Jump to content

Mauro

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  2769
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Mauro last won the day on July 9 2018

Mauro had the most liked content!

Community Reputation

1229 Bardzo lubiany

About Mauro

 • Rank
  Biedronka
 • Birthday 04/01/1979

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  Wisła Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11154 profile views
 1. W tym linku jest mowa o Sam Megapatch Kiedyś ściągałem ten dodatek i bardzo go polecam
 2. Mauro

  Wiedźmin

  Wiedźmin 3. Pytanie o zakończenie gry. Jestem już po bitwie o Kaer Mohren. Zerknąłem do możliwych zakończeń gry i...
 3. Hmmm, ja tez bym się może wybrał. Wpisałem się w ankiecie do wahających się. Jak przyjdzie czas wpłat to może się jednoznacznie określę.
 4. Mauro

  Motoryzacja

  Może sprzedający byli zwolennikami trzymania pieniędzy w skarpecie Powiedziałem że nie chcę gotówki, czekam na przelew natychmiastowy.
 5. Mauro

  Motoryzacja

  Zmiana planów nastąpiła, chce zapłacić gotówką. Trochę się tego obawiam, ale pisaliście, że tak sprzedawaliście. Jeszcze zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem nie byłoby żeby przelew zrobił przy mnie, z zastrzeżeniem w umowie, że zostaje właścicielem w momencie pojawienia się kasy u mnie na koncie
 6. Mauro

  Motoryzacja

  Wiadomka, nie będzie kasy, nie będzie dealu. Może zobaczył moja poczciwą mordeczkę i stwierdził, że go nie oszukam
 7. Mauro

  Motoryzacja

  U mnie dziś kupiec powiedział, ze wpłaci mi kase na konto a potem przyjedzie, podpiszemy umowe i zabierze auto. Trochę dziwne i czuję, że przelew może długo iśc, ale zobaczymy co się wydarzy.
 8. Mauro

  Motoryzacja

  Kolekne pytanie poczatkujacego handlarza samochodów :D W jaki sposób ustalaliscie przekazanie gotówki i auta przy sprzedazy i kupnie samochodu.? kiedys sprzedwałem auto, ale za tysiąc złotych więc gotówka poszła z ręki do ręki. /przy wyższej sumie to nie wiem, czy te Janusze w torbach pliki banknotów wożą. Więc chyba przelew. Tylko jak ustalić moment przekazania kluczyk ów i dokumentów. Jeżeli ustalić moment dokonania przelewu to sprzedający jest w niepewności, jak moment kiedy kasa wpłynie na konto, to z kolei dla kupującego nie jest komfortowe. Chyba najlepiej pójść do banku i zrobić przelew w obecności obu stron. Jak robiliście przy waszych transakcjach?
 9. Mauro

  Motoryzacja

  Tak właśnie zrobiłem.
 10. Mauro

  Motoryzacja

  I taką odpowiedź chciałem przeczytać @Bebok 88 koni jak już Tu jest auto z takim samym przebiegiem jak mój za 12 k wystawione https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-307-benzyna5-drzwiniski-przebiegklima-ID6BEKST.html#ffb5889be3 Tu jest lepiej wyposażone, ale z dwukrotnie wyższym przebiegiem za 15k https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-307-super-stan-niski-przebieg-pieknie-utrzymany-gwarancja-ID6BJPzp.html#231118cb7a
 11. Mauro

  Motoryzacja

  Sprawa zakupu samochodu zakończona, przede mną kolejny etap - sprzedaż starego auta. Lada chwila będę je wystawiał na sprzedaż. Wcześniej mam oczywiście pytania. Na trzech bokach są drobne zarysowania/przytarcia. Dla mnie to normalne, że po 12 latach takie rysy są. Tylko domyślam się, że potencjalny kupiec, który ma zapłacić ok. 10k będzie oczekiwał, że to auto będzie z zewnątrz wyglądało jak nowe. Zdjęcia poniżej, pytanie, gdzie i jak to usunąć i jaki mniej więcej może być koszt tego? Czy tylko lakiernik wchodzi w grę? Na stronie myjni przeczytałem, ze woskowanie "Doskonale uwydatnia kolor i niweluje drobne rysy na lakierze.", albo polerowanie "Dzięki polerowaniu można usunąć stary utleniony lakier oraz wygładzić zarysowania w powłoce lakierniczej." No i właśnie. Co z tym zrobić, gdzie się udać, a może dać sobie spokój, bo to normalne po tylu latach jazdy? To wygląda tak:
 12. Ktoś teraz nam podmienił Piątka na Milika 😁
 13. Kreatywny pomocnik by się przydał zamiast Piątka
×
×
 • Create New...