Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Mauro

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  3938
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Mauro last won the day on July 23

Mauro had the most liked content!

Community Reputation

2073 Bardzo lubiany

About Mauro

 • Rank
  Biedronka
 • Birthday 04/01/1979

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  Wisła Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11769 profile views
 1. Mauro

  Motoryzacja

  Gotówka więc miałem wolność wyboru w tym zakresie.
 2. Mauro

  Motoryzacja

  Ja tylko dodam, że olałem ubezpieczenie z salonu i sam znalazłem dużo tańszą ofertę. Czyli nie ma obowiązku ubezpieczenia nowego samochodu w salonie.
 3. Jezu, jak patrzę na tego Piątka, to on wygląda jakby wzięli jakiegoś typa przypadkowo przechodzącego kolo stadionu, ubrali w koszulkę i kazali grać w tym meczu. Życzę mu jak najlepiej, ale na razie dramat.
 4. Te baraże są z klucza Ligi Europy. Z poszczególnych dywizji grają najlepsze drużyny, które nie zakwalifikowały się z eliminacji. Lekko to skomplikowane i niesprawiedliwe.
 5. O, Węgrzy przegrywają, bardzo dobrze.
 6. Czy od razu są dostępne wszystkie odcinki czy co tydzień nowy? Czekam z tym miesiącem próbnym właśnie, żeby Króla obejrzeć i nie wiem czy mogę od razu wszystkie odcinki zobaczyć?
 7. No to chyba szczepionki nie będą już miały sensu, bo przy tych statystykach to za rok już wszyscy będą ukoronowani
 8. @kuab a kiedy Twoim zdaniem pierwsza szczepionka zostanie dopuszczona do użytku, czyli kiedy rozpoczną się pierwsze szczepienia? Tak oceniając realnie. Morawiecki mówił ostatnio o styczniu, potem któryś z profesorów powiedział, że jeśli tak, to jakaś większa liczba ludzi mogłaby być zaszczepiona marzec-kwiecień. Jakoś mi sie nie chce w to wierzyć, Ty ogarniasz te tematy więc pytam.
 9. Zastanawiam się nad testami obecności przeciwciał. Zdaje się, że one się nazywają kasetkowe lub serologiczne. Czytam, że mogą one świadczyć o aktywnej infekcji lub przebytej. I teraz moje pytanie. Czy pozytywny wynik oznacza na 100%, że mam te przeciwciała? Czy mogą byc testy fałszywie dodatnie, pokazać mi, ze już przechorowałem ciovid, podczas gdy tak nie było. Informacja o przeciwciałach byłaby dla mnie bardzo ważna, pozwoliłaby mi na wypracowanie strategii zachowania na najbliższy czas, jeśli okaże się, ze mam przeciwciała mogę być znacznie bardziej aktywny niż teraz, bo prawdopodobnie ni
 10. Extra time to dogrywka. Additional time, stoppage time, injury time - takie znam określenia na doliczony czas gry.
 11. Już jakiś czas temu o tym czytałem. Myślę, że statystyczne to tak rzeczywiście może być, co nie znaczy oczywiście, że grupa 0 chroni autonatycznie przed ciężkimi objawami.
×
×
 • Create New...