Jump to content

stefan1984

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  3241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

stefan1984 last won the day on October 25 2018

stefan1984 had the most liked content!

Community Reputation

329 Bardzo lubiany

About stefan1984

 • Rank
  Karol Strasburger
 • Birthday 12/08/1984

Informacje

 • Wersja
  CM4 02/03
 • Klub w FM
  nie ma mnie...
 • Ulubiony klub
  Wisła K, Arsenal.
 • Skąd
  Od Mamy i Taty =)
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Wyszywanie, darcie pierza, śpiewanie pieśni religijnych.

Recent Profile Visitors

13421 profile views
 1. Wszystko poszło dobrze, jest z nami zdrowy i silny Mikołaj, 54 centymetry i 3,400 kg
 2. https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2000920/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/order-of-battle-world-war-ii-u-s-pacific-dlc-key-giveaway 2 darmowe DLC do takiej turowej strategii na heksach, mniej udany klon Panzer Generala, za free (zostało podobno 1500 kluczy). Podstawka jest cały czas za darmo, DLC płatne.
 3. 10/10 punktów w skali Apgar, czyli że super zdrowe dziecko. Gratulacje
 4. stefan1984

  Polscy kibice

  Nie umiem wyciągnąć mniej pochopnych wniosków
 5. @me_who, a jak ustawić shortstopa (60/80) który grać może na pierwszej bazie (30/80), który oczekuje roli "middle od the lineup" i jest niezadowolony, bo gra zawsze w pierwszym skladzie? Zmieniać go w trakcie meczów, czy wystawiać w co drugim, trzecim? W ogóle po latach grania w efema to tego się nie spodziewałem
 6. PS PS - a to normalne, że zawodnicy którzy byli at bat po 300-390-450 razy w sezonie mają po zero home runów? =) chyba że nie umiem odczytać statystyk załączonych na obrazku parę postów wyżej.
 7. Właśnie tak mi się wydawało, że w pierwszych latach musiał panować większy bałagan. Kusi mnie dogranie do początków XX wieku, a potem dalej, żeby zobaczyć czy liga (ligi) faktycznie rozrastają się, tak jak było zaznaczone przy tworzeniu rozgrywki ale nie wiem czy mi się nie znudzi =) Na razie klubów kilka przybyło, czasem jakiś zmieni nazwę, więc wygląda ładnie.
 8. a to kamień z serca, myślałem że mogę grać w zepsutych rozgrywkach, jak coś kliknąłem gdzieś, a nie mogłem nigdzie tego wyczytać =)
 9. W szóstym sezonie istnienia najważniejszych baseballowych rozgrywek w USA, w 1877 roku w końcu wszedłem klubem Louisville Grays (zespół ewoluował i zmieniał nazwy, z jakiegoś tam zespołu z Fort Wayne, poprzez Brooklyn Atlantics aż do swojej obecnej postaci, pewnie nie ostatecznej) do play-offów, co okazało się być chyba trudniejsze od wygrania ich =) Dwa sezony pod rząd brakowało nam już do awansu bardzo niewiele, w sumie to awansują tylko zwycięzcy każdej z dwóch dywizji, nie wiem czy tak było naprawdę, mogę to zmienić ale postanowiłem nic nie dotykać =) tam na dzień dobry przegraliśmy dwa pierwsze spotkania, postanowiłem więc przyjrzeć się wystawianemu składowi. Doszedłem do wniosku, że lepiej nie będzie, i bez dokonywania żadnych zmian poprowadziłem chłopaków do czterech wygranych z rzędu, tak że rozgrywanie ostatniego z zaplanowanych, siódmego spotkania, nie było konieczne =) Wiadomo, że te rozgrywki są mocno jeszcze kadłubowe, w sumie to poza trzymiesięczną kontuzją podstawowego RF dało by radę grać tym samym składem na okrągło, tym bardziej że klasowych zawodników nie pojawia się wielu, a jako że jesteśmy czołowym zespołem, w drafcie wybieram pod koniec każdej z serii, to ci co lepsi są już zaklepani, pozostaje węszyć i trenować kupowanie czołowych graczy z innych zespołów =)
