Jump to content

verlee

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  1672
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

verlee last won the day on January 9

verlee had the most liked content!

Community Reputation

1314 Bardzo lubiany

About verlee

 • Rank
  Zawodnik wyjściowej 11
 • Birthday 01/24/1994

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  NK Vinogradar
 • Skąd
  że
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

16876 profile views
 1. Granicząc na linii offtopicu: tutaj w sumie też się pojawia ciekawe pod względem forumowego samorządu pytanie odpowiedzialności obecnego MT za wybory i decyzje poprzednich MT Teoretycznie każdy nowy skład może oznaczać nowe podejście.
 2. Nie mogę, zmieniam na cytat lada.
 3. W tym, że zachęcanie do lub ociąganie od pewnych dyskusji jest sposobem na budowę kultury i specyfiki danego miejsca, a każda decyzja moderacyjna wpływa na to, czy jakichś dyskusji będzie sumarycznie więcej lub mniej, co z kolei przyciąga nowe lub zachęca do aktywności istniejące osoby o określonym profilu zachowań. Innymi słowy, wpadasz w trwającą nawet latami pętlę dobrej lub złej jakości dyskusji. Myślę, że akurat to forum, które długo było dominowane przez sposoby dyskusji dosłownie poszczególnych jednostek, nie musi w to wątpić.
 4. Niektórzy nie są chętni "dyskutować" w takich warunkach.
 5. verlee

  Seriale telewizyjne

  BoJack jest o wiele bardziej jak Mad Men niż jak Californication.
 6. Z ciekawości, jakbyś to wytłumaczył?
 7. Zgadzam się z tym mocno. Myślę nawet, że niezależnie od tego, jak jest tak naprawdę gdziekolwiek, nie tylko w Zawierci, bo w PiS-ie i sympatii do nich nie chodzi według mnie prawie w ogóle o fakty, tylko przede wszystkim o resentyment — jest tyle osób, którym proste hasło "teraz kurwa ja/my" gra na mnóstwie uczuć…
 8. Z ciekawości, czemu skończyłeś po tym czytać?
 9. verlee

  Polityka zagraniczna

  I don’t disagree, jeśli chodzi o generalnie niewystarczające kompetencje Trumpa
 10. verlee

  Polityka zagraniczna

  Rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach: ty tłumaczysz, czemu uważasz, że ta decyzja to błąd (czym być może jest, nie wiem, nie śledzę sprawy) — a ja czemu Trump uznał, że może powtórzyć ten przeczytany gdzieś argument publicznie, a media wycięły z niego fragment, który brzmi najgorzej, ale nie tłumaczy całego toku myślenia.
 11. verlee

  Polityka zagraniczna

  Być może, ja tylko tłumaczę, jak rozumiem to, o co mu chodziło. Osobiście myślę, że niekoniecznie można to uzasadnić w ten sam sposób, bo prezydenci USA i Polska mają historyczną relację już od Woodrowa Wilsona, ale wiadomo, że na koniec pewnie decydowałyby nie argumenty, tylko zeitgeist i interesy.
 12. verlee

  Polityka zagraniczna

  To, że gdyby w taki sposób porzucić sojusznika, z którym USA walczyły np. podczas IIWŚ i mają długotrwałe relacje, to byłby to problem nawet wg Trumpa — a tak, to po prostu business as usual. O to mu chodziło.
 13. verlee

  Polityka zagraniczna

  Chodzi o to, że sojusz był sytuacyjny dla obu stron, a nie historycznie ugruntowany, więc nikt nie ma w tej sytuacji daleko idących moralnie zobowiązań.
 14. https://invisioncommunity.com/news/product-updates/43-express-yourself-with-emoji-r1060/ A co z tym?
×
×
 • Create New...