Jump to content

Ceyvol

Użytkownik
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

About Ceyvol

 • Rank
  Trampkarz
 • Birthday 10/30/1992

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Ulubiony klub
  Widzew Łódź
 • Skąd
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6895 profile views
 1. J.w. Do tego kolejne dziwactwa w raporcie:
 2. Podałem ID. Jestem też na 99% pewien, że widziałem frazę "mecz pożegnalny" w becie. Z edytora: Testimonial (214399) w polskiej wersji widnieje jako Mecz pożegnalny. Z kolei Challenge Match (151971) to w wersji polskiej Mecz pokazowy. Nie wiem, czy tak to miało wyglądać.
 3. Czy Testimonial (214399) nie miał przestać być "Meczem pożegnalnym"?
 4. Wrzuciłem taki post na SI Forum, czy coś z tej listy leży w gestii tłumacza?
 5. "Wrzuty". PL: https://i.imgur.com/9emj9BD.png ENG: https://i.imgur.com/IWJClNv.png Forma zdania też nie współgra z atrybutami w liczbie mnogiej: "Wyrzuty nie czyni..., "Wykopy nie czyni...".
 6. Kilka niekonsekwentnych tłumaczeń nazw 4. lig w bazie: - część ma zapis "4. Liga" (w zgodzie z wyższymi poziomami), a reszta "4. liga" - nazwa "Polish Fourth Division (wielkopolska)" jest nieprzetłumaczona
 7. A kwiatków sto No dobra, nie sto, ale zdarzają się. Nieżyciowe, najczęściej zbyt dosłowne tłumaczenia, zwłaszcza w regułach zaawansowanych, przez które już dawno przerzuciłem się na angielski, bo nazwy niektórych opcji nic nie wyjaśniały lub zwyczajnie wprowadzały w błąd. Żałuję, że ich nie zapisywałem, bo teraz ciężko to odnaleźć w tej dżungli zakładek. Wczoraj nadziałem się na "alternative kit number", będące ustawieniem priorytetu stroju, jako "alternatywny numer na koszulce"
 8. Kto odpowiada za tłumaczenie edytora bazy danych?
 9. Jeśli masz zdjęcie sensownej jakości i równomiernie oświetlone (to jest szczególnie ważne), wtedy wychodzi bardzo fajnie. Nie wiem tylko, dlaczego mój awatar za każdym razem ma zeza Zeza nie mam ani w życiu, ani na wgrywanym zdjęciu, a jestem pewien, że oznaczam oczy równo :/ Muszę sobie zrobić inne foto i z nim spróbować.
 10. Wgrywam bezproblemowo 1046x1225 - to facescan, potrzebuje szczegółów, żeby twarz wyszła ładnie, a nie jakiejś pikselozy pod mikroskop. Spróbujcie zapisać zdjęcie jako nowy plik, o nowej nazwie, w nowej lokalizacji. W FM15 nie mogłem tak samo wgrać starszego pliku ze zdjęciem managera, a jak go "odświeżyłem", przeszedł bezproblemowo. A przecież oba niczym się tak naprawdę nie różniły.
 11. Dementuję, wgrałem .png bez problemu.
 12. To skoro jednak patrzymy na program lojalnościowy, koszty przesyłki i renomę sklepu, wtedy najtańsza wersja pudełkowa jest u nas - zaledwie 142,50 zł. W najlepszym możliwym miejscu, czyli u oficjalnego partnera Cenegi, wydawcy FM-a w Polsce. Pozdrowionka http://www.cmrev.com/newsroom/czytaj/FM-2017-ze-specjalna-znizka-od-FM-Revolution_.html
 13. Uszanowanie, Mój brat stworzył Fantasy Piłkarzyki EURO – wirtualnego menedżera Fantasy na zbliżające się Euro 2016. Co wyróżnia go spośród innych gier tego typu? Między innymi: - nowa kolejka każdego dnia meczowego (a co za tym idzie – codziennie nagrody do wygrania), - dynamiczne aktualizacje punktacji (można przeliczać klasyfikacje nawet zaraz po żółtej kartce), - klasyfikacja managerów (oprócz rywalizacji samych drużyn, rywalizują też gracze na sumę punktów wszystkich swoich drużyn), - pełna responsywność (gra jest szybka, przejrzysta i pozbawiona elementów, które mogłoby zakłócić jej wyświetlanie w telefonie lub na tablecie) - oraz fakt, iż mogłem skromnie pomóc przy jej tworzeniu. Pula nagród to 6 000 PLN. Dodatkowo zwycięzcę ligi prywatnej FM Rev nagradzam Football Managerem 2017 (jak już wyjdzie). Serdecznie zapraszam do gry na www.fantasypilkarzyki.pl i polubienia fanpage'a zabawy.
 14. Ostatnim razem, gdy wrzucałem tu swój link, zapowiedziałem, że zacznę tweetować w długi weekend. No i zacząłem... pół roku później. Teraz ćwierkam już rzeczywiście: https://twitter.com/Ceyvol Konto jest też niejako uzupełnieniem bloga, do którego link znajdziecie w mojej stopce.
×
×
 • Create New...