Jump to content

Podymczak

Użytkownik
 • Content Count

  350
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Podymczak

 • Rank
  Junior
 • Birthday 09/02/1988

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  CM 03/04
 • Ulubiony klub
  Celtic Glasgow
 • Skąd
  Jelenia Bezedura
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Lubię jeść kozy, rozbijać namioty, a w wolnych chwilach gram na gęślach.

Kontakt

 • Website URL
  http://forumcm.net
 1. Męczę i męczę tego CM'a, od lat niezmiennie, ale ciągle mnie czymś zaskakuje. Odkąd prowadzę Arminię Bielefeld w BuLi (objąłem ją w 2. BuLi, awansowałem do 1., a po dwóch sezonach budowania zespołu zdobyłem mistrzostwo Niemiec), mam problem z każdą dłuższą przerwą meczową. Nawet 10-14 dni bez meczów dla moich zawodników to tragiczna w skutkach obniżka formy ('poważne braki kondycyjne', czasami 'w pełni sił'). Co robicie w podobnych sytuacjach? Zdarzają Wam się? Rotuję składem dość regularnie, staram się, żeby każdy z zawodników w sezonie miał ok. 25-30(10) meczów. Tego problemu nie miałem w Anglii, gdzie prowadziłem Citizens (dawno nie ciągnąłem żadnego zespołu z topu, trzeba było sobie co nieco przypomnieć). Druga kwestia to drużynowe polecenia taktyczne: 1. podania zwykle ustawiałem na 'krótkie', jednak po odznaczeniu tej opcji (pozostają wtedy 'mieszane'), mój zespół jest znacznie skuteczniejszy. Arminia nijak ma się do klasy City, stąd faktycznie to może być aż taki wpływ? 2. drużynę u siebie ustawiam jako 'ofensywną' przy ustawieniu 4-4-2. Z kolei na wyjazdach gram 'defensywnie' przy 4-2-2-2 (2x DPŚ, OPL, OPP, 2x NŚ). Jakieś sugestie? Służę oczywiście szerszym opisem kadry, wynikami, taksą.
 2. To, że dorosły facet zachował się jak nieopierzony junior, to inna sprawa, z którą się zgadzam i za to czerwień należała się bezsprzecznie.
 3. Nie kwestionuję decyzji o karnym i o faulu. Jedynie wątpliwą decyzją dla mnie jest ta o czerwonej kartce, która nie była do końca słuszna. To nie był brutalny faul, Parejko nie zamierzał wyciąć Radovicia równo z trawą, a jego zamiarem była piłka. Niestety Legionista był szybszy, dlatego Estończyk nieumyślnie faulował, a za to nagrodą jest żółtko i jedenastka.
 4. Miałby pustą bramkę, ale postanowił wpieprzyć się w bramkarza, nie próbując nawet go ominąć, by dopaść do piłki :> Fabiański w wywiadzie w przerwie też mówił, że on czerwa by nie dał. Mam nadzieję, że po takiej wielkiej wiktorii nikt z zarządzających Legią nawet nie myśli o zwalnianiu tak wybitnego szkoleniowca, jakim jest Skorża. Zwycięstwo w takim meczu, o taką stawkę, w takim momencie i przy takiej presji znamionuje wielką klasę. Pozbycie się takiego trenera to byłoby działanie na szkodę spółki! Maciek ma tu jeszcze robotę do skończenia. ;) czyli zachowal si tak jak powinien. szacunek Rado komentatorzy mowili, ze sluszna czerwien i kartka. Oglądałeś na TVP? Sam Kosecki mówił, że im więcej razy ogląda powtórkę tym więcej ma wątpliwości, czy to był faul na czerwień.
 5. Szczere gratulacje za wytrwałość ;) I pociągnij jeszcze ten Puchar UEFA!
 6. Stali czytelnicy nie śpią
 7. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie identyczne pytanie. Zastanawiałem się nad modami wprowadzającymi nas w realia LoTR'a, ale dobry średniowieczny mod też by się nadał.
 8. Duchemin gra pod nieobecność Gatto? A co się stało z wunderkindem Olssonem?
 9. Podymczak

  Koncerty

  Toć wszyscy wiedzą, że skończyli się na Kill'em All - po co więc strzępić języka / klawiatury... Prawda, każdy następny album był niewypałem na skalę światową i to wręcz skandal, że chcą przyjechać do Polski. Jedźmy na Majkę Jeżowską.
 10. Podymczak

  Koncerty

  Szok! Serdecznie dziękuję za tę bardzo cenną informację! Prawie na pewno jestem.
 11. Jak na beniaminka 3. miejsce to i tak rewelacyjny wynik. Szkoda, że tak niewiele zabrakło do awansu ;) KUTGW!
 12. Podymczak

  Koncerty

  Również we Wrocku 5. grudnia zagrają Acid Drinkers. Jako support można spodziewać się Huntera i Los Pierdols.
 13. Powodzenia w pożegnalnym sezonie w Mansfield i powodzenia z Pepikami.
 14. Można powoli mówić o patencie na L'pool? ;)
 15. Podymczak

  Делије

  No tak, sezon jako beniaminek jest ponoć bardzo łatwy, a dopiero później zaczynają się schody. Kwestia, kiedy się skończą :-k
×
×
 • Create New...