Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Piotr Sebastian

Użytkownik
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Neutralny

About Piotr Sebastian

 • Rank
  Junior
 • Birthday 12/20/1971

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Klub w FM
  Betis
 • Ulubiony klub
  Bilboko Athletic Kluba
 • Skąd
  Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  tlen

Kontakt

 • Website URL
  http://centrumfm.org

Recent Profile Visitors

8012 profile views
 1. Rozumiem, że opcje wszystkich rozmów i konferencji na barkach asystenta nadal w FM21 obowiązują? Jak wiadomo interesuje mnie tylko taktyka ?
 2. Nazywa się to Tactical Development Workshop i dziś wieczorem ukazało się na FM Scout.
 3. Z cyklu: tego jeszcze nie było. Naszą Szkołą Taktyki zainteresowała się wyspiarska gawiedź. Wersja angielska będzie publikowana na stronie FM Scout. Gratulacje przyjmuje się w godzinach 12:00 - 12:05. Materialne wyrazy wdzięczności przez całą dobę. Howgh. :-)
 4. Szukam osób z Wrocławia i okolic ogarniętych ze streamingiem wideo do współpracy przy nowym projekcie CFM. Chętnych proszę o kontakt: piotrsebastian@centrumfm.org
 5. Informuję, że z dniem dzisiejszym zostałem właścicielem oraz wydawcą strony centrumfm.org. W związku z tym strona wznowi swoją działalność w ciągu najbliższych godzin. Proszę wszystkie osoby zainteresowane wsparciem naszych starań o uratowanie oraz rozwój strony o kontakt ze mną: piotr.trysla@gmail.com. Jednocześnie informuję, że na wszystkie dotychczas otrzymane propozycje wsparcia będę odpowiadał sukcesywnie w ciągu najbliższych dni. Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.
 6. Z ostatniej chwili. W związku z trudną sytuacją serwisu Centrum Football Managera (centrumfm.org) oraz wolą właściciela do uratowania strony, jestem gotów przejąć rolę wydawcy serwisu ponosząc pełną odpowiedzialność za jego finansowanie oraz dalsze funkcjonowanie. Proszę o kontakt ze mną wszystkie osoby, które mogłyby swoimi umiejętnościami, publikacjami lub w jakiejkolwiek innej formie wesprzeć serwis. Bez Waszej pomocy będzie to niemożliwe. Proszę także o rozesłanie tego apelu do wszystkich potencjalnie zainteresowanych. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt pod adre
 7. Obecnie w FM 2015 w najniższych oficjalnie dostępnych ligach grają: Belgia - Union Saint-Gilloise - 11-krotny mistrz kraju Francja - Strasbourg - 1 raz mistrz kraju, 3 razy puchar kraju Hiszpania - Murcia - 6 razy wygrali Liga Adelante, jeszcze w 2007 grali w ekstraklasie - teraz trzecia liga. Holandia - Sparta Rotterdam - 6-krotny mistrz kraju, 3 razy puchar kraju Niemcy - Dynamo Drezno - wielki mistrz niegdyś... w NRD (8 razy mistrz NRD, ale i raz półfinał Pucharu UEFA) Niemcy - Kiel - 1 raz mistrzostwo Niemiec (1912, więc bardzo upadli)
 8. Proszę o zamknięcie. Od dziś będziemy informować o naszej aktywności w jednym wątku.
 9. Proszę o zamknięcie. Od dziś będziemy informować o naszej aktywności w jednym wątku.
 10. Proszę o zamknięcie. Od dziś będziemy informować o naszej aktywności w jednym wątku.
 11. Proszę o zamknięcie. Od dziś będziemy informować o naszej aktywności w jednym wątku.
 12. Czekałem na dzień, w którym nasza aktywność wymagałaby umieszczenia kilku linków. W ostatnich dniach: Pojawiła się nowa taktyka w Dziale Fm 2014 Joint Story wkroczyło do drugiej ligi hiszpańskiej W Mundialeiro zakończyła się pierwsza kolejka spotkań i ogłosiliśmy konkurs Liga Talentów natomiast kończy swoje przygotowania przed startem W piątek ukaże się zapowiadana już informacja o jesiennych konkursach i nagrodach, które będzie można wygrać na naszej stronie.
 13. niezły masz bałagan w taktyce :-) widzę, że grzebiesz tam od dawna, prawda? boję się pomyśleć co masz w poleceniach indywidualnych.. czasami jak się tak zagrzebię, to wolę zacząć od początku pooglądaj sobie średnie pozycje, miejsca przechwytów piłek przez rywali i statystyki indywidualne potem wprowadź korekty i znowu zobacz co się zmieniło na podstawie screenów ciężko cokolwiek doradzić, prócz tego, że masz wiele sprzecznych poleceń np. wsparcie bocznych obrońców i węższe pole gry, kontrola i obrońca na zabezpieczeniu?????, wcale się nie dziwię że masz dziury w obronie jak w serze - prze
 14. Jasne. Niech wpuszczą jeszcze Bereszyńskiego w Aktobe, to Leśnodorski dostanie pokojowego Nobla, a Mioduski literackiego.
 15. Oj. Ktoś chyba jednak puka od spodu...
×
×
 • Create New...