Jump to content

Sutek

Użytkownik
 • Content Count

  655
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Sutek

 • Rank
  Dobrze rokujący junior
 • Birthday 09/09/1991

Informacje

 • Skąd
  Stąd

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sutek

  Kącik absurdalny

  Nie, nie wiem. A ty skąd wiesz?
 2. Sutek

  Kącik depresyjny

  Wiesz, wydaje mi się, że założenie rodziny jednak zawsze spełnia dorosłego faceta - choćby był nie wiem jak nieczułym draniem. Może to jest źródło.
 3. Sutek

  Kącik depresyjny

  @dragonfly - pytanie brzmi, co robisz poza tą pracą. Wypadałoby znaleźć jakieś zajęcie, które dawałoby Ci poczucie, że robisz coś użytecznego, coś fajnego. Muzyka na przykład. I wiem, że to łatwo pisać - ale towarzystwo też wypadałoby znaleźć. Samotność w M3 może istotnie zdołować. Jeśli Cię to pocieszy - nie jesteś sam. Ja sam odczuwam ostatnio bardzo analogiczny Weltschmerz. Niby wszystko w zasadzie jest w porządku, ale jednak czujesz, jak ch****e jest to życie. I tylko czekasz, aż coś się zjebie, by to potwierdzić. Kto wie, może to taka aura teraz?
 4. Sutek

  Kącik depresyjny

  Przede wszystkim to musi zrozumieć, że kwestia tego, kim jest i jaki jest, to nie jest jakaś siła wyższa, wyrok Boski, na który on nie ma wpływu. Ponieważ to on i tylko on ma wpływ. Musi się najpierw zastanowić, czego naprawdę chce - ponieważ większość mizantropów skrycie znajdują satysfakcję z tego, kim chcą, są tak jakby z siebie dumni, że są "inni". A kiedy już zdecyduje - trzeba po prostu zacząć nad sobą pracować. To nie jest nic niemożliwego.
 5. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  To ty chyba nie do końca kumasz, bo demokracja to ustrój, gdzie właśnie mając za sobą 20 milionów można zrobić WSZYSTKO. Państwo demokratyczne, a państwo prawa to nie to samo.
 6. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  O rotfl. Czy ja napisałem, że jest legalne czy w ogóle słuszne? Bo nie przypominam sobie. Próbuję Ci tylko wytłumaczyć, jak działa ten system.
 7. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  Tak być POWINNO, ale tak nie jest. Poszukaj, a znajdziesz wiele przykładów złamania polskiej konstytucji, którymi nikt się nie przejął, bo odbyło się to przy aprobacie "większości" czy "zdrowego rozsądku". A pojęcia państwa prawa i państwa demokratycznego są rozdzielne. Moim zdaniem nawet mocno im nie po drodze.
 8. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  Ale większość może olać konstytucję, jeśli jest większością. Tak jest w tym przypadku, tak bywało i wcześniej. Na tym polega demokracja, handluj z tym.
 9. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  A gdzie tam. Żyjemy w demokracji. W demokracji liczy się, kogo jest więcej. Katolików jest więcej. Tyle.
 10. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  Jak ja kocham argumenty z serii "A u was biją Murzynów" :roll:
 11. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  Jasne, kolesie to oszuści, złodzieje i kłamcy - ale za to sprawdzeni :roll: Kolejnych 4 lat przepieprzonych już nikt PO nie wybaczy - ale dwie kadencje to dostatecznie dużo czasu, by się nachapać... Od razu z góry uprzedzam, że Kaczyński jest na antypodach moich poglądów politycznych - ale to, co mówisz, to jest po prostu zwykły mit lansowany przez "kulaśnych" ludzi pokroju Wojewódzkiego. Pamiętam rządy PiS i nie przypominam sobie, bym miał jakoś szczególnie dużo pluskiew w domu. Strona spieprzajdziadu.pl nie miała problemu z funkcjonowaniem przez cały okres rządów PiS-u - czego nie można powiedzieć o antykomorze.pl za kadencji Komorowskiego. Nie za rządów PiS-u również wprowadzono ustawę utajniającą wiele danych kluczowych dla spraw politycznych. Może warto się zastanowić, kto tu jest większym zagrożeniem dla "swobód"? Nie, a to dlatego, że większość ludzi ma wątpliwości, czy taka wizja państwa jest w ogóle realna do spełnienia w dzisiejszych realiach. Paragraf 22 po prostu.
 12. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  PO nie ma szans na samodzielne rządy, IMHO nie starczy też głosów na koalicję PO-PSL (rany, kto w ogóle głosuje na PSL? Ta partia ma coś do przekazania poza niby je**ącą się parką w spocie?)
 13. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  Chodziło mi o to, że to z PO najchętniej zawrze ewentualną koalicję.
 14. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  W jaki? Przy założeniu, by cała szopka była na tyle wiarygodna, by nabrała te 10% wyborców... Dobry żart, wnioskować o wiedzy polityka na podstawie tego, co mówi... Istotnie, sam uważam ten hipotetyczny plan za niemal genialny, ale nie sądzę, że przez to niemożliwy. PO to jednak nie jest banda idiotów i przypuszczalnie wiedziała, do czego doprowadza ich rządy i jakie będą nastroje społeczne w związku z tym. Koń trojański w postaci partii pseudoantyestablishmentowej, a zarazem wyważonej i firmowanej znanym nazwiskiem to byłoby świetne rozwiązanie. Nie mówię, że tak na pewno będzie - takie mam po prostu przeczucie. Ale Kaczyński, w przeciwieństwie do Tuska, nie rozjuszył swoją niekompetencją połowy swego elektoratu (bo nie miał ku temu okazji ) Dlaczego niby "cuda"? Palikot otwarcie przyznał, że koalicjanta będzie szukał w pierwszej kolejności w PO.
 15. Sutek

  Polityka wewnętrzna

  Żartujesz sobie chyba? To jest polityka. Tu nie ma żadnych ograniczeń.
×
×
 • Create New...