Jump to content

Pucek

Użytkownik
 • Content Count

  888
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pucek last won the day on November 30 2013

Pucek had the most liked content!

Community Reputation

-36 Lubi gadać bzdury

About Pucek

 • Rank
  Rezerwowy
 • Birthday 03/16/1990

Informacje

 • Wersja
  FM 2009
 • Ulubiony klub
  Wisła Kraków
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Football Manager, sport, polityka, historia

Kontakt

 • Website URL
  http://twitter.com/MateBach
 • Gadu Gadu
  6028977

Recent Profile Visitors

10311 profile views
 1. Polecam zakup na ukgamesplanet. Wersja cyfrowa z betą kosztowała mnie 147 zł.
 2. Czy nagroda za menedżera miesiąca została już wypłacona? Kiedy można spodziewać się kolejnego odcinka Solihull?
 3. Ale może więcej pije albo jara i jest przyjemniejszy ;)
 4. Nie takie zwroty akcji już widzieliśmy ;)
 5. Pucek

  Polityka wewnętrzna

  A nie, to spoko, wiadomo przecież, że tak rozsądny rząd nie podejmie takich działań, jak mu się z ekonomią taki plan nie będzie zgadzał.<kaszl> pięćset złotych na dziecko <kaszl> Właśnie 500zł na dziecko to idealny przykład rzucenia hasa, bo ciemny lud kupi, a gdy przyjdzie co do czego to wymigiwanie się, że tylko od drugiego, tylko dla tych w Polsce, tylko to i tamto. Póki co na to hasło nie poszły żadne miliardy i pewnie nie pójdą, bo nie ma na to kasy. Ja nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że niestety pójdą. Tyle że później, na razie niestety media idą na pierwszy front. Dzień był spokojny, ale oczywiście nie obyło się bez kompromitacji jednego z ministrów, tym razem pana Zbyszka (c: Rzepliński): http://szacki.blog.polityka.pl/2015/12/29/jak-sie-ziobrze-poplataly-dane/ Mój znajomy z Krakowa odkrył, co to za liczby podał Pan Zero Ziobro: chodziło o ogólną liczbę wpływu, tj. spraw skierowanych do niemieckiego TK w zeszłym roku. Zbyszek nie zna żadnych języków obcych, w gabinecie politycznym albo w biurze poselskim - bo wątpię, żeby ktoś z prasowego mu to podrzucił - siedzą znajomi, więc trudno się dziwić, że nie sprawdził informacji. Partactwo.
 6. Ahhh, faktycznie Mauro, były takie arty w prasie, czyli złapałeś mnie na moim optymizmie. Przejechałem z facetem trochę autem na zlot i przypomniało mi się, że był zupełnie pozytywną i towarzyską osobą. Może jeszcze kiedyś tutaj zawita :-) Ma taką możliwość czy jest zbanowany?
 7. A, już właśnie odnalazłem na Fejsie. Na zdjęciach wygląda całkiem szczęśliwie. To dobrze :-)
 8. Troszkę poczytałem i brakuje tutaj Icona jako człowieka, bo oczywiście trudno tęsknić za nim jako moderatorem. Swoją drogą ciekawe jak mu się wiedzie - mam nadzieję, że dobrze. Może kiedyś wróci jako zwykły forumowicz, a nie ktoś mający jakąkolwiek wiedzę. Gdyby był w formie wprowadziłoby pewne ożywienie. Wiem, że niektórzy z Was się z nim przyjaźnią? Macie kontakt? Wszystko u niego w porządku?
 9. Po jakimś czasie pojawia się jakiś błąd. Znika jakaś kolumna na przykład.
 10. Pucek

  Polityka wewnętrzna

  Uff, obawiałem się, że oberwie mi się Jezusem Chrystusem.
 11. Pucek

  Polityka wewnętrzna

  Bo to nie politycy zmieniają nasze życie, tylko my sami je sobie możemy zmienić.
 12. Pucek

  Wisła Kraków

  Wisła nałożyła 420 zakazów stadionowych, a nie dla każdego członka SKWK. Napisałeś nieprawdę ale to może tylko taka intelektualna enklawa.
 13. Czy ktoś z Was wie jak nazywa się ta ścieżka dźwiękowa? http://sport.tvp.pl/soczi/14015970/hokej-m-grupa-c-szwecja-szwajcaria-skrot
 14. http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=8784
 15. Pucek

  Polscy kibice

  Nie wiem co jest w tym dziwnego, że człowiek nie lubi słuchać wulgaryzmów. Co innego jeszcze, gdy z tymi wulgaryzmami wiąże się jakieś poczucie humoru, ale gdy zwykłe chamstwo, to po prostu nie chce się tego słuchać.
×
×
 • Create New...