Jump to content

matias882

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About matias882

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. Boże,ale ta gra jest chujowa..Szkoda tracić kasę na takie gówno.
 2. No niby tak,ale to jest zmieniona tylko nazwa została.
 3. Co powiecie na taką taktykę chciałem wykorzystać najlepsze role,żeby zobaczyć jak to działa..No tylko Gonalons nie ma swojej najlepszej roli,ale nie chcę robić asymetrycznej taktyki..Widzicie gdzieś błąd w taktyce?
 4. Czy do ataku pozycyjnego musi być wysunięty rozgrywający czy też cofnięty w zupełności starczy?
 5. Tylko wiesz,zauważyłem,że gra mi się lepiej jak mam graczy na spersonalizowaniu niż na roli w każdym tak klubie miałem,a gdy grałem bez tego to szło mi fatalnie.
 6. No ok,ale powiedzmy,że mam przecinaka i tak samo będzie się zachowywał z "rola" jak i zarówno z "spersonalizowane"?
 7. Witam ponownie..Zauważyłem,że przy poleceniach indywidualnych są jakby dwa ustawienie do wyboru "Rola" i "spersonalizowane" i mam pytanie czy te drugie czyli "spersonalizowane" pomaga coś w taktyce.
 8. Ta gra jest bez sensu prowadzę 3:1,a rywal dosłownie w 2 minuty robi wynik na 3:3..Myślałem,że głupszej gry być nie może,a jak widać myliłem się.
 9. Witam.Czy ktoś potrafi ustawić taktykę na podstawie filmu? Jeśli tak to byłbym wdzięczny i najlepiej jakby było wszystko od poleceń zespołu po role i polecenia indywidualne. https://www.youtube.com/watch?v=hd59YwYKE_o
 10. Na razie chcę odejść od taktyki z 3 napastnikami i chciałbym się skupić na taktyce poprzez analizę gry rywala..I chciałbym was poprosić o pomoc przy doborze taktyki pod przeciwnika...Wyślę screen z taktyki rywala i ustawienia ich na boisku gdy atakują..Powiedzmy,że na początek ustawię standardową taktykę,a potem będę ją modyfikował.
 11. @Kaczy A jakich chcesz zobaczyć? Tą trójkę z przodu?
×
×
 • Create New...