Jump to content

_adrian

Użytkownik
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

_adrian last won the day on July 5 2017

_adrian had the most liked content!

Community Reputation

30 Neutralny

About _adrian

 • Rank
  Junior
 • Birthday 01/09/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  Tottenham Hotspur F.C.
 • Ulubiony klub
  FC Barcelona
 • Skąd
  Myszków
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powiem ci jak to było u mnie. Dom od słupa ze światłowodem mam ok 30 metrów. Wynająłem koparkę, zakopałem taki peszel jak wrzuciłeś wyżej, przeciągnąłem światłowód do garażu gdzie jest skrzynka z całym tym bajzlem tzn. do każdego pokoju idą po 2 przewody sieciowe plus po 2 do tv. Instalator przyszedł tylko, podłączył swój modem i router i koniec. Co ja z tym dalej zrobi to moja sprawa. Najprawdopodobniej będzie jakiś switch, żeby podpiąć każdy pokój.
 2. Takie pytanie, czy zarząd zwolnił któregoś z was po tym jak wystawialiście piłkarza, który zdaniem zarządu jest za słaby, a drużyna i tak wygrywała.
 3. Czy grafiki z fm 2019 działają w nowy fm 2020? Np. zdjęcia stadionów?
 4. Mało się naumiałem, ale obiecuje, że jak siądę gry na serio do coś wrzucę.
 5. Kolego na razie nie ma czym się chwalić. Gram sobie po kilka minut dziennie, bo mało czasu.
 6. Ostatnie pytanie z serii głupich. Jak ściągnąć te dodatni ze steama?
 7. Screenów nie ma bo nie zapisuje gry. Głównie chodzi mi o to, co budujesz pierwsze, dzielisz miasto na jakieś dzielnice. Chodzi mi tak ogólnie o poradę jak zacząć grać.
 8. Panowie, jakieś wskazówki jak zacząć budować miasto. Mam już od jakiegoś czasu Cities, ale zawsze po jakimś czasie brakowało funduszy i odechciewało mi się grać dalej.
 9. A co z sejwem? Nie uszkodzi się jeśli będzie tak przenoszony? Rozumiem, że muszę po instalować wszystkie dodatki do fm jakie mam na głównym kompie, żeby ruszył?
 10. Jest jakiś legalny sposób, żeby zagrać w fm na innym kompie niż jest zainstalowany steam. Sprawa wygląda tak, mam na stacjonarnym pc zainstalowanego steama z fm, przez kilka dni nie będę miał do niego dostępu. Mogę na drugim kompie zainstalować steama, pobrać fm i legalnie grać?
 11. A może Piszczek na prawe wahadło, a Zieliński za 2 napastników np. Kownacki lub Milik i Lewy.
 12. Co do prowadzenia się Peszki to jego sprawa co robi poza zgrupowaniami, to samo się tyczy balowania Legii. Sprawa alkoholowa została chyba wyjaśniona w najlepszy możliwy sposób. Lepsze takie rozwiązanie niż awantura w samolocie jak za Smudy. Czemu jest Krycha, a nie ma Mierzejewskiego nie wiem. Może Krycha zrozumiał, że to trener rządzi i należy robić co on każe. Fakt Mierzejewskie w takiej formie jak jest zjada połowę kadrowiczów, ale co zrobić, na razie wyniki bronią Nawałki.
 13. Tutaj mamy powód czemu Mierzejewski więcej w kadrze za Nawałki nie zagra. https://laczynaspasja.pl/dlaczego-mierzejewski-nie-bedzie-gral-w-kadrze/
×
×
 • Create New...