Jump to content

lad

ModTeam
 • Content Count

  16523
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

lad last won the day on April 14

lad had the most liked content!

Community Reputation

5296 Bardzo lubiany

About lad

 • Rank
  Luter
 • Birthday 03/19/1991

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Ulubiony klub
  Everton, Pogoń, Hibernian
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

16700 profile views
 1. No okej, po tej powtórce można zmienić zdanie.
 2. No był spalony, tylko że ciężko powiedzieć że Silva brał udział w „attacking phase of play”. No ale chyba jakiekolwiek draśnięcie wystarczy.
 3. Btw Pochetino to chyba najczęściej krytykujący VAR menedżer w Premier League. Sędzia konsultant powinien do niego podbić i krzyknąć: „I co kurwa?!”
 4. Oby tylko nie Liverpool - Tottenham w finale, bo Spurs mogliby ten mecz grać 130 razy i nigdy by nie wygrali.
 5. Rahim izi. Od kilku lat dla mnie najlepszy angielski piłkarz.
 6. Bez przesady @Scorpio. Chyba Ci się letko łeb zagotował, bo piszesz jakby to była ręka a’la Henry z Irlandią. Imo dobra decyzja sędziego - piłka się ślizgnela po ręce i nie miało to żadnego wpływu na jej tor lotu. Kontrowersja jest, ale ja bym się nie odważył powiedzieć „ręka na stówę”.
 7. No nie wierzę, kto to mówi Ta, krwawi.
 8. Jaki De Bruyne to jest supply master. Jedyna nadzieja dla Evertonians
 9. lad

  Polscy kibice

  A kto rządzi grupami kibicowskimi? Kto decyduje o zgodach, układach i kosach? Kto rekrutuje "młodych zdolnych" ze szkółek sztuk walki zakładanych często gęsto przez trzymających władzę? Kto każe ci śpiewać "pozdrowienia dla więzienia" skierowane do gangusów i jakiejś patologii? Teoria dotycząca rozdziału kibicowania od działalności ekip chuligańskich brzmi fajnie, ale przecież doskonale wiesz, że bez ich błogosławieństwa nic nie ma prawa się wydarzyć. Wisła to promyk nadziei, że może być normalnie i że jest nadzieja dla polskiej piłki.
 10. Łooo, Cardiff prowadzi w Brighton i jeszcze może być ciekawie w kontekście walki o utrzymanie.
 11. lad

  Polscy kibice

  @jmk pytam bez ironii. Jak się czujesz z tym, że najbardziej charakterny i sztywny kibol III RP poszedł na współpracę z policją i prokuraturą? Nie razi cię hipokryzja, obłuda i zakłamanie całego tego środowiska w którym kluby piłkarskie są tylko pożywką i tłem do interesów?
 12. lad

  Seriale telewizyjne

  Symboliki chyba generalnie było sporo: 1) 2)
 13. lad

  Seriale telewizyjne

  No i co, zero komentarzy po GoT? W sumie niewiele się działo, ale liczyłem na jakaś podjarke i dyskusje. W sumie muszę przewertować stare posty, bo pamietam ze kiedyś przedstawiałem tu swoją teorie i chce sprawdzić ile się z nią pokrywa.
 14. Józwa po meczu powiedział, że on i jego zespół wiedzą, że Liverpool skończył ligę z 97 punktami na koncie. Jeżeli City się nigdzie nie potknie to będzie to najbardziej nierealny scenariusz w historii tej ligi. Nie wiem ile buki płacą za mistrzostwo Liverpoolu, ale jak jest to coś powyżej 2.00 to izi lokata. I nie pisze tego z pozycji kibica Evertonu, tylko fana angielskiej ligi od 20 lat.
×
×
 • Create New...