Jump to content


KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU


Counter

Użytkownik
 • Content Count

  3947
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Counter last won the day on August 4

Counter had the most liked content!

Community Reputation

1467 Bardzo lubiany

About Counter

 • Rank
  Strike
 • Birthday 06/04/1993

Informacje

 • Wersja
  FM 2012
 • Klub w FM
  Virtus Pro
 • Ulubiony klub
  Wisła Kraków
 • Skąd
  Radomsko/Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11446 profile views
 1. U nas od mundialu włącznie jest ogromny problem z przesuwaniem i wystawianiem się do piłki. Kompletnie nie ma ruchu do piłki w środku boiska przez co mamy problem z rozprowadzeniem piłki czy w ogóle z celnym podaniem. Współczuje Krychowiakowi, bo musi się naprawdę nagłowić jak tu do kogoś podać jak przed nim nikt tylko przeciwnicy. Brudas to dobrze podsumował nazywając to grą w chowanego. Wkurwia mnie takie granie i nie wiem czemu nie widział tego Nawałka w Rosji czy teraz Brzęczek.
 2. Tyle, że 1050 to takie absolutne minimum jeśli chcesz w cokolwiek grać znośnym klatkarzu w przyszłości.
 3. Dla mnie zdecydowanie za wcześnie by się określić, nie wiem czy dostanę urlop.
 4. Podświetlenie można wyłączyć
 5. No i Toao zbenchowany, w jego miejsce Sobol. Śmieszy mnie trochę fakt, że jeszcze z 3 dni temu Snax mówił, że jak pograją jeszcze trochę razem to będzie dobrze. Ale ponoć to nie była decyzja teamu tylko góry VP. (pozdro Bartek).
 6. Przecież laptop w cenie 8k z 1050 to imo lekki skandal. Z tych co wymienił wwwosik najlepszy będzie Asus Rog, bo: - matryca 144hz (jak kupiłem monitor, to jestem już pewien że poniżej tej granicy nie zejdę już nigdy), - karta 1060. Ja rozumiem, że lapki biznesowe nie potrzebują niewiadomo jakich kart, bo mają inne zastosowanie, no ale imo zdzierstwem jest pakowanie w tych pieniądzach takiej karty. Wiem, że napisał, że granie będzie okazjonalne, no ale po co rezygnować z lepszych parametrów, kiedy dostępne one są w tej samej cenie. Jak już szukasz lapka biznesowego, no to ten Dell Vostro 7580 wydaję się sensowny, ma to co ROG, oprócz matrycy 144hz.
 7. lol czemu tam nie było nikogo w murze przy bramce Szymańskiego xD
 8. Counter

  Nowe technologie

  No podobnie to działa ze streamingiem wideo.
 9. Counter

  Nowe technologie

  Tyle, że tak jak pisałem wcześniej, Sony i Microsoft też myślą i ponoć pracują nad streamingiem.
 10. Counter

  Nowe technologie

  Tylko, że praktycznie wszyscy ludzie, którzy siedzą w grach mówią, że streaming gier oraz usługi abonamentowe jest to pewna przyszłość w grach, nad którą Sony oraz Microsoft również pracują. Zresztą ja widzę dużo zalet tego rozwiązania: - opłata miesięczna, która daje mi dostęp do dużej biblioteki gier - nie muszę upgrade'ować co 2 lata komputera żeby cieszyć się grą w wysokim klatkarzu, ba mogę grać na kompie kupionym za 500zł na bazarze - gram gdzie chcę i na czym chcę (brak platformowości). Czy nie jest kuszący dla Was fakt, że nie musicie już inwestować w sprzęt do grania, tylko w sam abonament? Google mówi, że do płynnego działania 4k jest potrzebny internet o przepustowości 30mps. Fakt, może to stanowić wyzwanie dla wielu (dla mnie też do niedawna), ale uwaga, jesteśmy na etapie powolnego wdrażania sieci 5G, która ma zrewolucjonizować dostępność szerokopasmowego internetu. Dodatkowo każdy obywatel Unii Europejskiej do 2020 (albo 2021) ma mieć zagwarantowany dostęp do szerokopasmowego internetu o prędkości minimum 30mbps. Problemy infrastrukturalne oczywiście są, jednakże jesteśmy na etapie rozwoju szerokopasmowego internetu na terenach gorzej zurbanizowanych, a więc i dla nich taka usługa niebawem stanie się dostępna. Zresztą praktycznie każdy posiadacz światłowodu z takiej usługi google'a już mógłby korzystać w pełni komfortowo, a mówimy mimo wszystko o niemałej grupie ludzi, która stale rośnie.
 11. Counter

  Nowe technologie

  Google zaprezentował swoją platformę do gier - Stadia. Idea polega na tym, że grać możemy z dowolnego urządzenia, gdyż całym generowaniem obrazu zajmują się google'owskie komputery. Czyli tzw. "gra w chmurze" na zasadzie growego Netflixa. Google deklaruje 4k w 60fps, pytanie jednak: jakie gry będą dostępne w platformie, czy dadzą radę zwalczyć input lag, no i czy ta usługa będzie po prostu dobrze działać. Ogólnie idea cloud streamingu gier to przyszłość, która jest niemal pewna, pytanie tylko czy google jest w stanie wprowadzić działającą i atrakcyjną usługę już teraz. https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/stadia-platforma-googlea-do-strumieniowania-gier/v3tqn9m
 12. Pisaliśmy Ci też, dlaczego cenimy Toao. Za iglowanie i swojego czasu miał najwyższy % wygranych clutchy, teraz niestety tego drugiego skilla zatracił.
 13. Pasować pasuje, ale pytanie jaki budżet ma kolega i jakie zastosowania?
 14. brawo AGO! Są w finale i mają już minimum 200k$ W końcu jakiś mecz polskiej drużyny z emocjami. Na dodatek imo G2/windigo w finale jak najbardziej do pokonania.
×
×
 • Create New...