Jump to content

Misiek

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  6094
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Misiek last won the day on March 7 2018

Misiek had the most liked content!

Community Reputation

1924 Bardzo lubiany

About Misiek

 • Rank
  Kozioł ofiarny
 • Birthday 05/25/1987

Informacje

 • Wersja
  FM 2019
 • Klub w FM
  Widzew Łódź
 • Ulubiony klub
  Widzew, Inter Mediolan
 • Skąd
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://www.lastfm.pl/user/misiekk

Recent Profile Visitors

11046 profile views
 1. Misiek

  Polityka wewnętrzna

  No ale w PL mentalność jest taka, że tak jak pisze ajer meliny będą przechodziły renesans. Zakaż coś Polakowi, to na złość zrobi... Kumpel ma zaprzyjaźniony sklep w jednym z miast, gdzie też jest prohibicja i po którejś godzinie nie można kupić alko. Jaki jest efekt? Sklep notuje lepszą sprzedaż, bo ludzie na zapas kupują więcej, żeby czasem nie brakło i koniec końców i tak wypijają na imprezie wszystko, bo kto zostawia alkohol...
 2. No ale to tak nie do końca, bo klub ma wielkie ciśnienie na awans, więc jeśli obecni piłkarze go nie gwarantują, to też ich klub wymieni na lepszych. Na takich, którzy ten awans zapewnią (wiadomo, że gwarancji nie ma, ale z lepszym składem, jest na to większa szansa). Generalnie presja jest niesamowita. Na każdym meczu 16-17k kibiców, a umówmy się potęgi do nas nie przyjeżdżają. Stadion potrafi ryknąć. Wszyscy oczekują, że z takim budżetem klub powinien wygrywać kolejne ligi w cuglach. Już na jesieni wręcz zapewnić awans Jest od miłości do nienawiści. Wygrają jeden mecz, to kibice oczekują, że zatrybiło i w kolejnym to już wjedzie walec. Potem przychodzi mecz, w którym po prostu nie idzie. Przecież zawsze tak jest, ale wtedy jest full krytyki, że w dupach się poprzewracało od dobrobytu, itd. To oczywiście narasta, bo przychodzi kolejny mecz, że wejdą źle w spotkanie i już widać, że ich to paraliżuje, bo jak szybko nie strzelą wyrównującej to przyjdzie druga połowa i zaczną się gwizdy i "Widzew grać, k**wa mać", po którym zaraz wjeżdża doping, bo to nie jest tak, że całą drugą połowę są gwizdy. Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera też na remis (1:1). Efekt nowej miotły nie zadziałał, na plus, że zaczęli biegać.
 3. Ja potwierdzam, że jadę.
 4. to co, chyba idźmy w to
 5. Misiek

  Motoryzacja

  Nie wiem za ile planujesz puścić auto, ale kurła przelew natychmiastowy do 10k to w Millenium kosztuje 5zł, więc c'mon...
 6. źródło Po 5 remisach z rzędu można się tego było spodziewać. Twitter plotkuje, że zastąpi go Jacek Paszulewicz, co nawet by się składało w kupę, bo współpracował razem z Masłowskim w Olimpii Grudziądz swego czasu. Cholera szkoda mi Mroczkowskiego... Prawda jest taka, że od Cecherza schemat wyglądał identycznie. Dobra jesień oprócz końcówki i chujowa wiosna. Kurde i on i Smuda i Mroczkowski popełnili te same błędy? Dobry wywiad dał Tomek Łapiński. Z takim podejściem niedługo zabraknie trenerów dla Widzewa.
 7. brak lodówki może być problematyczny
 8. Zgadza się, pan Mierzyn był tutaj Tu aktualny link do ośrodka
 9. Praga też tak jakby pomijana
 10. I pan Nigel jak nas pewnego wieczora (taaa, wieczora...) oprowadzał po obejściu
 11. hmm dla mnie Kuba akurat dał słabą zmianę, asysta fajna, ale fajnie z ziemi to też Kurzawa dośrodkowywał
 12. Misiek

  Nowe technologie

  5G w Polsce - przestarzałe regulacje uniemożliwią powstanie? Wg prezesa T-Mobile Polska potrzeba 6-8 lat na powszechny dostęp do 5G, ale szach mat. Normy PEM w PL na to nie pozwolą... Pachnie mi tu dużą kapustą, za przepchnięcie zmian tych norm. Przecież w świadomości ludzi dalej nadajniki równają się promieniowaniu, większemu bólowi głowy, krowy mniej mleka dają, itd.
 13. A może Google Keep? U mnie się całkiem dobrze sprawdza.
 14. Misiek

  Nowe technologie

  Nawet się nie dziwię, fatalny internet, limity. Google Fiber przestało wchodzić do kolejnych miast, plus wycofuje się z Louisville.
×
×
 • Create New...