Jump to content

krisss

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About krisss

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 08/20/1990

Informacje

 • Klub w FM
  Arsenal:Anglia
 • Skąd
  Garwolin

Kontakt

 • Website URL
  http://
 1. Krzysztof Żak (Legia Warszawa) Nareszcie zagrałem od pierwszej minuty. Cieszę się, że trener zauważa moją pracę na treningach. Co do samego spotkania to nie było ono fantastyczne, ale to w końcu był mój debiut w pierwszym składzie. Najważniejsze, że 3 punkty zostały w Warszawie i wciąż jesteśmy pierwsi w tabeli. Cieszy też, że w Legii coraz większą rolę odgrywają młodzi piłkarze jak ja Shasty, Legionista, Deyna10 i Adamdidol, bo za 2-3 lata to właśnie ci piłkarze będą stanowić o sile Legii i reprezentacji.
 2. Krzysztof Żak (Legia Warszawa) Jestem zadowolony, że zadebiutowałem w drużynie młodej Legii. Szkoda porażki zwłaszcza, że nie zagraliśmy najgorszego meczu, ale coż taka jest piłka, raz się wygrywa, a raz przegrywa. Mimo, że jestem jeszcze młodym piłkarzem to stać mnie na grę z najlepszymi i mam nadzieję, że wkrótce trener Jan Urban zauważy moją ciężką pracę jaką wykonuję na treningach i pozwoli mi zadebiutować w pierwszej drużynie. Czuję, że jestem gotów zawojować Ekstraklasę wraz z nowymi kolegami. Chciałbym też wyrazić zachwyt możliwością pracy z taką osobistością jak trener Urban. Praca z człowekiem, który strzelił hat-tricka Realowi to jest coś niesamowitego i moi koledzy z drużyny powinni brać z niego przykład, aby Legia była najlepsza w kraju i osiągała sukcesy w Europie.
 3. krisss

  Duma Mazowsza

  Gratulacje awansu, teraz trzeba się będzie chyba wzmocnić, żeby walczyć o wuższe cele. Oby w przyszłym sezonie w Ekstraklasie było podobnie i już za 2 lata w Wildze były europejskie puchary. A chłopaki to powinni teraz dostać dożywotni wstęp na Mega.
 4. krisss

  Duma Mazowsza

  Hmmm... Ja odkąd pamiętam to Amur zawsze był Amur, a skąd się to wzięło to nie wiem.
 5. krisss

  Duma Mazowsza

  Początek sezonu troche nieciekawy, ale teraz widzę już trochę lepiej. Planujesz już jakieś wzmocnienia w przerwie zimowej? Jestem z Garwolina tak konkretnie, a ty?
 6. krisss

  Duma Mazowsza

  Widzę, że zrobiłeś ciekawe transfery. Oby dalej też ci tak dobrze szło. A tak przy okazji zastanawiam się gdzie stoi ten pięciotysięcznik? Nadal w lesie?
 7. krisss

  Duma Mazowsza

  Nie jestem przekonany o tym, że stadion Amura spełnia wymogi licencyjne 2 ligi.
 8. krisss Ten dzień jest jednym z piękniejszych w moim życiu. Zostałem zauważony przez selekcjonera młodzieżowej reprezantacji, do tego fachowcy docenili moją grę z Polonią. Pomimo, że w reprezentacji zagrałem tylko 18 minut to uważam, że zaprezentowałem się nieźle. Szkoda, że zagrałem tylko ja, ale mam nadzieję, że tym występem otworzyłem nowy rozdział w życiu swoim jak i moich kolegów. No i oczywiście chciałbym pogratulować Crisowi pierwszej bramki w barwach klubu. Obyś strzelał jak najczęściej.
 9. krisss Cieszy mnie moja forma oraz to, że pomimo mojego stosunkowo młodego wieku i coraz większej konkurencji znajduję uznanie w oczach nowego trenera, pana Dudzika, któremu chcę życzyć jak najwięcej sukcesów. Cieszy wspaniała forma Vitalissa, który strzela bramki jak na zawołanie. Dobrze, że jest taki zawodnik w naszej drużynie.
 10. krisss Jestem niezwykle zadowolony, że zagrałem w obu meczach w pierwszym składzie. Pierwsze punkty w drugiej lidze już zdobyte teraz należy jak najwięcej trenować i może bedzie awans. A co do mojej debiutanckiej bramki to jestem zachwycony, że dała nam remis w tak dramatycznych okolicznościach. Sam nie wiem co ja tam robiłem. Może pomyliłem pola karne?
 11. krisss Cieszy mnie, że w meczu z Brnem zagrałem na przyzwoitym poziomie. Ale jeśli chodzi o mecz z Mostem to jestem załamany swoją postawą. Mam nadzieję, że podobne wpadki z mojej strony więcej nie miały miejsca. Chciałbym z tego miejsca przeprosić kolegów oraz cały sztab za to co wyczyniałem na boisku.
 12. krisss Jestem zadowolony, że udało mi się dołączyć do drużyny a jeszcze bardziej, że już zadebiutowałem. Mam nadzieję, że po treningach na których będę pracował najlepiej jak umiem trener będzie na mnie stawiał również w meczach o punkty. Mam również nadzieję, że z nowymi kolegami będę się dobrze rozumiał. Życzę szczęścia drużynie i sobie w nadchodzącym sezonie oraz awansu do OE.
×
×
 • Create New...