Jump to content

demrenfaris

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  1293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

demrenfaris last won the day on February 10 2017

demrenfaris had the most liked content!

Community Reputation

320 Bardzo lubiany

About demrenfaris

 • Rank
  Zawodnik wyjściowej 11

Informacje

 • Wersja
  FM 2008
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

15356 profile views
 1. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-12/akcja-betonoza-siec-zalaly-zdjecia-miast-bez-zieleni-od-patrzenia-bola-oczy-zwieksza-sie-upal/?fbclid=IwAR0yKozFf2I7Zh4EchGKhSCi--O2LNzbiLj4_OmswYDmUX8sxyrDpzohw14 Stawiam tezę, że miasto polskie musi być pozbawione zieleni, ponieważ zieleń w mieście przypomina polską wieś, z której mieszkańcy miasta dopiero co się wyrwali i za którą tęsknią. Ale możliwe, że tak działa lobby producentów kostki brukowej
 2. Wygląda to trochę jak mecz z lat osiemdziesiątych
 3. Jest pewne rozwiązanie, ale o historycznie ograniczonej skuteczności. https://natemat.pl/8553,idiota-i-nieudacznik-tak-prezes-polonii-nazywa-swoich-pilkarzy-rozne-oblicza-jozefa-wojciechowskiego
 4. nie rozumiem, dlaczego karny miałby być kontrowersyjny.
 5. Komentatorzy na TVP równają poziomem do wiadomości
 6. Kane jak Lewandowski w reprezentacji circa 2013
 7. Tak musiało być, b. ciekawe (w przeciwieństwie do meczu)
 8. demrenfaris

  Ekologia

  Uważasz, że to, co podlinkowałeś za dobre wieści?
 9. Zwycięstwo w meczu derbowym (zabawne) z Legią II. 3-1 po koszmarnie nudnej pierwszej połowie (1-0) i bardzo ciekawej drugiej. Choć możliwe, że druga podobała mi się, dlatego że zatankowałem więcej w przerwie.
 10. Próba rekonstrukcji podstaw rozumowania zatwardziałych przeciwników deficytu budżetowego. Takich jak on: https://www.rp.pl/Polityka/190419729-Korwin-Mikke-Dziecko-rodzi-sie-w-Polsce-z-27-tys-zl-dlugu.html Takie myślenie jest tak stare, jak sama ekonomia: etymologicznie zasady zarządzania domem. Poziom refleksji wykształconego Greka sprzed 2500 lat.
 11. @Kinas Przecież wiadomo, że państwo/miasto działają jak gospodarstwo domowe, a każdy, kto prowadzi takie gospodarstwo wie, że lepiej się nie zadłużać, bo potem trzeba oddać więcej.
 12. Edit: głupi trolling z mojej strony, wycofuję się.
 13. @jmk Akurat poparcie dla partii centrowych (a PiS mimo wszystko jest partią centrową) jest ewidentnie sygnałem, że zasadniczo w Polsce całkiem dobrze się żyje. Zauważ, że wysokie poparcie dla partii ideowych (faszystowskich/komunistycznych), o którym tak marzysz, miało miejsce w późnych latach 20. i w latach 30. XX wieku. W istocie nie chciałbyś, żeby Konfederacja zdobyła 30%, bo jednym z warunków takiego poparcia jest głęboki kryzys społeczny lub/i ekonomiczny państwa.
×
×
 • Create New...