Jump to content

szymek_

Użytkownik
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szymek_ last won the day on June 24 2017

szymek_ had the most liked content!

Community Reputation

119 Neutralny

About szymek_

 • Rank
  Junior
 • Birthday 09/20/1987

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  Hellas Verona
 • Skąd
  Biała Podlaska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Czasem.

Kontakt

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

6872 profile views
 1. Jeśli nie grałeś w jedynkę i masz jedną lub dwie osoby do drużyny to warto, bo to świetna zabawa na kilkanaście godzin, a jeśli grasz w multi to na dużo dłużej. Oczywiście poza fabułą to w sumie sam grind, ale aktywności pobocznych jest całkiem dużo, także dłuższą chwilę można się przy tym zatrzymać. Jeśli z kolei grałeś w pierwszą część to może nie być tak dobrze. U mnie po początkowym zachwycie przyszło znudzenie i rozczarowanie tym, że to jednak tylko trochę lepsza jedynka. Radziłbym mimo wszystko poczekać na wydanie ze wszystkimi dodatkami w rozsądniejszej cenie.
 2. Nowy sezon ma wyjść pod koniec roku, najprawdopodobniej w listopadzie.
 3. Battlefield 4 to nadal jedna z najlepszych pozycji wśród sieciowych fpsów, grę z premium można dostać stosunkowo tanio (na konsolę, na pc to pewnie już za grosze). Mnóstwo map, broni i innych rzeczy do odblokowania, gra była rozwijana i łatana kilka lat, więc już naprawdę nie ma na co narzekać. Poza tym nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem ludzi, nadal gra mnóstwo osób.
 4. Horizon przegrywa przede wszystkim mało interesującym światem, który nie zachęca do eksploracji. Absurdalne pomysły w stylu braku autozapisu i spotykanie co kilkanaście sekund kolejnych grup nudnych wrogów zniechęca do robienia czegokolwiek poza fabułą, która pewnie wybitną nie jest, ale przynajmniej na razie interesuje mnie, dlaczego świat wygląda jak wygląda. Walka z więcej niż jednym przeciwnikiem to wielki chaos, niekończący się festiwal turlania i biegania w kółko, bo większość przeciwników potrafi doskoczyć z drugiego końca mapy a reszta napieprza z dystansu. Walka z ludźmi jest śmieszna, wystarczy ukryć się w krzakach i wybić wszystkich, jeśli nas zauważą to nie ma problemu, wystarczy uciec na kilkanaście sekund i już wszyscy zapominają, że pół obozu nie żyje. Bieganie i skakanie wygląda ładnie, ale nie ma startu do np Tomb Raidera, który był pod tym względem prawie idealny. Tu nie zliczę sytuacji, w których spadłem ze skał bo stanąłem na złym pikselu przy krawędzi albo okazało się, że akurat na tę skalną półkę Aloy nie wskoczy, bo nie i już. W połączeniu z brakiem autozapisu tworzy to bardzo frustrującą mieszankę.
 5. Tak, wypadałoby w końcu zagrać, będę około 21.
 6. Qu - BVB Misiek - Inter Mediolan Hajd - Roma Seju - Liverpool Kuchar - Napoli messinho - Lyon ajerkoniak - Spurs Pulek - Sevilla lad - Everton szymek - Villarreal
 7. Można włączyć opcję, aby wszyscy zawodnicy mieli overall 85, wtedy wszystko będzie zależało od umiejętności.
 8. Odcinek przeciętny, ostatnia scena trochę podnosi ocenę. Nie mogę za to przeboleć
 9. szymek_

  Rapowe Realia

  "Najlepszy wers: "One mówią że chcą czegoś więcej, kurwa / O, o, o kurwa"" Nie wierzę, że ten ranking jest na poważnie.
 10. Wszyscy obawiali się, że wyjdzie kopia Battlefielda w świecie Star Wars, a wyszedł COD ;) Tak jak napisał Kuchar, zawrotne tempo, chaos, granaty co chwila spadają pod nogi. Nie ma czasu się zatrzymać, bo i po co, i tak wszyscy biegają jak poparzeni i zaraz ktoś ci się odrodzi za plecami. Bez większych problemów można ustrzelić nieuważnego gracza z drugiego końca mapy, bo broń nie ma żadnego odrzutu.
 11. Kuchar obiecał, że będzie dziś około 21, więc wszystkich zainteresowanych zapraszamy, wpisujcie miasta.
×
×
 • Create New...