Jump to content

Reaper

Skarbnik CMF
 • Content Count

  17732
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  168

Reaper last won the day on March 22

Reaper had the most liked content!

Community Reputation

9827 Bardzo lubiany

About Reaper

 • Rank
  Użytkownik Roku 2017
 • Birthday 12/26/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  Legia Warszawa
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Muzyka, perkusja, piłka nożna...

Kontakt

 • Website URL
  http://www.cmrev.com

Recent Profile Visitors

16365 profile views
 1. Reaper

  Kącik prawny

  Ale o czym Wy mówicie? Spytałem, czy ten temat "by mnie dotyczył" w sensie, czy PRZYPADKIEM wpadam w widły przewidziane tą ustawą. Później znalazłem... wróć, TRAFIŁEM na artykuł, który ktoś wkleił na FB, gdzie było to wyjaśnione, że jeśli nowa działalność to nie. KONIEC. Resztę sobie pod kopułami już Wy ubzduraliście.
 2. Reaper

  Kącik prawny

  Skończyłeś już rage? Jak coś to 500+, a nawet 1000+, też biorę
 3. Reaper

  Ciekawe strony www

  Nie wiem gdzie to wrzucić, ale generalnie darmowe kursy SEO od jednego z najpopularniejszych portali o SEO https://academy.moz.com/?fbclid=IwAR0Do0mYv0RSziKnF9m5bDFoCiBwTfzlCw4jIXXPUUtnss3I4FrjWjOWqMI
 4. Reaper

  Kącik prawny

  Już znalazłem odpowiedź: Działalność gospodarcza musiała być zarejestrowana przed dniem 1 lutego 2020 r. oraz Przychód z działalności gospodarczej w miesiącu lutym 2020 r. nie przekroczył 3-krotności prognozowanego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia czyli kwoty 15 681 zł.
 5. Reaper

  Kącik prawny

  Jeśli bym otwierał działalność w kwietniu (miałem wcześniej, ale po 1,5 rocznym zawieszeniu zlikwidowałem ją w grudniu 2019), to jakkolwiek by mnie to dotyczyło?
 6. W kwietniu status Przyjaciela CMF utraca: @Mauro, @verlee, @laki
 7. Zawsze możesz sobie zbadać wodę w miejscu swojego zamieszkania. Kosztuje to ok. 100 zł. Przyjeżdżają, pobierają próbkę z twojego kranu i po kilku dniach masz wynik. Ju siur? Bo gdzies czytalem ostatnio o tym i bylo, ze trzeba samemu zawiezc do jakiegos tam lokalnego instytutu i koszt pelnego badania to bylo chyba 270 zl.
 8. Lepszego opisu rozprzestrzeniania się wirusa chyba nie ma https://www.nytimes.com/interactive/2020/03/22/world/coronavirus-spread.html?smtyp=cur Dostępne po stworzeniu darmowego konta.
 9. Nie wykluczam, ze marne warunki w jakich to czytam maja wplyw na odbior, ale poki co fabularnie mnie nie porwalo, a sam pomysl, tez nie wydaje sie obecnie jakis genialny. Wiec moze faktycznie nie jest to autor dla mnie
 10. Ja bardzo powoli i zrywami czytam Ubik Philipa K. Dicka. To moja pierwsza ksiazka jego i tak troche bez szalu jak dla mnie, zle trafilem czy to po prostu nie jest autor dla mnie?
 11. Reaper

  Banki

  @me_who raz na jakis czas prosza, klocilem sie o to na czacie, ale powiedzieli ze to po prostu cykliczna weryfikacja.
 12. Niby nic o klubie, ale o stadionie https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25789678,koronawirus-nie-wystraszyl-seniorow-prezentacja-garnkow-na.html?fbclid=IwAR19Q8yFTiRAcLPVUd_OLAmz3aq9nHXZVJ6nJI5tuhrSrWjNfJgQ4gWfKDk&disableRedirects=true
 13. Reaper

  Kącik kulinarny

  Zona ma taka sama, albo taka co wyglada tak samo i tez sobie chwali
 14. Nie no, decyzja o zoltej byla tak szybka, ze VAR by nawet nie zdazyl przewinac.
 15. Tragiczna ta decyzja, jak moze sedzia siegac po kartke nie dajac szansy varowi na sprawdzenie? Trudno o bardziej oczywisty karny
×
×
 • Create New...