Jump to content

stefan1984

Użytkownik
 • Content Count

  3274
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

stefan1984 last won the day on April 18

stefan1984 had the most liked content!

Community Reputation

344 Bardzo lubiany

About stefan1984

 • Rank
  Karol Strasburger
 • Birthday 12/08/1984

Informacje

 • Wersja
  CM4 02/03
 • Klub w FM
  nie ma mnie...
 • Ulubiony klub
  Wisła K, Arsenal.
 • Skąd
  Od Mamy i Taty =)
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Wyszywanie, darcie pierza, śpiewanie pieśni religijnych.

Recent Profile Visitors

13546 profile views
 1. Gdzie Ty mieszkasz? bezrobocie oscyluje wokół sześciu procent i w skali kraju niedawno stało się najniższe od 1990 roku. Już bez przesady z tymi hordami.
 2. Smutne, że opozycja przez kilkanaście lat nadal tylko głównie straszy PiSem, nie mając nic konkretnego do zaoferowania. I tak, ekonomiczni nadal jestesmy biedni, więc dopóki na świecie wszystko się "kręci" to bedzie i w Polsce dobrze, a jeśli zacznie się po latach prosperity spowolnienie gospodarcze, to żaden rząd nam nie pomoże, co najwyżej może złagodzić skutki kryzysu, jak PO te dziesięć lat temu. Zresztą nakręcenie popytu na konsumpcję, co czyni PiS, wcale złym pomysłem nie jest, gdy gospodarka kraju jest guzik warta i opiera się na wytwarzaniu tanich dóbr czy usługach.
 3. Milton Friedman w awatarze, Vami będzie wniebowzięty =)
 4. Brak zdecydowanego lidera, czyli jednak zostanę w domu, bo w telewizji będzie leciał fajny film
 5. Age of Wonders III, jakieś, chyba popularne, turowe fantasy rpg za darmo https://www.humblebundle.com/store/age-of-wonders-iii
 6. @ me_who Albo ktoś =) jak budować tu sztab szkoleniowy. Osobiście pozatrudniałem u siebie kolesi z najlepszą reputacją (w Pittsburg Pirates, 2018 rok, bo miałem wszystkich w sztabie pierwszego zespołu o reputacji "fair") ale nie wiem, czy to ma jakiekolwiek znaczenie i czy nie dało by znaleźć lepszych ale mniej znanych (tylko nie wiem jak tu ich szukać i na co zwracać uwagę żeby było dobrze) =) Czy wystarczy jak ich preferencje pasują do tego, co moi gracze grają, czy ki diabeł =) Jest zainteresowany pracą u mnie jeszcze dyrektor scoutingu, który wygląda na absolutny światowy top, o, taki okaz: tyle że to Japończyk, i chce ponad milion $ rocznie, więc zatrudniłem nieco gorszego, tańszego o dwieście tysięcy, ale Amerykanina i też nie wiem czy dobrze zrobiłem =)
 7. Wszystko poszło dobrze, jest z nami zdrowy i silny Mikołaj, 54 centymetry i 3,400 kg
 8. https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2000920/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/order-of-battle-world-war-ii-u-s-pacific-dlc-key-giveaway 2 darmowe DLC do takiej turowej strategii na heksach, mniej udany klon Panzer Generala, za free (zostało podobno 1500 kluczy). Podstawka jest cały czas za darmo, DLC płatne.
 9. 10/10 punktów w skali Apgar, czyli że super zdrowe dziecko. Gratulacje
 10. stefan1984

  Polscy kibice

  Nie umiem wyciągnąć mniej pochopnych wniosków
 11. @me_who, a jak ustawić shortstopa (60/80) który grać może na pierwszej bazie (30/80), który oczekuje roli "middle od the lineup" i jest niezadowolony, bo gra zawsze w pierwszym skladzie? Zmieniać go w trakcie meczów, czy wystawiać w co drugim, trzecim? W ogóle po latach grania w efema to tego się nie spodziewałem
 12. PS PS - a to normalne, że zawodnicy którzy byli at bat po 300-390-450 razy w sezonie mają po zero home runów? =) chyba że nie umiem odczytać statystyk załączonych na obrazku parę postów wyżej.
 13. Właśnie tak mi się wydawało, że w pierwszych latach musiał panować większy bałagan. Kusi mnie dogranie do początków XX wieku, a potem dalej, żeby zobaczyć czy liga (ligi) faktycznie rozrastają się, tak jak było zaznaczone przy tworzeniu rozgrywki ale nie wiem czy mi się nie znudzi =) Na razie klubów kilka przybyło, czasem jakiś zmieni nazwę, więc wygląda ładnie.
 14. a to kamień z serca, myślałem że mogę grać w zepsutych rozgrywkach, jak coś kliknąłem gdzieś, a nie mogłem nigdzie tego wyczytać =)
 15. W szóstym sezonie istnienia najważniejszych baseballowych rozgrywek w USA, w 1877 roku w końcu wszedłem klubem Louisville Grays (zespół ewoluował i zmieniał nazwy, z jakiegoś tam zespołu z Fort Wayne, poprzez Brooklyn Atlantics aż do swojej obecnej postaci, pewnie nie ostatecznej) do play-offów, co okazało się być chyba trudniejsze od wygrania ich =) Dwa sezony pod rząd brakowało nam już do awansu bardzo niewiele, w sumie to awansują tylko zwycięzcy każdej z dwóch dywizji, nie wiem czy tak było naprawdę, mogę to zmienić ale postanowiłem nic nie dotykać =) tam na dzień dobry przegraliśmy dwa pierwsze spotkania, postanowiłem więc przyjrzeć się wystawianemu składowi. Doszedłem do wniosku, że lepiej nie będzie, i bez dokonywania żadnych zmian poprowadziłem chłopaków do czterech wygranych z rzędu, tak że rozgrywanie ostatniego z zaplanowanych, siódmego spotkania, nie było konieczne =) Wiadomo, że te rozgrywki są mocno jeszcze kadłubowe, w sumie to poza trzymiesięczną kontuzją podstawowego RF dało by radę grać tym samym składem na okrągło, tym bardziej że klasowych zawodników nie pojawia się wielu, a jako że jesteśmy czołowym zespołem, w drafcie wybieram pod koniec każdej z serii, to ci co lepsi są już zaklepani, pozostaje węszyć i trenować kupowanie czołowych graczy z innych zespołów =)
×
×
 • Create New...