Jump to content

Makk

Użytkownik
 • Content Count

  20126
 • Joined

 • Days Won

  18

Makk last won the day on June 29

Makk had the most liked content!

Community Reputation

3024 Bardzo lubiany

1 Follower

About Makk

 • Rank
  Prezes
 • Birthday February 17

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  Bohemians 1905 Praha
 • Ulubiony klub
  Świt, Real
 • Skąd
  WWA (jeszcze)
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

27667 profile views
 1. Dziś też zaspamuję Robota przez cały dzień poszła. Na jutro zostało wykończenie, olejowanie. Za tydzień wchodzą barierki (nie był dostępnych od ręki 7 cm).
 2. Strzelam, że coś ze 3 koła wyszło za malowanie.
 3. Przyjechali panowie i zmierzyli sobie otwór drzwiowy Na bank nie podawaj wymiarów z projektu. Trzeba dokładnie wymierzyć. Tak, anty są, były z montażem zamówione, koszt całości 4500. Ocieplenie + malowanie= 20 koła. Z materiałem już.
 4. Elewejszyn w końcu skończone- ocieplone, oklejone, zasiatkowane, pomalowane. Po całości. Fundament też. Teraz zostało "okamieniowanie" pomalowanego fundamentu z tyłu i z boku. Wczoraj zaczęliśmy robić taras. W dzień: Wieczoem:
 5. @Reaper ano nie narzekamy Dobrze w zieleni, ciszy i spokoju. Stolik kawowy został w poprzednim mieszkaniu- zbędne nam to. Lampka za kanapą ma stolik Wielkość salonu to coś koło 22 m2? jakoś tak, nie pamiętam już dokładnie. Dla naszej dwójki wystarczająco. Większego nie chcieliśmy, nie ma potrzeby. I taki mały nie jest, kwestia perspektywy. Zdjęcie nie objęło jeszcze starej maszyny drewnianej, stołu. I pustej ściany, bo tam będzie kredens jakoś w najblizszym czasie. Czyli zasadniczo nie ma całego pokoju widocznego na zdjęciu. Pokoik gracza (na deske, kompa, monitor, plakaty, kolekcje figurek) zamieniliśmy na górze na garderobę Mój i tylko mój jest fotel (gejmingowy ) i laptop. Choć komp jeszcze stoi, podłączony do tv, ogarnę go i sprzedam.
 6. Uff, zmierzamy ku końcowi Zostało do zrobienia: pomalować dom- to będzie w tym tygodniu; zrobić werandę- tu pan ma wejść w przyszłym tygodniu; posprzątać i pomalować garaż w środku- może w sierpniu; kupić i powiesić lampy w środku i na tarasie. No i dokończyć robić trawę za domem i z boku garażu. W sierpniu jeszcze płot od garażu do siatki będę chciał zrobić- taki wybieg dla psów, kompostownik. A na razie wygląda to tak: Widok z werandy Wiatrołap Korytarz Kuchnia Salonik Pod schodami Łazienka Sypialnia Wejście do poddasza córki Część sypialniana Druga strona poddasza jej Szafka w łazience to znaleziona witrynka z bloku na spis lokatorów itp, wyczyszczona przez nas, dorobione lustra zamiast szyb i oklejona w środku tapetą
 7. Ooo Panie Złoty, żebym ja takie szczegóły pamiętał... Tylko kwestia estetyczna. Na piętrze jest karton-gips, więc za dużo do gadania nie mieliśmy Mieliśmy wylewki, w sierpniu robione. Nie chodziliśmy po tym z tydzień gdzieś- bo nas tam nie było, wietrzone było- w sensie otwarte okna na dole były.
 8. Bo nam się na ścianach nie podobają wolimy w tym wypadku chropowatą powierzchnie.
 9. Gruntowanie. Nie chcieliśmy gładzi.
 10. W Agata to nie wiem. W Ikeii był do dyspozycji papier dla każdego, taki długi, jak u lekarza na leżance
 11. Po pierwsze to idź i się połóż na niem i zobaczysz. Miękki piankowy, czy miękki sprężynowy, czy miękki hybrydowy? Albo w końcu wyjdzie, że się połozysz na miękkim i Ci nie przypasuje. My wiedzieliśmy, że chcemy twardy. A ze 4 różne twarde w Ikeii próbowaliśmy. Można polecić materac, ale Tobie może nie odpowiadać, więc... Pójdziecie, położycie się, sprawdzicie i przemyślicie temat
 12. Makk

  Promocje gier

  Eye of Beholder: Seria klasycznych erpegów do odebrania za darmo na GOG-u
 13. Raz, że gresu nie było takiego, dwa- tanie były płytki , trzy- białe, ładne nawet, normalna glazura do łazienki, więc nie wiem jak to się ma do łapania wilgoci. Gres jest na całej podłodze. Zr,ob sobie na szybko wizualizację i zobaczysz, czy to przypasuje. Np. sweethome. Sporo zależy z takimi płytkami- jakie kolory, jakie światło w łazience, w sensie z okna, jaki kolor scian itd. Powiem tak- widywałem w małych łazienkach spore kafelki/płytki- nawet po całej łazience. Kwestia ułożenia, koloru itd- to o czym pisałem wyżej.
 14. Duże nie bardzo, zagęszczą za mocno wnętrze, zduszą je. Ja mam takie.
×
×
 • Create New...