Jump to content


KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU


Mauro

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  3009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Mauro last won the day on July 9 2018

Mauro had the most liked content!

Community Reputation

1405 Bardzo lubiany

About Mauro

 • Rank
  Biedronka
 • Birthday 04/01/1979

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  Wisła Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11313 profile views
 1. @me_who Ty się zastanów dobrze, bo to już przestaje być "kolejna wycieczka na randomowy mecz", a zaczyna być "I Zagraniczny Zlot"
 2. Czyli moje przypuszczenie, że terminarz jest ustalany na miesiąc do przodu powinno sie sprawdzić. Zakładam, ze sprzedaż będzie, jak pojawi się termin. Czyli na początku wrzesnia powinniśmy już wiedzieć więcej, a nawet bardzo dużo
 3. Teraz sprawdziłem, ze tak jak pisął Erni, bilety są na dwa miesiące przed wyjazdem do kupienia. W tej chwili bilet na 21.10 kosztuje 109 zł. co ciekawe bilet na wyjazd miesiąc wczesniej, czyli 20.09 w piątek też jest taka cena. Czyli wygląda na to, że ta cena promocyjna dość długo się utrzymuje. @Ernie Souchak, a wiadomo ile jest biletów w tej puli najtańszych, czy to jakaś tajemnica i widzimisię PKP? Czy starczy dla wszystkich chętnych z forum Za 220 zł w obie strony ja jestem za pociągiem chyba.
 4. Pociąg Warszawa - Berlin jedzie przez Poznań. Spotkanie grup warszawskiej i poznańskiej już w pociągu to na pewno byłaby dodatkowa atrakcja wyjazdu
 5. Na razie Was nie wpisuje, podobnie jak @BartuS, ale będę pamiętał o Was. A jak nie to się przypomnijcie
 6. Niedziela 13:30 gra też chyba Dynamo Berlin. Regionalliga. To chyba IV liga. Średnia widzów tam to 2 tys. na mecz więc może być ciekawie. Ja maksymalnie na jeszcze jeden mecz oprócz Herthy mogę się wybrać. Na więcej mi szkoda będzie czasu, wolę zobaczyć Berlin. Ale to najwyżej bym się odłączył od grupy lub zrobiłyby się podgrupy. Jedna na 11 ligę, druga pod Bramę Brandenburską Chociaż ta Polonia Berlin brzmi zachęcająco.
 7. Dem, wpisuję cię na listę. Jest tylko jedna rzecz. Przy wyjeździe samochodowym mamy zadeklarowane wstępnie 2 auta i 9 miejsc, a jesteś 10 chętnym z Wawy. Myślę jednak, że jakoś sobie poradzimy, jest jeszcze opcja pociągu.W każdym razie jesteś na liście i będziemy mysleć co zrobić żeby wszyscy chętni się zmieścili. Zobaczymy jeszcze ile osób faktycznie pojedzie, jak przyjdzie do konkretów, ale to juz chyba ten moment żeby zacząć serio mysleć o wynajęciu busa z kierowcą jako opcji dojazdu z Warszawy Ktoś wie, ile to kosztuje? Ja trochę nie ogarniam tych cenników, np tutaj https://www.przewozy-osob-busami.pl/cennik-wynajmu-busa.html. Jest mowa o ryczałcie dziennym 864 zł. Czyli jak byśmy jechali piątek-niedziela to by trzeba było zapłacić 864x3 plus nocleg kierowcy? To wychodzi po jakieś 260-270 zł na głowę. Czyli cena zbliżona do pociągu. Tylko nie wiem, czy dobrze interpretuję ten ryczałt dzienny .Jeżeli to by liczyli od przejechanego kilometra to przestaje to być opłacalne przy 10 osobach. To tak tylko informacyjnie na razie, że jest taka opcja. EDIT: przypomniałem sobie, że pojawiła się też opcja samochodu @kolek23 z @klinsmann jako drugim kierowcą. Czyli w ostateczności moglibyśmy dać radę pojechać 10 z Warszawy.
 8. Sorry, ale przy tylu chętnych to ciężko się doliczyć. Tylko co w sytuacji, jeśli nie będziemy jechali przez Wrocław?
 9. Dopisuję Cię do listy. Jest 12 osób. Kto zostanie Wielkim Trzynastym?
 10. Mam. 11 osób naliczyłem. Teraz jest już 18 plus 3 wahających się @laki, Pucek, @BartuS @Mauro @Pulek @wwosik @klinsmann @tio @Misiek @Perez @Hajd @kolek23 @lad @jmk @szramek @Fenomen @beeres @Brudinho @Ernie Souchak @demrenfaris @Qcz
 11. https://www.2a-hostel.de/en// To jest ten hostel. Ma dobre opinie, można brać sale wieloosobowe do prywatnego użytku. Różne są pojemności tych sal. Jak wypali to będziemy szukać dokładnie, ale myślę, że to będzie miejscówka do rozważenia.
 12. I jeszcze prywatny bar z piwem. Bierzemy
 13. Jak już będziemy znali dokładny termin i liczbę osób to będziemy szukać i się zastanawiać. Na bookingu dziś widziałem w podobnej cenie, jak w ofercie Brudiego, pokój w hostelu. Sala wieloosobowa, ale przy 8 osobach byłaby na wyłączność.
×
×
 • Create New...