Skocz do zawartości

Man_iac

Użytkownik
 • Zawartość

  6959
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Zawartość dodana przez Man_iac

 1. Man_iac

  Jesienny livescore piłkarski

  No gdyby Grosicki podbiegł bliżej Donnarummy i wtedy zgrał do Milika to by już się tego nie dało zmarnować.
 2. Man_iac

  Jesienny livescore piłkarski

  Chyba nie było spalonego.
 3. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Mimo wszystko z ostatnich dni zdecydowanie bardziej śmieszy mnie nagonka na taśmy Morawieckiego. Straszni przestępcy nagrywają, podczas gdy te same osoby, które obecnie są tym tak urażone budowały na tym całą kampanię 2015 przy każdej okazji powtarzając o ośmiorniczkach na identycznej przecież taśmie. A PO zupełnie tych sytuacji nie wykorzystuje i w sumie afera umiera śmiercią naturalną i nikogo nie interesuje.
 4. Man_iac

  Jesienny livescore sportowy

  3-0
 5. Man_iac

  Jesienny livescore sportowy

  A Polska ponownie prowadzi z Serbią 2-0. Tym razem mecz bardziej wyrównany - oba sety na przewagi.
 6. Man_iac

  Jesienny livescore sportowy

  W naszej grupie ostatni, ale jeszcze w innych grupach trwają, a Włosi dopiero zaczynają.
 7. Man_iac

  Jesienny livescore sportowy

  Teraz o ile dobrze kumam zasady, to Polska może drugi raz trafić na Serbię i to by było super losowanie. Chyba wszystkie mecze, które już są rozgrywane/do rozegrania są o czapkę śliwek.
 8. Man_iac

  Jesienny livescore sportowy

  3-0. Do 17, do 16 i do 14. Pogrom i jest final six.
 9. Man_iac

  Jesienny livescore sportowy

  Drugi set też gładko. 25-16.
 10. Man_iac

  Jesienny livescore sportowy

  Ładny pierwszy set. 25-17.
 11. Man_iac

  Letni livescore sportowy

  Z 14-11 na 14-16. Pierwszy mecz w dupę.
 12. Man_iac

  Polityka zagraniczna

  Podejrzewam, że spotkania z Kaczyńskim wyglądają tak samo, więc czemu tu się dziwić?
 13. Man_iac

  Polityka zagraniczna

  Mi się bardziej skojarzyło z łowcą autografów.
 14. Man_iac

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  Jak na taki pierwszy test - jest dobrze. Sporo sytuacji stworzonych w pierwszej połowie, w drugiej spokojna kontrola wyników i do żadnych groźnych sytuacji nie dopuścili. Z Włochami wygrali, z sędzią już nie dali rady. Nie ma co się przejmować w tym przypadku wynikiem. Dla mnie plus i to wręcz nadspodziewanie duży.
 15. Man_iac

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  18 minut i 3 żółte kartki. Dużo.
 16. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Serio nie zauważyłeś, że duża część społeczeństwa wręcz popiera łamanie prawa przez PiS, bo to prawo narzucone przez poprzednie władze/Unię Europejską/lewaków/Żydów/komunistów/gangi prawników itd.?
 17. Man_iac

  Kącik złamanych serc

  Trochę sam sobie przeczysz w tym poście. Pierwsze zdanie stoi w zupełnej sprzeczności do ostatniego.
 18. Man_iac

  Kącik złamanych serc

  To mamy trochę niezgodność w definicjach, bo mimo wszystko za FwB uważam relację powtarzalną. Jednorazowe pójście z kimś do łózka niezależnie, czy to znajoma, czy obca osoba uważam właśnie za one night stand. No a z kolei jak na codzień się z taką osobą zadajesz w celach nieerotycznych, a raz się zdarzyło coś więcej, no to też nie zgodzę się z tym, że nie jest to friendzone.
 19. Man_iac

  Kącik złamanych serc

  No tak. kuabowi się nie udało, więc niemożliwe Mi się nieraz zdarzało, że po jakimś drinku z przyjaciółką idziemy do łóżka, a potem wracamy do friendzone nie próbując sobie wchodzić w życie.
 20. Man_iac

  Kącik złamanych serc

  Nie zniechęcajcie, bo z friendzone też można przejść do one-night standu, albo jakiegoś układu friends with benefits, a stamtąd do związku, jak wciąż będzie po co. Tylko, że trochę wątpię w to, że ktoś, kto wcześniej pisze dziewczynie, że nie wie, jak się za to zabrać i że w starciu z Adim wypada niekorzystnie wykorzysta którąś z tych rad. No i zupełnie nie rozumiem, jak jakiś facet może wypaść niekorzystnie na tle kogoś, na kogo mówią "Adi".
 21. Man_iac

  Kącik złamanych serc

  Szansa jest zawsze, jak dziewczyna nie jest zdecydowana, tylko trzeba po prostu pokazać, że ma się jaja. Przecież nawet jak już wyszło, że jest konkurencja, to Twoje teksty są w stylu "zaproponowałbym coś, ale się boję". Albo przejdziesz do czynów, zaprosisz na wieczór, kupisz wino i pokażesz, że też tak umiesz, albo przegrywasz nie podejmując walki. To ostatni moment na przejęcie inicjatywy, a tego się nie robi wypłakując się w ramię, że podjęła złą decyzję, tylko przez pokazanie, że jest inna opcja. To typowa sytuacja alfa vs beta i jak nie pokażesz, że jesteś alfą, to pozostanie Ci smutna nadzieja, że wróci jak będzie w ciąży, a ojciec się interesował nie będzie.
 22. Man_iac

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  No tak, powinien jeszcze odgwizdac karnego z kapelusza i nie uznać bramek dla Luksemburga... oh wait, to nie jest nasza ekstraklapa No mimo wszystko u nas jest VAR, więc i tych błędów sędziowskich dużo mniej. Akurat pod tym względem nie mamy się czego wstydzić. Niemniej jednak w tym meczu żadnego karnego nie widziałem, ale oglądałem od 30 minuty.
 23. Man_iac

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  Jaga też już się żegna. 2-1.
 24. Man_iac

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  No ale piszesz o polskich realiach. A jednak te polskie realia wyglądają tak, że nie pamiętam już kiedy ostatni raz Legia nie była w ścisłej czołówce ekstraklasy. Po prostu to, że wymiata w polskiej lidze nie znaczy, że liczyłaby się w luksemburskiej, nie wspominając już nawet o ponownym epizodzie w Lidze Mistrzów. Polska liga jest tak dramatycznie słaba, że to po prostu wystarczy do "bycia wybitnym w polskich realiach".
×