Jump to content

Ptysiek

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Ptysiek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powiedzcie mi jak to jest.. nastawiam linię obrony żeby była głęboko ustawiona, obawiając się szybkiego napastnika rywali (swoją droga - Fraczczak wymiata w Fm18 na pozycji napastnika, to jaja jakieś), w dodatku moja drużyna (Cracovia) nie jest jakoś ofensywnie nastawiona.. a i tak środkowi obrońcy stoją gdzieś blisko linii środkowej boiska i napastnik rywali dostaje lagę i wychodzi sam na sam.. ja rozumiem ze na szybkiego atakującego przydałby mi się szybki obrońca, ale skoro takowego nie posiadam, staram się to zniwelować głęboko ustawioną linią obrony.. podczas meczu okazuje się, że wcale taka głęboka to ona nie jest..
 2. Tak właśnie o tym myślałem, ale jak w nowych FM-ach jest twarz managera już na starcie gry (ja ostatnio grałem w 13-tke, dopiero teraz kupiłem 18) to jak przeniosę ten save jeszcze przed pierwszym uruchomieniem gry na laptopie to automatycznie nie będę musiał już tworzyć swojego wyglądu managera tylko on będzie dodany wraz z savem? Czy po prostu te karierę będę musiał kontynuować z nowym wyglądem managera? Mam nadzieje ze zrozumieliście o co mi chodzi
 3. Witam, jestem nowy i nie wiem czy w dobrym temacie założyłem wątek, ale mam takie pytanie... Zainstalowałem sobie FM 2018 na kompie stacjonarnym i gram karierę, rozpoczynam trzeci sezon i myśle nad tym, aby spróbować zainstalować FM-a na laptopie..i pytanie, jeśli razem z FM-em zainstaluje na laptopie Steama (jeszcze w żadna grę nie grałem na laptopie wiec go nie mam zainstalowanego) i zaloguje się na swoje konto, które używam na stacjonarnym komputerze, to będę mógł jakoś normalnie odzyskać na laptopie swój plik kariery, który ostatnio zapisałem na kompie? Czy będę musiał od nowa rozpoczynać nowa karierę, a w tamta co mam tl grać tylko na stacjonarnym kompie? ?
×
×
 • Create New...