Skocz do zawartości

kuab

Użytkownik
 • Zawartość

  3022
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana kuab w dniu 22 Wrzesień

Użytkownicy przyznają kuab punkty reputacji!

Reputacja

931 Bardzo lubiany

O kuab

 • Tytuł
  Fizjoterapeuta

Informacje

 • Wersja
  FM 2017
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

8024 wyświetleń profilu
 1. kuab

  Polityka wewnętrzna

  O, a pełnomocnikiem Czarneckiego jest przodowy obrońca demokracji, Roman Giertych
 2. kuab

  Filmy

  Brian May się nie zgodził na zrobienie bardziej "brudnego" filmu, jaki miał powstać w pierwotnej wersji.
 3. kuab

  Polityka wewnętrzna

  PO nie to, że nie potrafiło, tylko nie chciało się z nimi rozprawić. Za dużo krypto-faszoli (np. te słynne rodziny z dziećmi maszerujące w Marszu Niepodległości) mają w swoim elektoracie, który jednak jest mniej zdyscyplinowany niż pisowski, żeby ich próbować wkurzyć.
 4. kuab

  Polityka wewnętrzna

  Akurat Palikot miał trochę więcej,niż "3% kiedykolwiek". Wydaje mi się, że na antyklerykalizmie można ugrać teraz więcej niż wtedy, ale też na dłuższą metę taka strategia się nie sprawdzi. Myślę też, że neoliberalizm jest obecnie tak mocno zakorzeniony w polskim społeczeństwie, mimo tylko 30-letniego stażu, że jedyna lewica, która jest w stanie coś wskórać, to (centro)lewica światopoglądowa.
 5. kuab

  Polityka wewnętrzna

  Raczej Polska zwisa i powiewa zagranicy.
 6. kuab

  Polityka wewnętrzna

  Niesamowite, po 8 latach HGW przypomniała sobie, że można po prostu zabronić naziolom marszu? Rychło w czas.
 7. kuab

  Nowe technologie

  O tych pociągach też czytałem już jakiś czas temu - i odnosiłem się bardziej do tego, że Black Mirror tutaj niczego nie przewidziało, bo ten system istniał przed powstaniem tego serialu
 8. kuab

  Nowe technologie

  Przecież ten system istnieje już od kilku lat. Zmieniając temat, naukowcy odkryli nowy enzym, który zamienia krew z grup A/B na krew z grupy 0, którą można dać każdemu. Coś dla @jmk? https://www.medicaldevice-network.com/comment/scientists-discover-enzyme-converts-type-b-blood-universal-donor-type-o/
 9. kuab

  Real Madryt

  Chyba ty nie rozumiesz, co znaczy to przysłowie, skoro go używasz w tym kontekście, pozdro!
 10. kuab

  Prezenty na wszelakie okazje

  Miejsce na cmentarzu
 11. kuab

  Odchudzanie

  Suszona/pieczona ciecierzyca albo soja. Chociaż też ma dużo kalorii, ale zdrowsze niż chipsy. Nie wiem jak w PL z dostępnością. https://krytykakulinarna.com/pieczona-ciecierzyca-przepis-zdrowa-przekaska/ tu przepis, ale w pierwszym lepszym bliskowschodnim/tureckim sklepie powinny być takie rzeczy.
 12. kuab

  Real Madryt

  Jeszcze Sevilla A jeszcze niektórzy z powodu wygrywania w tym śmietnikowym pucharze myślą, że liga hiszpańska jest mocna
 13. kuab

  Turystyka

  Dawno nie byłem w ani jednym, ani drugim, ale jak byłem to było super, znajomi też nie narzekali. Jestem ciekaw co się nie podobało Twoim Może się pogorszyło, nie wiem.
 14. kuab

  Turystyka

  Ed&Red! Świetne steki i mięsa w ludzkich cenach i nowoczesna polska kuchnia na najwyższym poziomie! Specjalizują się też np. w podrobach. Oprócz tego Szara, to bardziej białe obrusy i stara polska kuchnia w dobrym wydaniu, pod turystów. Nie wiem jakim cudem nie wymieniłeś Ed Reda, @ajerkoniak Karakter podbijam.
 15. kuab

  Polityka wewnętrzna

  PiS poszedł full Goebbels, grubo
×