Skocz do zawartości

pkarolczak79

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O pkarolczak79

  • Tytuł
    Nowy
  1. Oczywiście będę bronił tytułu. Mad Dogs wracają do akcji
  2. Gratulacje dla Łódź Dossers za dobry finał. Łatwo nie było z ekipą z Łodzi wygrać. O wyniku zdecydował zdecydowanie brak doświadczenia GMa z Łodzi i fakt, że Brachu zrobił większość ruchów FA na początku tygodnia i nie mógł zareagować odpowiednio w końcówce. Ostatecznie w finale i ja i Brachu mieliśmy po 48 gier więc było sprawiedliwie. Pewnie za rok, gdybyśmy się spotkali w takim finale to przy większym doświadczeniu przeciwnika przegrałbym. O ostatecznym wyniku play-off zdecydował według mnie mecz z ostatniej kolejki Imps-Rednecks. Gdyby Imps, zamiast wygrywać za wszelką cenę skoncentrowali się na przygotowaniu składu na po to zagraliby w nich Rednecks zamiast Dossers i dodatkowo Rednecks graliby ze mną , a w takim meczu, granym w 21 tygodniu, nie miałbym szans. A tak Imps się władowali w ćwierćfinał z Dossers i mieliśmy sensację. Dzięki wszystkim za ciekawy sezon. Jak mówi powiedzenie łatwiej mistrza zdobyć niż obronić, więc w przyszłym roku będzie ciężko powtórzyć wynik z tego, ale ponieważ skończyłem sezon mając w składzie tylko 2 weteranów na poziomie All-Star i dużą ilość graczy młodych, perspektywicznych, to podstawy składu na przyszłe lata są i łatwo skóry nie sprzedam.
  3. Draft zdecydowanie powinien być w październiku i najlepiej żeby wszystkim pasowało. Przy aukcji autopick może być zabójczy.
  4. Jestem za formatem aukcja+keeper.
  5. Może olejmy ankietę i skoro w zeszłym roku była liga tradycyjna to teraz spróbujmy aukcji z keeperami. Jak w tym gronie nie wypali to za rok wrócimy do tradycyjnego węża.
  6. Drużyna Wrocław Mad Dogs gotowa do gry :]
  7. Część wszystkim Jestem jedną z tych dwóch osób od jasonx. Jak najbardziej jestem chętny do gry. Yahoo i draft klasyczny sa jak najbardziej ok.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...