Jump to content

Sil

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Sil

 • Rank
  Trampkarz
 • Birthday 06/07/1989

Kontakt

 • Website URL
  http://

Informacje

 • Skąd
  Londyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sil

  Golden Goal

  Dzięki za uwagi, zajmiemy się tym. Błędy w składach zgłaszajcie proszę na na forum gry, będziemy je poprawiać na bieżąco.
 2. Sil

  Golden Goal

  Testy nam się trochę przeciągnęły ;), ale wersja 1.0 właśnie ruszyła. Zapraszam na http://goldengoal.pl !
 3. Sil

  Golden Goal

  Ok, rejestracja otwarta, zapraszamy!
 4. Sil

  Golden Goal

  Chwila moment: jeszcze mały update, i będzie można się logować.
 5. Sil

  Golden Goal

  W porządku, zaczynamy! Chętnych do testowania zapraszam do rejestrowania się na stronie football.catchcms.com. Przypominam, że jest to wersja beta, a zatem błędów będzie dużo, a przyjemność z gry może być ograniczona. Jeśli jednak nie straszne Wam takie wyzwania a jesteście ciekawi nowego projektu, i chcielibyście pomóc, serdecznie zapraszam. W razie pytań piszcie na jedrzej.malko (małpa) nassirgames.com
 6. Sil

  Golden Goal

  Firma Nassir Games już wkrótce zaprezentuje grę "Golden Goal" - nową jakość w piłkarskiej rozrywce internetowej, pierwszą grę typu Fantasy Football Manager na świecie. Golden Goal połączy najlepsze cechy gier menadżerskich oraz Fantasy Football. Gra daje swobodę zarządzania drużyną porównywalną do tej obecnej w grach menadżerskich, np. pozwala ustalać taktykę czy trening ale jednocześnie jest ściśle związana ze światem prawdziwej piłki, bowiem piłkarze, którzy grają w wirtualnych drużynach użytkowników, są prawdziwymi piłkarzami, grającymi na prawdziwych boiskach. Silnik gry na bieżąco przeliczać będzie osiągnięcia piłkarzy z prawdziwych boisk na ich wirtualną formę. Wyobraźcie sobie prowadzenie drużyny w Hattricku, tyle tylko, że składającej się z Waszych ulubionych zawodników z pięciu najlepszych lig Europy - na to właśnie pozwoli Golden Goal. W ciągu najbliższych tygodni będziemy uruchamiać zamknięte testy Golden Goala, przed laty na tym forum sporo było ludzi grających w moje poprzednie, amatorskie, projekty: Twojego Prywatnego Piłkarza oraz Footballer.pl. Jeśli jeszcze tu jesteście i chcielibyście wziąć udział w testach, jako starzy znajomi macie pierwszeństwo - napiszcie mi tylko PM. Stay tuned .
 7. Rozumiem, że odpowiedź na pytanie z poprzedniego posta brzmi: nie. A może znacie jakąś działającą 'dyplomację' anglojęzyczną?
 8. Sil

  Recenzje FM Live

  Czy mógłbym prosić o linki do znanych Wam recenzji gry (polsko i angielsko języcznych)? Sam znalazłem tylko najróżniejsze relacje z beta testów. Ewentualnie któregoś z graczy prosiłbym o wypowiedź na temat gry (jeżeli udałoby się wzbić ponad "gra jest zaje*ista i strasznie wymiatam, rozpier*ole każdego" to już w ogólę będę zobowiązany).
 9. Sil

  CM Revolution

  Z ciekawości: dysponujecie jakimiś statystykami dotyczącymi liczby odwiedzin anglojęzycznej wersji serwisu?
 10. Wersji 2008 nie miałem w swoich rękach, natomiast doświadczenie z FMa 2007 podpowiada, że obliczyć się tego nijak nie da. Pozostaje metoda prób i błędów.
 11. Sil

  FMEvent

  To oficjalna wiadomość, czy Wasze przypuszczenia? O ile mi wiadomo, na razie z SI wyszła jedynie informacja o premierze w okresie przedświątecznym.
 12. Klik! Dość ciekawa gra decyzyjno-strategiczna. Polega na kierowaniu własnym państwem. Raz na jakiś czas (sami wybieramy częstotliwość) dostajemy wiadomość o problemie społecznym wraz z listą możliwych rozwiązań. Jako głowa państwa wybieramy jedną z zaproponowanych opcji a następnie obserwujemy wpływ nowego prawa na nasze państwo. Gra jest bardzo prosta ale w przygotowaniu jest jej druga wersja, która ma być bardziej rozbudowana. Moje państwo: Free Land of Dumunpalit.
 13. A skąd Wam się te "źródła" wzięły? Lepiej po prostu "środki (masowego) przekazu". Albo może jeszcze prościej: "media"?
×
×
 • Create New...