Jump to content

Monti

Użytkownik
 • Content Count

  570
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

170 Lubiany

About Monti

 • Rank
  Dobrze rokujący junior

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  West Ham
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9117 profile views
 1. Pillars of Eternity rozważ, obie części
 2. @Pulek, zaakceptuj moje zaproszenie na fejsie, bo chcę dorzucić takiego potwora do składu
 3. Monti

  RPG

  można się jeszcze dopisać?
 4. Monti

  RPG

  Nasza kampania docelowo na lipiec?
 5. Wspominam miło bardzo, zabawne i pełne gagów czasy życia.
 6. A ja szukam rodziny, nie potrzebuje ktoś przygarnąć jednego ochotnika?
 7. Monti

  Turystyka

  Misie kochane, a w szczególności rzymskie świry @krzysfiol, @ajerkoniak, @Reaperplanuje z lubą spędzić okres 31.12-05.01 w Rzymie, macie może jakieś złote porady, ostrzeżenia z serca? Ulubione miejsce do noclegu? (to bardziej pytanie do @ajerkoniak) Coś nieoczywistego do zobaczenia, coś czego na pewno unikać? Na co wydawać, na co nie wydawać? Za każde nakierowanie będę niesamowicie wdzięczny! Ulubione miejsca kochanego @krzysfiol już zapisałem w kajeciku.
 8. Monti

  RPG

  Ja tez dołączyłbym z wielka chęcią! Moje sesje RPG ograniczały się co prawda do rozgrywek PBF (play by forum), ale mam nadzieje, ze to nie przeszkadza?
 9. ale to nasze najlepsze piętnaście minut na tych mistrzostwach, póki co wyglądamy lepiej niż włosi xd
 10. Monti

  Seriale telewizyjne

  aktor grający ser barristana, jeden z niewielu, którzy te książki czytali ale teorie fanowskie już zmierzają raczej w kierunku, że to wichry zimy vol1 i vol2 po prostu
 11. Monti

  Seriale telewizyjne

  ja pierdolę co za nielogiczne gówno 1/10 reszta jest tak totalnie bezsensowna, że wolę pospać 20 minut dłużej niż męczyć się z wypisywaniem. niestety, szczególnie przemiana bohaterów i błyskawiczna młócka wątków wygląda tak, że równie dobrze ten sezon mógłby być nie ostatnim, a pierwszym w jakiejś niszowej serii low fantasy G Ó W N O
 12. Co ciekawe, w sezonie regularnym (za który dostaje się Supporters' Shield) LA Galaxy ostatni raz faktycznie byli najlepsi w 2011 roku, nie przeszkodziło im to jednak wygrywać MLS Cup (czyli play-offów na wzór NBA) jeszcze w 2012 (8 miejsce w regular season) i w 2014 roku (2 miejsce w regular seasonie). Ale z racji tego, że do Supporters' Shield liczą się tylko wyniki z konferencji - czyli na przykład we wschodniej jedna silna drużyna i osiem ogórkowych, 34 mecze, w zachodniej osiem silnych drużyn i jedna ogórkowa, też 34 mecze, po zakończeniu tabela jest sumowana, zespół z największą ilością punktów zdobywa SS - jedynym prawilnym trofeum jest to za play-offy.
 13. Australia, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Meksyk, Argentyna, Brazylia, USA, Turcja, Chorwacja odpadają, a mi opadły witki, bo literalnie nie wiem.
×
×
 • Create New...