Jump to content

Profesor

Moderatorzy
 • Content Count

  19781
 • Joined

 • Days Won

  18

Profesor last won the day on February 15

Profesor had the most liked content!

Community Reputation

1874 Bardzo lubiany

About Profesor

 • Rank
  Prezes

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Płeć
  Nieustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze kilkaset linii będzie dorzucone niebawem.
 2. To jest ta sama linia, co na forum SI, czyli problem jest realny. A inne konteksty?
 3. Na forum SI użytkownik zgłosił problem - nazwę formacji zastąpiła nazwa zawodnika w niej grającego ("obrońca nie ma wystarczającej głębi"). Próbuję się zorientować, co się stało - jak częsty jest to problem? Screeny mile widziane.
 4. Dałbym głowę, że do któregoś pacza poszły poprawki. Nie wiem, czemu nie zostały uwzględnione. Yhm, będzie poprawione, dzięki. KILLIM +1
 5. Ktoś to już zgłosił na forum SI. Zrealizowane" zdecydowanie brzmi lepiej. natomiast "Wszyscy" to robota programistów recyklujących już istniejące tłumaczenie, więc nie dam rady poprawić bez ich udziału. KILLIM +1, dzięki Tego jest (1) bardzo dużo, co oczywiście nie jest problemem, ale (2) obawiam się, że to składanka raczej niż zmienna i kodem może być nie do poprawienia Postaram się coś z tym zrobić, ale na pewno nie na premierę, sorry.
 6. W kilku liniach to jest, durne c'n'p, sorry. KILLIM +2
 7. Tak, tradycyjnie programiści robią nowe wrzutki właściwie codziennie. Tak więc angielskie teksty nas teraz nie interesują. KILLIM +1
 8. WAŻNE (1) - Mile widziane angielskie screeny polskich tekstów z problemami - jako że tekst w FM z roku na rok staje się coraz większą sklejką, coraz trudniej jest lokalizować w nim błędy. WAŻNE (2) - W przypadku nazw rozgrywek/nagród oraz niezgodności form czasownika z nazwami klubów, proszę o NIEZGŁASZANIE problemów z nimi, jeśli używacie FAKE'A albo bazy danych ŚCIĄNIĘTEJ Z NETU, bo nie jestem w stanie ustalić, po czyjej stronie leży wina. W tym temacie możecie zgłaszać problemy z LEGALNĄ polską wersją FM 2020. Bardzo proszę o ilustrowanie znalezionych błędów screenshotami, wraz z odpowiednikiem w języku angielskim, gdyż bez nich czasami będzie ciężko zidentyfikować naturę problemu. Mam nadzieję, że błędów w FM 2020 nie będzie zbyt wiele, choć nowego tekstu tradycyjnie jest dużo, a do tego pojawiło się trochę problemów, o których nie mogę pisać. Niemniej jednak, tak jak przed rokiem za każdy znaleziony i zaakceptowany przeze mnie błąd zgłaszający otrzyma jeden mały punkcik. (Błędy znalezione przeze mnie przed ich zgłoszeniem oczywiście się nie liczą). W chwili ukazania się polskiego demo/bety FM 2021 jeden egzemplarz gry powędruje do losowej osoby spośród wszystkich zgłaszających (każde uznane zgłoszenie to jeden los w puli), o ile nadal będę tłumaczem SI odpowiedzialnym za polską lokalizację, a FM 2021 ukaże się jako kontynuacja FM 2020.
 9. Ostateczna klasyfikacja bartrix 1 Ceyvol 3 Enigma 2 jmk 2 kleyo 2 kriss68 2 Misiek 3 Szymon Kąkol 1 Woo-Cash 6 Kody do FM2020 wędrują do: 1. Woo-Cash (najwięcej znalezionych błędów) 2. Enigma (losowanie)
 10. Niczego z tego nie ma w tłumaczeniu, albo usunięte, albo pozmieniane w międzyczasie.
 11. Dominiki załatwione, baraże też, dzięki <= FIXED +2 Nie mnie za to dziękuj.
 12. Nikt PSG nie kazał goli nie strzelać. OGS ustawił zespół w jedyny możliwy sposób, młodziaki się spisali na medal. Jak ja się cieszę, że Mou już tam nie bruździ i znowu mogę kibicować MU.
×
×
 • Create New...