Skocz do zawartości

Gabe

Przyjaciel CMF
 • Zawartość

  13749
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  100

Ostatnia wygrana Gabe w dniu 22 Październik

Użytkownicy przyznają Gabe punkty reputacji!

Reputacja

6799 Bardzo lubiany

O Gabe

 • Tytuł
  Prezes
 • Urodziny 26.10.1981

Informacje

 • Wersja
  FM 2010
 • Klub w FM
  co to FM?
 • Ulubiony klub
  Queensland Reds
 • Skąd
  MMZ
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Dymienie, piwowarstwo, rugby, święty spokój

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Gabe

  Kącik absurdalny

  Ok, jak się okazuje, to jest realna rzecz - ktoś dorosły na serio rysuje w takim stylu, jakim według niego siedmiolatka mogłaby odbierać rzeczywistość. Dla mnie poziom abstrakcji trochę za duży.
 2. Gabe

  Telefony komórkowe

  Jeszcze tylko przekaz myśli został
 3. Gabe

  Telefony komórkowe

  Chromecast.
 4. Gabe

  Jesienny livescore sportowy

  I wylądowali
 5. Gabe

  Jesienny livescore sportowy

  It was a robbery
 6. Gabe

  Jesienny livescore sportowy

  Ale, ale. Mało brakowało a na przerwę Anglicy wchodziliby wygrywając z All Blacks 15-0, ale ostatecznie wyszło 15-10. Czekam na 4 bieg Nowej Zelandii.
 7. Gabe

  Jesienny livescore sportowy

  Dla Włochów to jest coś więcej niż test match. W 6N przegrali 18 spotkań z rzędu, co oznacza, że od 2015, od meczu ze Szkocją, co mecz dostają w dupę. Od dawna mówi się, że system spadku/awansu do 6N odświeżyłby tę formułę, a Gruzja to przecież bezpośredni rywal (na RWC2015 mieli identyczny bilans jak Włosi) Oczywiście mówi się też, że na dziś Włochy są bezpieczne, ale mecz jest tak czy inaczej z podtekstem.
 8. Gabe

  Rugby

  Zerkam sobie na skróty PRO14 i taka mnie myśl naszła. Jak do Port Elisabeth przyjeżdża Leinster, irlandzka potęga, jeden z najlepszych Europejskich zespołów ostatnich lat, tylko raz w sezonie, i na mecz przychodzi 1000 ludzi... to chyba dołączenie południowoafrykańskich klubów do rozgrywek europejskich nie było zbyt dobrym pomysłem
 9. Gabe

  Polityka wewnętrzna

  No i jest to niespodziewanie (?) dla partii rządzących sytuacja win-win. Jeśli narodowcy pójdą z Dudą i będzie spokój - widzicie, nie taki diabeł straszny, jak go malują, to w gruncie rzeczy dobrzy chłopcy Jeśli narodowcy pójdą z Dudą i nie będzie spokoju - widzicie, nie bez powodu się baliśmy prowokatorów i wycofaliśmy się z marszu, a w ogóle to wina HGW, że im odwołała marsz i ich tym rozsierdziła, i lewactwa, które się szerzy w policji No a jeśli narodowcy pójdą nielegalnie, i zapewne nie będzie spokoju - a mogli pójść z nami, my nie mamy z nimi nic wspólnego.
 10. Gabe

  Rugby

  No to ciąg dalszy kwestii tackle'ów. W miniony weekend Anglia podejmowała RPA. Mecz zakończył się taką akcją: Dla mnie to niemal książkowy przykład shoulder charge, którego prawo 9.16 określa Zero nawet chęci złapania przeciwnika, Farrell chciał go powstrzymać i po prostu przyłożył z bara. A najgorsze jest to, że sędzia zostawił gdzieś jaja i nie dostrzegł jednoznacznego zagrania nieprzepisowego. Ale jest lepsze Rassie Erasmus, selekcjoner Springboks, na konferencji prasowej sarkastycznie zauważył, że jeśli to nie było shoulder charge tylko fair tackle, to Springboks powinni zacząć się tego uczyć. A oto filmik z niedawnego treningu (zawodnik to Esterhuizen, którego powalił Farrell, koleś w białej bluzie to Erasmus)
 11. Gabe

  Jesienny livescore sportowy

  Właśnie skończyłem. Saints w pierwszej połowie: 6 drive'ów = 5TD (+ fumble, ale za chwilę turnover on downs), później tempo spadło. Obaj QB ponad 300 jardów podań, obaj bez sacka. Działo się.
 12. Gabe

  Polityka wewnętrzna

  Kiedyś się podśmiewałem z mojego ojca, który oglądał wiadomości na trzech kanałach po kolei. Jak mu mówiłem, że przecież na każdym mówią o tym samym, to odpowiadał, że musi je zobaczyć z kilku stron, żeby było obiektywnie. I miał rację. Teraz jest o wiele łatwiej, bo wystarczy wpisać kilka słów w wyszukiwarkę, nie trzeba siedzieć trzech godzin przed telewizorem
 13. Gabe

  Polityka wewnętrzna

  Nie wiem, czy nie mamy tu przypadku rozdawania samochodów na Placu Czerwonym
 14. Gabe

  Polityka wewnętrzna

  Fajny filmik, i serio, mam wrażenie, że to człowiek, który może znów wyciągnąć centrolewicę ponad 10%. Z czasów Palikota pamiętam go jedynie z przebitek z wiadomości, gdzie raczej służył za śmiesznego pajaca (jak zresztą cały Ruch Palikota), przeciwstawianego pajacom z drugiej strony (Bosakowi itp). Widać, że okrzepł przez te cztery lata prezydentury w Słupsku, nie daje się wyprowadzić z równowagi, jest konsekwentny (choć z tym 1% się zagalopował). Będę mu kibicował. Fajny filmik, bo Kuźniar pokazuje w nim dobitnie, dlaczego ludzie mając do wyboru PO - PiS (bo taki wybór jako jedyny media przed nimi stawiają), często wybierają tych drugich, choć też nie do końca się z nimi zgadzają. Bo PiS przynajmniej pozornie stara się stworzyć wrażenie, że rządzą w ich imieniu, bo są przez nich wyznaczeni do rządzenia, a nie dlatego, że są od nich lepsi/bogatsi/mądrzejsi.
 15. Gabe

  Forumowe rodziny – zrzutki na Netflixa, Spotify

  Profili jest maksymalnie 5 na konto (w praktyce jednoczesne odtwarzanie na czterech osobnych urządzeniach, więc umowa dżentelmeńska, że każdy ogląda jednocześnie tylko na jednym).
×