Jump to content

Bromon

Użytkownik
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Neutralny

About Bromon

 • Rank
  Dobrze rokujący junior

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Klub w FM
  CD Olímpic de Xàtiva
 • Ulubiony klub
  Real Madryt
 • Skąd
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Różne

Recent Profile Visitors

2651 profile views
 1. @Brudinho Niestety, błędów sędziowskich nie da się całkiem wyeliminować, zawsze jest ten czynnik ludzki, a w Hiszpanii to już w ogóle ciężko liczyć na poprawne decyzje, sędziowie lubią się tam mylić Jeśli chodzi o sytuację z Szczęsnym - szczerze, nie wiem czy jest to karny czy też nie, dla mnie trudna decyzja. Sytuacja z Semedo - tak jak wspomniałem wcześniej, to Hiszpania A faul na Vinim - owszem, zaczął się przed polem karnym, ale był kontynuowany również w nim, stąd decyzja o podyktowaniu jedenastki, poprawna zresztą, widać to na powtórkach wideo. I VAR jest używany cały czas, po prostu nie za każdym razem sędzia jest zmuszony do podejścia do telewizora - i chyba słusznie, jeśli to sędzia główny podejmowałby WSZYSTKIE decyzje, to mecze trwałyby po 2h a czasami pewnie i dłużej. Obecnie działa to moim zdaniem dość sprawnie (tzn. sędzia główny analizuje sytuację tylko w przypadku, gdy sędziowie VAR nie są pewni), jedynym problemem jest brak komunikacji, przez który wszyscy czekają w niepewności i nikt nie wie o czym sędziowie w danym momencie rozmawiają.
 2. A jakie to ma znaczenie, czy sędzia spojrzy raz czy dokona analizy sytuacji przez te ~30 sekund? W tym momencie i tak powstaje przerwa w grze, nie da się tego uniknąć. Najważniejsze chyba jest to, by sędzia podjął poprawną decyzję, prawda? A spalony to spalony, nawet jeśli będzie "o nos", to jeśli sędzia to wychwyci - chwała mu za to, oby jak najwięcej poprawnych decyzji, niech futbol będzie możliwie najsprawiedliwszy. Rozumiem, że Ajax dzisiaj zaprezentował się z bardzo dobrej strony, gra mogła się podobać, ale są sami sobie winni - jak mawia klasyk, niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było też w tym przypadku.
 3. W takim razie jak dużą tolerancję powinien mieć spalony? Skoro 10cm to nie spalony, to ile powinno być - 20 cm? 30? Pół metra?
 4. Przecież Malcolm jest jedynym, który ciągnie coś z przodu, Coutinho póki co schował się i gra bardzo bezpiecznie. Zobaczymy co będzie jak wejdzie Messi, ale na razie Real się dobrze prezentuje, oby nie spuchli fizycznie za szybko + oby Ramos nie wyleciał z czerwienią dzisiaj i będzie dobrze
 5. U mnie trzeci raz z rzędu G3, a szkoda, bo przed wczorajszym graniem miałem 13-9... Niestety, wczoraj tragicznie, ledwie 1-4 i odpuściłem
 6. Trzeba uzbierać 2k punktów przez granie w division rivals, a tutaj za zwycięstwo dostaje się koło 60 punktów do tego rankingu w przypadku wygranej - więc IMO dużo. Ale nie musisz uzbierać tego w przeciągu np. tygodnia, punkty normalnie przechodzą na kolejne tygodnie, trzeba sobie też wybrać kiedy chce się je wykorzystać, żeby w danym weekendzie móc zagrać w FCH.
 7. Ja sobie czymś takim pykam: https://www.futbin.com/19/squad/476454 W grze tylko muszę zmieniać na 4-3-3 (4), w przyszłości jest plan na kupno Skriniara i Handanovicia, bo trafiłem Vrsaljko OTW, więc warto by było go wykorzystać.
 8. Niedługo też karty OTW przestaną wypadać z paczek, wtedy cena też powinna trochę podskoczyć.
 9. Moim zdaniem CR7 po tylu latach ma prawo do wyboru i jeśli chce zmienić klub, to Real mu powinien na to pozwolić, zwłaszcza, że oferta jest dość atrakcyjna. 100 mln za 33-latka, który chce pensji na poziomie co najmniej 30 mln rocznie to IMO dobry deal. Ciekawe tylko, kogo Perez szykuje w jego miejsce.
 10. Benz jest ulubieńcem także Pereza, więc jego odejście raczej Realowi nie grozi A co do samej decyzji Zizou - strasznie dziwnie i niespodziewanie to wyszło, wielka szkoda, że podjął taką decyzję
 11. Sędzia sobie nie poradził z tym spotkaniem, wystarczyło głośniej do niego krzyknąć czy coś machnąć i gwizdał jak ten ktoś chciał. Zagubił się w którymś momencie, ale decyzja o karnym była słuszna, co za różnica która to była minuta?
 12. Nie takie wysokie to zwycięstwo
 13. Tak jak poprzednim razem?
 14. W tym drugim karnym dla Realu były podstawy do jego podyktowania, bo Montoya zachował się jak idiota. A karny na Parejo nie został podyktowany, bo Parejo za szybko się kładł, jeszcze przed kontaktem. Ale teraz Santi Mina na 2:1, jeszcze się mecz nie skończył.
×
×
 • Create New...