Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Makk

Użytkownik
 • Content Count

  20206
 • Joined

 • Days Won

  20

Makk last won the day on September 15

Makk had the most liked content!

Community Reputation

3077 Bardzo lubiany

1 Follower

About Makk

 • Rank
  Prezes
 • Birthday February 17

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  Bohemians 1905 Praha
 • Ulubiony klub
  Świt, Real
 • Skąd
  Wieś MiękkaSzynka
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

27839 profile views
 1. To i ja dorzucę swoje grosiki Na forumku już kawałek czasu- od 2007, na zasyfionej bazie też byłem Może miałem i mam inaczej- jakoś zazwyczaj mówiłem, myślałem o Forum Footaball Managera, Forum FM. W zakładkach miałem forumFM. Ale to mało ważne- każdy ma inaczej. Zasadniczo zmierzam do czego innego. Czuję (nie to,że mi się wydaje), iż główną rzeczą, która tu nie podeszła użytkownikom jest fakt przedstawienia sytuacji zmiany. Tak, TEJ konkretnej. Info wyskoczyło nagle, tam trochę hop-siup - zmieniamy logo i tak btw też nazwę. Żeby nie było to tamto- jestem za z
 2. No nie, bo mam tego 503 pozycje razy 12 kolumn, także ten... Trochę za dużo.
 3. Help, i need help... Pewnie prosta formuła, ale nie kojarzę: mam taką tabelkę i chcę zrobić, aby zamiast PRAWDA wpisywało mi Pr_1, a zamiast FAŁSZ była spacja (ale niekoniecznie- może zostać fałsz).
 4. Była to rozważana opcja, ale paradoksalnie chcieliśmy zadbać o przyzwyczajenia ludzi i zmienić tylko jedną literkę z CM Forum na FM Forum, także wiesz… No ok, ale adres pokazuje się forumcm, ja zawsze tej nazwy używałem, więc forumfm nie było by aż takie mocno zmianowe. Ąkieta i sprawa jasna.
 5. Makk

  Black Friday na CMF

  Na razie najtaniej 129 -https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartbandy/opaska-xiaomi-mi-band-5-czarna Aczkolwiek ostatnio na pepper widziałem z ali za 99 albo 96 zł.
 6. No tak aż prosto nie jest. Możesz sam ustawiać zawodników na pozycje, możesz prosić asystenta/trenerów o skład. Ale nic nie stoi na przeszkodzie ustawienie Messiego jak środkowego obrońcy Nie licz, że w pierwszym sezonie nawet mocną ekipą wygrasz wszystko. Tzn może tak być,ale... Za dużo czynników wpływa tu na wygrywanie. Tu jest frajda mega z kombinowaniem. ja przy każdej nowej odsłonie biorę Real i gram sezon, żeby zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje. a później to już ekipy z Irlandii, Irlandii Północnej, szósta liga angielska, druga czeska, IV polska itp. to
 7. O takie ogólne wskazówki do tej gry to tak ciężko. Pytania muszą być choć trochę sprecyzowane. Tu tak nie działa, że ktoś Ci powie: weź Real/Barcelone, ustaw 4-4-2 i kup tego albo tego. Każdy tu Ci chętnie podpowie, opowie, pokaże o co będziesz pytał, ale nie tak ogólnie. Bo to skomplikowana gra i ma wiele aspektów, na które jedni patrzą TAK, inni inaczej. Na spokojnie. Zainstaluj grę, odpal ją, pogrzeb chwile, poklikaj i wtedy będziesz miał już jakieś pojęcie z czym się tego FMa je. W akademii taktycznej poczytaj teraz, na yt obejrzyj kilka filmików jak ktoś gra.
 8. Jak nie miałeś wcześniej styczności z FMem to bedzie troszkę ciężko to wszystko Ci ogarnąć. Nie jest to gra z niskim progiem wejścia, ale warto!! Nie ma co się zniechęcać, opuszczać ręce, tylko pytać na forum, grzebać w necie i kombinować. Fajnie samemu pogrzebać, ustawiać i patrzeć na rezultaty. A te od razu nie przyjdą- na bank nie w FMie i radził bym na początek wziąć mocną ekipę i na niej poogarniać grę.
 9. No nie do końca tak Sami wykonują Twoje polecenia ( zazwyczaj ) te dwie gry to... Jak jabłka i pomarańcze (menedżery)- niby owoce, ale inne standardy wszystkiego Imo Fifa Manager to taki paint, a FM to już Photoshop.
 10. Myślę, że: a) długość wystawania karnisza zależy od jego użyteczności- żebyś mógł rozsunąć zasłony na boki i miał dobry dostęp do okna/drzwi, b) im dłuższy tym chyba powinien więcej troszkę wystawać, aby ciężar sie zasłon inaczej rozkładał. A btw- karnisze(najbardziej podwójne), firanki, zasłony są mooocno passe
 11. Makk

  Mecze w TV

  Platforma streamingowa DAZN będzie dostępna w Polsce, już 1 grudnia. Poza tym po wykupieniu dostępu do DAZN, który na początku będzie kosztował 7,99 złotych miesięcznie. https://www.sport.pl/inne/7,64998,26452106,gigant-transmisji-sportowych-wchodzi-do-polski-jest-cena-i.html#s=BoxSportMT
 12. No i git. Ten co będzie robił drzwi i ten co zrobi za drzwiami, to jak będzie ogarnięty to wszystko ładnie zrobi. Bo myślałem, że masz problem z tym, że ten próg jest niżej i do niego prostujesz.
 13. A jakbyś chciał zniwelować różnicę w wysokości tego z folią a do progu? Inne rozwiązanie to od foli do drzwi wylać posadzkę i wyrównać tym poziom, a otwór drzwiowy podnieść- tzn podkuć nadproże.
 14. Skuć i robić od początku na moje oko to zrobić spadek w stronę drzwi. Ja bym się nie odważył kłaść paneli przy wejściu. Tzn może i bym się odważył, ale to dla mnie by była kaszanka. Cały czas w głowie bym miał, że po zimie albo jej połowie to będzie do wymiany, bo wodą podejdzie.
×
×
 • Create New...