Jump to content

szramek

Użytkownik
 • Content Count

  7530
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

szramek last won the day on September 19 2019

szramek had the most liked content!

Community Reputation

3154 Bardzo lubiany

About szramek

 • Rank
  beeres
 • Birthday 01/05/1987

Informacje

 • Wersja
  FM 2019
 • Klub w FM
  Fenerbahce
 • Skąd
  Danzig
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

14402 profile views
 1. Jak PSG teraz nie zagra w finale to chyba nigdy
 2. Raczej bez szans niestety w tym roku
 3. Nie zmienia to faktu że jest anonimową, marginalną postacią, a Ty budujesz sobie na tej podstawie fałszywą narrację.
 4. XD Ale wyciągnąłeś newsa: 1. Wpis sprzed kilku lat 2. Rzekoma "liderka" o której w sumie nic nie wiadomo 3. Google zwraca niecałe 6500 wyników (musi być znaczącą postacią BLM) 4. Google news 250 wyników z czego większość z jakichś szurskich portali w rodzaju najwyższy czas Snowflake w czystej postaci
 5. Dokładnie tak, lewackie lobby już szykuje obozy reedukacyjne za nie używanie feminatywów.
 6. Fascynujące jest to, że żyjemy w czasie pandemii, kryzysu ekonomicznego, podnoszącego łeb autorytaryzmu, nieuchronnej katastrofy klimatycznej, ale dla libków nadal najpoważniejszym problemem jest to że zabronią mówić murzyn albo nakażą mówić psycholożka oraz polityczka.
 7. Z jednej strony dla samego utarcia nosa karakana z Żoliborza chciałbym zobaczyć wygraną Trzaskowskiego, z drugiej, jak widzę jego lub Budki umizgi do Bosaka robi mi się niedobrze. I nie, nikt mnie nie przekona, że dla odsunięcia PiS-u od władzy warto iść w sojusz z brunatnymi koszulami.
 8. Który lepszy: https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue50tu7002-smart-tv-uhd-4k.bhtml https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-50pus6554-12.bhtml
 9. szramek

  Polscy kibice

  Na sztandarach Bóg Honor Ojczyzna, sztywniutko, chłopaki z zasadami itd a w ten weekend taka akcja w Gdańsku: Na terenach stoczniowych mamy taką miejscówkę która nazywa się ulica Elektryków. Leżaczki, drineczki, food trucki - pełna hipsteriada. Niestety, na tej samej ulicy jest chyba jakiś klub bokserski gdzie w sobotę miała się odbyć gala K1. Siedziałem sobie tam ze znajomymi na szamie i piwku. Od około 16-17 zaczynali zbierać się uczestnicy gali. Grupki dużych chłopaków, wiadomo, jak to na sportach walki. Nagle robi się jakaś awantura. Od strony wejścia (ulica jest otwarta tylko z jednej strony) widać szamotaninę. Kilku typów w kominiarkach butuje jakiegoś gościa. Za nimi ok 30 chuliganów Lechii wpierdala się na teren Elektryków i biegną prosto do hali gdzie miały odbywać się walki. Ekipa bunkruje się w środku i chyba nie dochodzi do żadnej konfrontacji, bo Lechia szybko się też zwija. Na miejsce przyjeżdza psiarnia i karetka ale chyba już nie ma co interweniować. Okazało się, że celem Lechistów był niejaki Tyson (imię i nazwisko do wygooglowania w 2 minuty) - kibol Elany Toruń. Tyson dzwoni po kolegów i pod wieczór w Gdańsku zjawia się ekipa z Torunia. Lechiści stają do ustawki, ale Elana wyciąga maczety, noże, pałki i ranią kilku Lechistów, na szczęście chyba bez poważnych obrażeń. I jak to jest z tymi zasadami trybun? Podobno wszyscy tacy prawilni, a tutaj atak w 30 na jednego typa, pozniej ustawka ze sprzętem i w sumie próba zabójstwa kogoś z Lechii (jeden chłopak dostał w udo nożem, parę cm w kierunku tętnicy i byłoby może po nim).
 10. szramek

  Banki

  Możesz sobie poszukać ubezpieczenia u kogoś innego, niekoniecznie w banku kredytującym, ale pamiętaj że ubezpieczenie musi być na określoną kwotę wyznaczoną przez bank. W moim przypadku na przykład bank się nie zgodził na wzięcie pod uwagę mojego ubezpieczenia na życie z pracy, bo kwota ubezpieczenia była za niska.
 11. Jak dla mnie to tam nie ma żadnej chemii, Malkovich jest po prostu Malkovichem, a Carrell Carrellem. Historia z tą córką jest tak kliszowa, że aż zęby bolą. Komentarze do rzeczywistej sytuacji są płytkie i wręcz żenujące dla inteligencji widza. Szkoda że Carrell zagrał w czymś tak słabym. Na całym sezonie uśmiałem się może z 3 razy.
 12. Pralka dopiero bedzie - obok kibelka
 13. 6k za robotę i mniej więcej 7,5 za materiały
×
×
 • Create New...