Jump to content

van der Vaart

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by van der Vaart

 1. The Red Strings Club? Ja nie grałem, ale ludzie chwalili
 2. Layers of Fear + Soundtrack za darmo .
 3. Brakuje nam 1 osoby do Netflixa, ktoś chętny? Jest już osoba, która to będzie ogarniała . EDIT: nieaktualne
 4. Nie wiem jaką kartę zamówiłeś, ale sam mam adapter do Memory Stick Pro Duo i zakup karty micro SD do niego był dużo tańszy (~2010 rok), więc może patrz też w tym kierunku ;).
 5. Może True Basketball Manager? Widzę, że ich strona nie działa, ale jakbyś chciał to mam instalkę z rosterami na sezon 2012/2013 :). Poza tym, dobre opinie zbiera też Draft Day Sports: Pro Basketball, ale sam jakoś długo w to nie grałem.
 6. Ja polecam Codzienniki Rozgrywki, zbiór aktualnych informacji z giereczkowa :).
 7. Nie do trzech wygranych tylko best of 3, czyli inaczej do dwóch wygranych. Faktycznie, mój błąd, myślałem, że finał jest BO5
 8. Co za typy, już po 13 :o Jest półfinał
 9. Co ten Virtus to ja nie wiem
 10. 16:8 na mirage, brawo chłopaki .
 11. Fakt, oświadczeń nie składali, ale tylu już sprzedano po zapewnieniach w mediach, że 'nikt już nie odejdzie', że nie mam przekonania nawet do oficjalnych oświadczeń. Jak padnie dobra oferta dla zawodnika i klubu to odejdzie nawet w tym okienku .
 12. Tyle razy już to mówili o różnych zawodnikach, że nie uwierzę dopóki nie zamknie się letnie okienko transferowe i Arek nie zostanie w klubie :>.
 13. jmk, próbowałeś uruchomić jako administrator?
 14. timon, za to że kupił w końcu FMa, Jahu za bycie forumową maskotką, klinsmann za cudowną Marynie #500 oraz Counter, Hyde i krzysfiol, bo tak No i Scorpio, może tym razem się uda!
 15. Ja skłaniałem się ku 29:28 dla Aziza, choć musiałbym zobaczyć jeszcze raz 2. rundę, bo nie chce mi się wierzyć, że był aż tak pasywny, że Mamed dostał rundę za samą próbę poddania :-k
 16. Słyszałeś chociaż jak komentuje lub jaki ma warsztat, czy heheszki bo komentator CSa :roll:?
 17. Brawo, 2:0 dla Virtusów .
×
×
 • Create New...