Jump to content

verlee

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  1501
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

verlee last won the day on November 14

verlee had the most liked content!

Community Reputation

1174 Bardzo lubiany

About verlee

 • Rank
  Zawodnik wyjściowej 11
 • Birthday 01/24/1994

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  NK Vinogradar
 • Skąd
  że
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15989 profile views
 1. verlee

  Seriale telewizyjne

  BoJack jest o wiele bardziej jak Mad Men niż jak Californication.
 2. Z ciekawości, jakbyś to wytłumaczył?
 3. Zgadzam się z tym mocno. Myślę nawet, że niezależnie od tego, jak jest tak naprawdę gdziekolwiek, nie tylko w Zawierci, bo w PiS-ie i sympatii do nich nie chodzi według mnie prawie w ogóle o fakty, tylko przede wszystkim o resentyment — jest tyle osób, którym proste hasło "teraz kurwa ja/my" gra na mnóstwie uczuć…
 4. Z ciekawości, czemu skończyłeś po tym czytać?
 5. verlee

  Polityka zagraniczna

  I don’t disagree, jeśli chodzi o generalnie niewystarczające kompetencje Trumpa
 6. verlee

  Polityka zagraniczna

  Rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach: ty tłumaczysz, czemu uważasz, że ta decyzja to błąd (czym być może jest, nie wiem, nie śledzę sprawy) — a ja czemu Trump uznał, że może powtórzyć ten przeczytany gdzieś argument publicznie, a media wycięły z niego fragment, który brzmi najgorzej, ale nie tłumaczy całego toku myślenia.
 7. verlee

  Polityka zagraniczna

  Być może, ja tylko tłumaczę, jak rozumiem to, o co mu chodziło. Osobiście myślę, że niekoniecznie można to uzasadnić w ten sam sposób, bo prezydenci USA i Polska mają historyczną relację już od Woodrowa Wilsona, ale wiadomo, że na koniec pewnie decydowałyby nie argumenty, tylko zeitgeist i interesy.
 8. verlee

  Polityka zagraniczna

  To, że gdyby w taki sposób porzucić sojusznika, z którym USA walczyły np. podczas IIWŚ i mają długotrwałe relacje, to byłby to problem nawet wg Trumpa — a tak, to po prostu business as usual. O to mu chodziło.
 9. verlee

  Polityka zagraniczna

  Chodzi o to, że sojusz był sytuacyjny dla obu stron, a nie historycznie ugruntowany, więc nikt nie ma w tej sytuacji daleko idących moralnie zobowiązań.
 10. https://invisioncommunity.com/news/product-updates/43-express-yourself-with-emoji-r1060/ A co z tym?
 11. verlee

  Seriale telewizyjne

  Dla mnie odcinek 10/10, ale ja mentalnie wycinam głupie rzeczy, celowo nie zwracam uwagi na niespójności i dopowiadam sobie motywacje bohaterów na podstawie tego, jak podejrzewam, że to Martin załatwi Naprawdę super jest mieć w końcu odpowiedzi na tyle pytań po tylu latach, nawet w tej formie sprintu fabularnego.
 12. verlee

  Seriale telewizyjne

  Nie martw się, Brotherhood do końca jest bdb.
 13. verlee

  Seriale telewizyjne

  Osobiście jestem dość przekonany, że wszyscy są tam po prostu zmęczeni tym serialem i chcą doczłapać do końca — pewnie zarówno ekipa kreatywna, jak i aktorzy mają już ciekawsze rzeczy do roboty po tych 10 latach. Poza tym tak naprawdę 2 ostatnie sezony to jeden sezon z 13 odcinkami, tylko nie dało się go nakręcić na raz przez te wszystkie bitwy.
×
×
 • Create New...