Jump to content

schizzm

Użytkownik
 • Content Count

  12012
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

schizzm last won the day on July 15

schizzm had the most liked content!

Community Reputation

6868 Bardzo lubiany

About schizzm

 • Rank
  Shazem
 • Birthday 06/24/1985

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Retrogaming. Kino lat 60 i 70.

Recent Profile Visitors

39646 profile views
 1. schizzm

  Sporty amerykańskie

  To jest parodia i niedociagna tego... Dzisiaj Lorenzo Cain z Brewers ogłosił, że pierdoli i nie będzie grał. I takich ruchow z czasem pewnie będzie więcej. A NFL to w ogole powodzenia.
 2. schizzm

  Sporty amerykańskie

  No właśnie to czytałem A już nawet zdążyłem się podjarac po sobotnim meczu Brewers z Cubs. Polecam rzucić okiem na HR Yelicha, i nawet nie tyle popatrzeć, co posłuchać - przy pustym stadionie tak soczysty dźwięk odbicia piłki od kija to czysta poezja Szkoda, jeśli to zaraz padnie. Byłem ciekaw przetestowania nowego formatu postseason... (16 zespołów)
 3. Jakby ktoś chciał sieciowo zagrać, to ja w sumie rzucilbyn okiem, jak duże lagi są w tej wersji
 4. schizzm

  Sporty amerykańskie

  Ciekawe czy pójdą w calkowita zmianę, czy coś w stylu Natives
 5. Nie wiem gdzie zapytać... Ostatnio wzięło mnie na pinballe na Switchu. Najpoważniejsze tytuły to chyba Pinball Arcade i Pinball FX. Obydwa są też na PS4 i pewnie posiadają te same stoły między wersjami. Na początek testuje sobie darmowe stoły do FX-a, ale chciałbym zapytać, jeśli ktoś grał, czy jest w stanie polecić zaopatrzenie się w jakieś konkretne stoły w przypadku tych tytułów?
 6. Ja nie mówię o jedności, mówię o znalezieniu punktów wspólnych. Zgadzam się z Tobą. Bo jedyne, co dostajemy od lat, to narracja jesteśmy lepsi od nich/oni są gorsi od nas.
 7. I te same pytania, co kolejne wybory. @Reaper Polska to nie tylko Warszawa czy duże ośrodki miejskie i naprawdę trzeba zrozumieć, że tam potrzeby ludzi i ich codzienne życie są zdecydowanie inne... Albo ktoś znajdzie pomost, punkty wspólne pomiędzy tymi światami, albo podział będzie się tylko pogłębiać.
 8. schizzm

  Sporty amerykańskie

  https://www.espn.com/nfl/story/_/id/29418825/sources-chiefs-patrick-mahomes-agree-10-year-extension Co za umowa
 9. Dom z papieru nie jest Netflixa
 10. No to zdecyduj się końcu jak chcesz ich nazywać
 11. Mam flashbacki z Kaczyńskiego 2010 i Gierka-komunisty, ale patrioty
 12. schizzm

  Rapowe Realia

  Powyższy kawałek mój ulubiony jak do tej pory. Osłuchałem płytę już chyba z 7 razy i podoba mi się, i ma jeszcze potencjał na polubienie jej jeszcze bardziej. Aczkolwiek RTJ3 zaraz po premierze weszła mi znacznie lepiej
 13. Tak samo jest w Hiszpanii. Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka - zaświadczenie od lekarza i firma musi umożliwić Ci pracę z domu
 14. Dzięki @wojt3k Ale proszę mnie nie uwzględnić na finałowej liście
×
×
 • Create New...