Jump to content

me_who

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  32538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  377

me_who last won the day on March 28

me_who had the most liked content!

Community Reputation

14340 Bardzo lubiany

About me_who

 • Rank
  Król YouTube'a
 • Birthday 03/01/1979

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  FCN
 • Skąd
  Kalisz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  sport & historia

Recent Profile Visitors

34514 profile views
 1. me_who

  Polityka wewnętrzna

  Wiem, że sytuacja nadzwyczajna, ale troszkę groźny jest ten precedens jaki się może zdarzyć: w piątek zostanie zwołane posiedzenie Sejmu, gdzie posłowie zdalnie przegłosują zmianę Regulaminu Sejmu, która umożliwi zdalne głosowanie. I teraz uwaga, będzie to antydatowane na dzień poprzedzający piątek, więc piątkowe głosowanie wg tego będzie zgodne z prawem. No taki trochę prawniczy wehikuł czasu zbudowano, w ogóle coś takiego jest wykorzystywane w normalnych krajach? @Gacek?
 2. Niestety, Mjanma już też nie gra, ten doskonale zapowiadający się mecz został odwołany. Puchar Palestyny również. Co ciekawe do apki z LS awansował turniej w FUT
 3. Na LS z którego korzystam na samym szczycie jest mecz towarzyski pomiędzy rosyjskimi zespołami, potem mecz z A-League, a potem już egzotyka: ekstraklasa Nikaragui, ekstraklasa Mjanmy, liga U21 Mjanmy (!) i ostatnie "czynne" rozgrywki to Puchar Palestyny (nazywa się Gaza Strip Cup, więc może tylko dla Strefy Gazy )
 4. me_who

  Banki

  Czy ktoś z Was tez dostał takie cus? Przy rejestracji posłużyłem się dowodem osobistym, który będzie ważny jeszcze kilka lat, wiec nie wiem o co cho
 5. me_who

  RPG

  Je będę pracownikiem biurowym uwięzionym w biurze Charakter chaotyczny wkurwiony.
 6. me_who

  NBA

  W Jazz kolejny zawodnik ma koronawirusa - Donovan Mitchell
 7. To byłby niezły numer, jakby Real tydzień po pokonaniu Barcelony oddał "mistrzostwo" przegrywając z Betisem po golu wychowanka Blaugrany. Z mistrzostwem to tam mały pikuś, powiedzmy że to głównie prestiż, ale jak podzielić miejsca w pucharach na przyszły sezon? Jak ustalić spadkowiczów? To tam są największe pieniądze. Btw - nie zdziwię się, jak genialny zarząd Barcelony zorganizuje w mieście paradę zwycięstwa, z odkrytym autobusem i wgl. To są imbecyle zdolni do takich rzeczy.
 8. Adrian był pewniakiem do zjebania. Boże, co za ręcznik
 9. me_who

  Pożegnajmy zmarłych

  Max von Sydow
 10. me_who

  Polityka wewnętrzna

  No ja nawet zrozumiałbym podpis i zachowanie status quo, ale tak to dał opozycji amunicję, a beton ma rebus dlaczego Kurskiego odwołali? Ciekawe jak im to Karnowscy i inni "niezależni" wytłumaczą
 11. me_who

  Polityka wewnętrzna

  Mam nadzieję, że podpisanie "ustawy telewizyjnej" w zamian za dymisję Jacka Kurskiego to pyrrusowe zwycięstwo prezydenta. Nie wiem jaka kalkulacja za tym stoi A opozycja ma maczugę, którą przez dwa miesiące MUSI nawalać PADa przy każdej okazji.
 12. me_who

  Turystyka

  Ryanair WizzAir
 13. me_who

  Seriale telewizyjne

  Nudne dla osób, które grały w TLoU. Nie zapominajmy jednak, że mimo całej swojej zajebistości ta gra jest exem na jednej tylko platformie, oczywiście bardzo popularnej, ale nie jest to coś masowego w skali świata.
×
×
 • Create New...