Jump to content

Gabe

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  15739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  121

Gabe last won the day on December 18 2019

Gabe had the most liked content!

Community Reputation

9094 Bardzo lubiany

About Gabe

 • Rank
  Prezes
 • Birthday 10/26/1981

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  co to FM?
 • Ulubiony klub
  Queensland Reds
 • Skąd
  MMz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Dymienie, piwowarstwo, rugby, święty spokój

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gabe

  Rugby

  Wigan Warriors
 2. Gabe

  Kącik tatuśków

  Mój nie lubi piłki nożnej
 3. Gabe

  Kącik tatuśków

  Jeśli macie na myśli tradycyjne analogowe termometry, to nadal są w sprzedaży, tylko rtęć zastąpiono inną, mniej groźną mieszanką.
 4. Legalnie to masz WP TV: https://pilot.wp.pl/tv/ I jest androidowa appka, więc na MiBox działa. Jak masz jakiś pakiet, typu cp go czy nc+go, to pewnie też się da. Nawet castowanie z telefonu działa, więc wystarczy aplikacja na telefonie, żeby oglądać na tv.
 5. Gabe

  Sporty amerykańskie

  Frank Clark o powstrzymaniu Derricka Henry'ego (wygląda trochę jak jakiś bezdomny fan Chiefs )
 6. Gabe

  Polityka wewnętrzna

  A i to było do przewidzenia (odwołanie Magdaleny Biejat z funkcji Przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny), ale uzasadnienie jest śmieszno-straszne: Złożony przez Lewicę projekt wprowadzenia emerytury minimalnej na poziomie 1600 złotych miał negatywną opinię Konfederacji Przedsiębiorców i Pracodawców "Lewiatan". Niech ktoś jeszcze napisze, że PiS jest prospołeczną partią.
 7. Gabe

  Polityka wewnętrzna

  https://petycja.pracownia.org.pl/akcja/specustawa-asf-do-zmiany?fbclid=IwAR38HnEbJCnoynZpMSsfhL5EHaSMWCgQgW5MMpu-WXLPefJysxmdeyYnAwE Uczymy się całe życie. Miałem mieszane uczucia co do całej sprawy dzików, bo z jednej strony jestem przeciw polowaniu jako hobby, z drugiej strony rozumiem, że rozregulowany przez człowieka ekosystem wymaga jakiejś kontroli. Dlatego pospolite ruszenie na dzika powodowało u mnie mieszane uczucia, bo starałem się zrozumieć za i przeciw. Natomiast po tym jak już się dowiedziałem, że polskie prawo przewiduje coś takiego jak odstrzał sanitarny i jest to działające i sprawdzone, to jaki cel ma specustawa, poza odcięciem przeciwników "sportowego" odstrzału zwierząt od możliwości protestów? (poza tym wylewa się z kąpielą zwyczajnych spacerowiczów, którzy mogą mieć różne, również niesprecyzowane, poglądy na temat polowań )
 8. Gabe

  Rugby

  Jednym z nowych skrzydłowych Melbourne Rebels na sezon 2020 został Harry Potter. Przewiduję mnóstwo suchych word puns
 9. Ankiety mogą mieć po 50 pozycji, tylu to my aktywnych użytkowników nie mamy pewnie
 10. Moim zdaniem kątówka nie za bardzo nadaje się do szlifowania "precyzyjnego". Owszem, da się, ale trzeba mieć mnóstwo wyczucia (i zapewne doświadczenia), ale też łatwo zepsuć powierzchnię. Lepsza do tego będzie mimośrodowa albo oscylacyjna. Kątówka za to super się przydaje do przycinania metalowych elementów.
 11. Gabe

  Pożegnajmy zmarłych

  Bogusław Polch
 12. Gabe

  Seriale telewizyjne

  No przecież Geralt to wiedźmin, mutant, sztucznie stworzona maszyna do zabijania, której nikt nie podejrzewa o jakiekolwiek uczucia. Przecież to jeden z lejtmotywów uniwersum Sapkowskiego.
 13. To proste zasady, mistrzem zostaje ten, kto wygrywa w finale
 14. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to "Do przerwy 0:1"
×
×
 • Create New...