Skocz do zawartości

kuab

Użytkownik
 • Zawartość

  3195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana kuab w dniu 22 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają kuab punkty reputacji!

Reputacja

1015 Bardzo lubiany

O kuab

 • Tytuł
  Fizjoterapeuta

Informacje

 • Wersja
  FM 2017
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

8301 wyświetleń profilu
 1. kuab

  Polityka zagraniczna

  https://www.theguardian.com/politics/2018/dec/22/corbyn-faces-furious-backlash-over-backing-brexit https://www.markpack.org.uk/153744/jeremy-corbyn-brexit/ https://www.independent.co.uk/voices/jeremy-corbyn-brexit-eurosceptic-second-referendum-vote-leave-a8593441.html https://en.wikipedia.org/wiki/Political_positions_of_Jeremy_Corbyn Szybki google, nie chce mi się dalej. To, że Corbyn zaczął popierać drugie referendum oznacza najprawdopodobniej, że Blairowska część Partii Pracy zagroziła mu utworzeniem nowej partii, jeśli go nie poprze. Wtedy na Labour głosowałyby już w zasadzie tylko dzieci utrzymywane przez rodziców. Dziwne zresztą w ogóle, że po przegranych z kretesem wyborach utrzymał się na stołku szefa partii - dobre obyczaje w UK mówią o tym, że jeśli się przegrywa wybory, to wypada zrezygnować z szefostwa w partii. Trudno się jednak dziwić, że wielki fan autorytarnych/totalitarnych reżimów (naprawdę trudno przytoczyć taki, z którym by się mniej lub bardziej nie miział w swojej politycznej karierze) miał z tym problem. W zasadzie by mnie to nie obchodziło, gdyby Partia Pracy pod jego przywództwem nie była najbardziej kompromitującą się i bezsilną opozycją w historii Wielkiej Brytanii w tak newralgicznym momencie.
 2. kuab

  Polityka zagraniczna

  To dwa stwierdzenia, nie trzy
 3. kuab

  Zimowy livescore sportowy

  Iga Świątek prowadziła 2:1 z przełamaniem z Camilą Giorgi, po czym przegrała 11 gemów z rzędu i cały mecz 2:6 0:6
 4. kuab

  Polityka zagraniczna

  Przecież Corbyn popiera wyjście z Unii i jest nie mniejszym eurosceptykiem od May. Byłoby bardzo dziwne, gdyby tak zrobił.
 5. kuab

  Zimowy livescore sportowy

  Majchrzak wygrał seta z Nishikorim A Hurkacz z Karlovicem.
 6. kuab

  Zimowy livescore piłkarski

  Nie wiem jakie były to etapy sezonu (i nie chce mi się sprawdzać), ale w meczu de facto eliminującym Tottenham z wyścigu o mistrzostwo, nie jest to żadne zaskoczenie.
 7. kuab

  Zimowy livescore piłkarski

  Nie przespałem, raczej okres trenerki Mourinho przespali gracze Man United. Kiedy zaczęli znowu być zmotywowani, sporo się zmieniło.
 8. kuab

  Zimowy livescore piłkarski

  O braku zwycięstwa Manchesteru. To tylko Tottenham w końcu, i chyba naprawdę nikt nie traktuje/traktował ich kiedykolwiek poważnie jako kandydatów do tytułu
 9. kuab

  Zimowy livescore piłkarski

  Ja wiem czy taki super mecz? Dobre tempo ale to tyle, mnóstwo głupich strat i niedokładności. A niespodzianki nie było, bo niespodzianki być nie mogło.
 10. kuab

  [Nominacje] Cytat roku

  Nie może zabraknąć przegapionego SMSa FYMa
 11. kuab

  [Nominacje] Płyta roku

  Idles - Joy as an act of resistance
 12. kuab

  Turystyka

  W sumie to gdzie szukasz restauracji w takich mniej oczywistych krajach? Chyba nie na TripAdvisorze?
 13. kuab

  Wisła Kraków

  Czekam na akcję crowdfundingową na długi wobec piłkarzy
 14. kuab

  Polityka wewnętrzna

  Ale problemem nie jest to, czy tylko jeden z nich czy obaj są debilami tylko to, że znowu mamy faszystę w ministerstwie. Myślę też, że nie doceniasz Giertycha - za czasów jego służalczości Kaczyńskiemu po prostu nie było twittera Meme related:
×