 10. Ich herb jest chyba najładniejszą rzeczą, jaką widziałem w grze no i zaczynał tam Marco Verratti.
 11. Nie no, w starożytności to chciałem zacząć, żeby się oswoić z grą, jak odpaliłem 2018 rok i zobaczyłem ponad dziesięciu miotaczy w zespole to stwierdziłem że wypierdolić trzeba 2/3, bo za mało innych graczy mam, a tylko 25 wystawić można =) teraz to już wiem, jak to poustawiać, bo zdziwiło mnie, jak dałem żeby AI zmiany robiło, na cholerę oni wpuszczają pitchera na parę rzutów =) nic nie cieszy tak, jak zmiana wyniku meczu przez kilka punktów zdobytych w ostatniej zmianie =) PS - rozumiem, że jak jest remis, to closer wtedy gra aż do rozstrzygnięcia?
 12. @me_who, pomóż zatem =) Nie daje mi spokoju najbardziej to - o co biega z tymi relief pitcherami (czyli to tacy, co wchodzą w meczu, gdy główny źle gra, albo się zmęczy, czy zaley jak rolę mu się ustawi jak?), czy duża różnica będzie jak dam zawodnika RP jako startowego, czy raczej nie robić takich manewrów? Bo zawsze mi ocenia takiego miotacza na pół gwiazdki, jakby to była różnica, kiedy zaczyna miotać =) Statystyki no to chyba wiem, że ERA jak najmniej, bilans Win-Lose, ale generalnie to bardziej na umiejętności patrzę (choć w sumie to ich do końca nie rozumiem, co to za cudaczny atrybut "stuff" u miotacza, chyba najbardziej podstawowy =) i ta ikonka płomyka (oraz jest jeszcze coś jak płatek śniegu - czy to ma związek z zakładką "hot and cold"? czyli to znaczy, że w w formie i w kryzysie? To chyba tyle na razie =) resztę jakoś tam sobie rozkminiam, rozumiem nawet chyba te dziwne atrybuty typu "eye', contact czy avoid k's, bo tu wyczytałem https://manuals.ootpdevelopments.com/index.php?man=ootp16&page=batting_ratings, nie wiem tylko na jakie statystyki warto zwracać uwagę najbardziej poza np średnią uderzeń dla graczy z pola, i czy bardziej ważne są statystyki, czy atrybuty =) PS - zauważyłem, że to nie wygenerowani gracze, tylko jacyś antyczni herosi z pierwszych lat istnienia ligi, i kluby też takie były =)
 13. Myślę, że osoby które przejmują się najnowszymi doniesieniami Gazety Wyborczej zostały już dawno przekonane tym, co PiS wyprawiało z konstytucją, to to samo, trochę idealistyczne i nieco jednak odległe pole dla przeciętnego wyborcy. W, może i krótkoterminowym interesie wyborców leży nadal utrzymanie się PiSu przy władzy, opozycja ciągle nie ma tym ludziom nic do zaoferowania poza jakimiś spowszedniałymi już sloganami o praworządności.
 14. Tak se klikam, jak jednooki we mgle, zazwyczaj od razu do dziewiątej zmiany, plus AI robi w meczach zmiany w razie czego. Trochę transferów w letnim okienku i może będą play-offy Na razie bilans 29-26, gierka nawet wciąga, a w maju 2018 nawet siary nie było =) Nie umiem, albo się nie da, zmienić listy dwudziestu pięciu zawodników, na której mam chyba za wielu (8 albo 9) miotaczy, a brakuje graczy z pola, czy jak to się tam nazywa =) Pirates, bo w ostatniej chwili przypomniało mi się, że miałem w podstawówce piórnik z jakimś ich graczem, pierwotnie miało być Texas Rangers.
×
×
 • Create New...