Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

kasetonynasuficie

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About kasetonynasuficie

 • Rank
  Nowy
 1. a może znajdzie sie link do taktyki Ace? Nie mam, niestety, taktyki Ace, jak również nie posiadam taktyki Przymorskie 3-5-2. Do tej wersji CM - a mogłbym polecić, oprócz Tannenbaum 1.00, taksę 3-1-2-1-3 Miguel (w Polsce bardzo podobna miała nazwę kuba`_tactic) oraz 4-3-1-2_nAkAnO-Safer (ta sprawdza się też w CM 01/02). Żywię nadzieję, że taktyki Ace oraz Przymorskie 3-5-2 posiada ktoś w swoich zbiorach. Zdaje mi się, że były to dzieła polskiej myśli taktycznej i byłaby wielka szkoda, gdyby bezpowrotnie zaginęły. Pozdrawiam, Czata Dzień dobry, Czy mogę prosić o ponowne
 2. Witam, No... w sumie to nie pomyślałem o tym, żeby poprosić o link. Ale przeszukałem sporo stron i nie znalazłem żadnych linków, a jak już były, to nie działające. Może ktoś przeczyta i się wrzuci :v.
 3. Wysłane Miłego granaia. Dzień dobry, Dziękuję bardzo za odzew... ale zrobiłem literówkę w mailu... powinno być radioaktywnakapusta@interia.pl Poprzednim razem zjadłem literkę a... Czy są jeszcze inne skuteczne taktyki oparte na klasycznym ustawieniu 442? Uprzejmie proszę o przesłanie poprzedniej taktyki jeszcze raz, oraz jeśli to możliwe, o dodatkowe taktyki. Przepraszam za zamieszanie oraz z góry dziękuję.
 4. Dobry wieczór. Jeśli to w złym temacie, to z góry przepraszam. Czy któryś z użytkowników forum ma w swojej kolekcji taktykę do cm 03/04, która była kiedyś dostępna na centrumfm pod nazwą 442HH?(podpisana, że świetnie sprawdza się w lidze angielskiej). Niestety, w internecie wyskakuje mi taktyka o takiej samej nazwie tylko do cm 01/02. Jeśli ktoś ją posiada, to proszę o wysłanie na adres mailowy: radioaktywnkapusta@interia.pl. Pozdrawiam serdecznie.
×
×
 • Create New...