Jump to content

Morpheus

Użytkownik
 • Content Count

  3132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Morpheus last won the day on May 4 2017

Morpheus had the most liked content!

Community Reputation

386 Bardzo lubiany

About Morpheus

 • Rank
  Fizjoterapeuta

Informacje

 • Wersja
  FM 2012
 • Klub w FM
  Bayer Leverkusen
 • Skąd
  Banditenstadt
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5193 profile views
 1. Napisz maila do Kancelarii Marszałka Sejmu, podobno organizują takie loty ?
 2. Morpheus

  Banki

  Limity ustawiłem jakieś abstrakcyjne, kwoty których nigdy nawet nie miałem na koncie A karta ma bodaj ze 2 lata, więc nie ma tragedii. No PKO jest dziwne, bo np. ich apka - ipko - jest spoko, zgarnia ciągle jakieś nagrody. Jednak z drugiej strony momentami nadal mają jakieś archaiczne rozwiązania, np. właśnie w obsłudze klienta.
 3. Morpheus

  Banki

  Ja mam po prostu jakąś badziewiacką kartę debetową, bo np. nie mogę nią płacić nawet w sklepie na PS4. Co dziwne moja żona ma ten sam typ konta, tą samą kartę, a jej działa bez problemu. Kiedyś to zgłaszałem w PKO, to powiedzieli mi, żebym sobie zamówił nową kartę, za którą oczywiście muszę zapłacić.
 4. Morpheus

  Banki

  Dzięki, założyłem od razu po napisaniu poprzedniego posta Teraz walczę z dodaniem środków na konto, bo wywala mi błąd kiedy podaje dane mojej karty PKO (że jej nie obsługuje). Znalazłem gdzieś info, że muszę mieć włączoną opcję płatności internetowej, ale np. blikiem płacę bez problemu...
 5. Morpheus

  Banki

  Jeszcze nie mam, jestem na etapie podejmowania decyzji, gdzie je założyć - Revolut czy TransferWise. Sytuacja rozjaśniona, dzięki za pomoc.
 6. Morpheus

  Banki

  Tylko pytanie: płatność kartą wlicza się w te 20.000 PLN (przelewy) czy 500$ (gotówka)?
 7. Morpheus

  Banki

  Właśnie nie wiem czy muszę przelewać, ale w grę mogą wchodzić dość spore opłaty. Domy w USA są puste w momencie wynajmowania, więc mam do kupienia dosłownie całe umeblowanie, więc dla mnie limit 20.000 pln/miesiąc, to zdecydowanie za mało (tym bardziej wypłata 500$). Wychodzi na to, że przed przelewem najlepiej byłoby się skontaktować z bankiem i zapytać o prowizję za przelew z Revoluta...
 8. Morpheus

  NBA

  Draymond Green lubi to.
 9. Morpheus

  Banki

  O ile mnie pamięć nie myli mamy tu kilka osób korzystających z Revoluta. Mam do was pytanie. Czy oprócz Revoluta korzystaliście też z innych rozwiązań? Zastanawiam się teraz pomiędzy Revolutem a TransferWise. Będzie mi to głównie potrzebne do tego, żeby wprowadzić kasę do obiegu w USA, bez konieczności kupowania gotówki w kantorze albo przelewania z mojego konta bankowego w PL na konto bankowe w USA. Mój bank pobierze małą fortunę za taki przelew i przewalutowanie. Stąd pomyślałem o Revolucie, gdzie wpłacę moje złotówki, które przewalutuje na USD bez opłat i przeleję na konto w USA. Koszt z tego, co widziałem to 0,5% od kwoty przelewu. Przy opłatach bankowych jakie mam w cenniku PKO, to niewiele. Pytanie jednak do was, osób korzystających. Czy są jakieś inne/ukryte opłaty? Macie jakieś porównanie pomiędzy Revolutem a TransferWise? Każde info mile widziane.
 10. Masz za małą populację miasta na dalszy rozwój. Musisz poczekać aż ludność osiągnie wyższy poziom, wtedy odblokują się nowe budynki.
 11. Mody najlepiej instalować w taki sposób, że podmieniasz pliki moda do folderu, np. z kampanią Britania. W ten sposób gra myśli, że odpalasz wszystko bez modowania i nie wywala błędów.
 12. Nie wiem jason, ile chcesz wydać na ten murowany i czy walory estetyczne mają dla Ciebie wielkie znaczenie. Postawiłem na działce grill murowany za ok. 250-300 pln. Nie jest pierwszej urody, ale spełnia swoje zadanie. Stelaż zrobiłem z płyt betonowych, które kupisz w Castoramie za 50-60 pln, podobnie palenisko. To co widać z zewnątrz, to kamienie które uzbierałem z okolicy. Worek cementu i jazda. Z czasem dołożyłem rurę z nierdzewki do komina, ale zapewnić lepszy ciąg. Jeżeli nie chce Ci się jeździć za kamieniami, możesz przecież kupić cegły z odzysku - w mojej okolicy chodzą po 1 pln za sztukę.
 13. Jakie tam bogate... roczny budżet na poziomie 10.000.000.000 $
 14. Morpheus

  Polscy kibice

  Czyli zaraz rozpadnie się grupa Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław wzorem Ruchu Chorzów, bo panowie zaczną sypać. No ale koszulki z napisem "Honor", "Brat brata nie sprzedaje" to must have.
×
×
 • Create New...