Jump to content


KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU


Willow

Użytkownik
 • Content Count

  1536
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Willow

 • Rank
  Zawodnik wyjściowej 11

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Skąd
  Gdańsk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  praca :|

Kontakt

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powiedzcie co bardziej się opłaca kupić Radeona 5770 czy 5830? Czy wyższa cena tego drugiego przekłada się na wzrost wydajności? A macie doświadczenie z jakimiś konkretnymi modelami?
 2. Niestety takiego podejścia nie mają hiszpańscy kibice i zarząd (pozdro Capello, który zdobył miszcza i go wywalono)...
 3. Willow

  Kącik absurdalny

  40 km to już dużo i może oznaczać wypadek śmiertelny, ale faktycznie fotoradar na osiedlowej drodze to lekka przesada
 4. Willow

  Polityka wewnętrzna

  Chyba jednak będziesz musiał poczytać, by się dowiedzieć, co uwaszam, bo nie mam ochoty na odpisywanie jakimś pajacom . Ekhm... brak argumentów i już wycieczki osobiste?
 5. Willow

  Polityka wewnętrzna

  Jeżeli chodzi o ograniczenie czynnego i biernego prawa wyborczego ze względu na wiek, to IMO jest to słuszne i ma podstawę w statystyce. Bo ilu 18-latków ma na tyle wiedzy (książkowej, życiowej), wie czego potrzebuje dorosły, odpowiedzialny za siebie człowiek, który ma pracę, rodzinę itp? Moim zdaniem w wieku 18 lat (patrząc po sobie i znajomych, więc zupełnie niereprezentatywna grupa ;) ) człowiek często ma uproszczony schemat postrzegania świata (źli są źli, to trzeba zagłosować na tych, którzy zrobią z nimi porządek = PiS; martwił pobór do wojska? Korwin mówił, że zrobi armię zawodową, bo jeden żołnierz zawodowy jest wart 10 poborowych, a zjada tylko jeden obiad). I to działa na młode umysły, bo poglądy Korwina o małżeństwie, emeryturach itp itd są dla nich całkowitą abstrakcją, bo niewielu osiąga w tym wieku tak wysoki poziom empatii czy też świadomości, a dodatkowo dzisiejsza młodzież wydaje mi się bardziej nieczuła na "cudzą krzywdę" i to dopełnia obrazu.
 6. Willow

  Polityka wewnętrzna

  Dodajmy, że chodzi tylko o tych nierozważnych staruszków, którzy przez 40 lat pracy woleli konsumować dochody i nie zdecydowali się robić oszczędności i powinniśmy nimi gardzić, a przynajmniej uznać za niegodnych współczucia ;)
 7. Ekhm... nie mogę się zgodzić, bo często czytałem posty Gacka, który pisał o błędach w meczach konkurencji i/lub błędach na korzyść Milanu (który np. grał słabo i wygrał tylko dlatego, że sędzia liniowy zapomniał o Inzaghim ). I po drugie: gdy Gacek wyolbrzymia błędy, które dotknęły Milan (bo Gacuś wyolbrzymiasz ), to równocześnie pisze o tym, że nie był to decydujący czynnik, bo np. Milanowi nie należały się 3 punkty itp (no chyba, że na przykład się należały, a sędzia nie dość, że nie uznał prawidłowej bramki to gwizdnął karnego za faul na 17 metrze itp.). EOT.
 8. Willow

  Polityka wewnętrzna

  Fajny post. Każdą wypowiedź Pro/anty którejś partii można by przerobić (Twoją z poprzedniej strony też ). Powiedz mi dwie rzeczy: - co takiego ma PiS, a nie ma PO, że PiS jest "cacy", a PO jest "ta najgorsza" i podobnie w wersji Kaczyński vs. Komorowski. Serio pytam (może ktoś z elektoratu PO wypowiedział się na pytanie postawione odwrotnie? ). Bo widzisz, pisać o swoich preferencjach wyborczych (często wynikających z "wewnętrznych przekonań, zakorzenionego ducha solidarności/PZPR itp itd) to można. Też mogę napisać, że każdy, byleby nie było to PO, bo nawet PiS jest lepszy niż oni itp itd, ale już merytorycznych wypowiedzi tu nie ma... I nie bierz tego do siebie, bo tak można pisać o większości tutejszych postów, ot, akurat wziąłem Twój przykład "na tapetę"
 9. Kuchar, z tego co widzę, to jest to faktycznie afera, ale pierwsze źródło (news of the world), które cytują poważniejsze serwisy (np BBC) daje jakąś nadzieję, że nie jest tak źle, jak to teraz wygląda. I dopóki oficjalne śledztwo się nie skończy będę się trzymał in dubio pro reo.
 10. Pamiętajmy też o źródłach, które piszą o tych zdarzeniach, bo Daily Mail to jedno z tych najlepiej poinformowanych źródeł :]
 11. No właśnie Icon, ja nie przywykłem, bo ligi oglądać nie mam jak, a skróty choćby nie wiem jak obszerne nie oddadzą pełni obrazu fatalnej gry, braku pomysłu na akcje itp. bo przecież nie pokażą 25 niecelnych podań pomocnika, tylko to jedno (często przypadkowe), po którym jakaś tam akcja pójdzie... No i jak już mogę obejrzeć cały "hit" to tak jakbym dostał obuchem w głowę. Nie ma słów, które mogłyby opisać to dno...
 12. Nie mam specjalnie możliwości oglądać na bieżąco naszej ekstraklasy i dlatego moja ocena pewnie nie będzie obiektywna, ale jeśli hit naszej ekstraklasy, mecz lider vs. vicelider wygląda tak żenująco to nie mam pytań. Grają tam piłkarze o tak marnych umiejętnościach taktycznych, technicznych, którzy nie potrafią zagrać piłki tam, gdzie mają zamiar (o tym, że wybierają najprostsze rozwiązania i nie widzą tych najlepszych nie będę pisał)... Przy każdej prawie akcji, aż prosiło się, aby grę rozciągnąć, pograć piłką, po trójkącie, na skrzydle... ech... o technice użytkowej lub wygraniu pojedynku "jeden na jeden" nie wspomnę. Sytuacje bramkowe wynikały z błędów rywali, wyłaniały się z chaosu lub były tworzone na podstawie najprostszego schematu, który rozszyfrowywać uczą się 14-letni piłkarze w Holandii, Francji, Anglii itp. Ktokolwiek zdobędzie mistrzostwo to wylosuje np. BATE i dostanie baty...
 13. Willow

  Polityka wewnętrzna

  Tak łatwo to napisać, bo ciężko o przykłady sprzed 4-5 lat teraz i napisanie tego w taki sposób, jakby była to "prawda absolutna" jest sporym nadużyciem z Twojej strony.* *co nie zmienia faktu, że myślący widz zauważy kto za PISem, kto za PO.
 14. Willow

  Polityka wewnętrzna

  A co, wtedy monarchia była czy co, o czym mówisz? Kilka lat po powrocie Polski na mapę. Niegdysiejsi zaborcy tuż obok, rosnące niepokoje u zachodnich sąsiadów. Brak NATO, UE itp. PS. A na co wtedy bezpośrednio wpłynęła śmierć prezydenta?
×
×
 • Create New...