Jump to content

Man_iac

Użytkownik
 • Content Count

  7302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Man_iac last won the day on October 6 2017

Man_iac had the most liked content!

Community Reputation

1562 Bardzo lubiany

About Man_iac

 • Rank
  Trener siłowy
 • Birthday 11/24/1985

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  Cracovia
 • Ulubiony klub
  Cracovia, Barcelona
 • Skąd
  Silent Hill
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Boks, piłka nożna, kuchnia, finanse.

Kontakt

 • Gadu Gadu
  1433859

Recent Profile Visitors

10773 profile views
 1. To faktycznie warto odpuścić. Poziom owych znajomych mówi wystarczająco wiele o poziomie jej samej.
 2. @Keith, z tą Hanią to prawdopodobnie tylko takie pierdolenie dla gay-frienda. Jak obie strony żałują tego, jak sprawy się potoczyły, to zawsze można spróbować je potoczyć jeszcze raz, a nie snuć rzewne fantazje o tym jakby to mogło być. Jeżeli nie chcecie (albo jedno z Was nie chce) to wtedy zawsze można takimi tekstami "pocieszać". No chyba, że wciąż nie dałeś jej okazji do jasnego odpowiedzenia "tak", lub "nie".
 3. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Nie miałbym nic przeciwko podwyżkom akcyzy, gdyby nie to, że to pieniądze psu w dupę. PiS i tak wszystko wyda na kupowanie głosów i owszem, uważam to za atak na wolność, bo ponownie zwiększa się obciążenia podatkowe uczciwie pracujących w celu radosnego rozdawnictwa. Zwłaszcza, że już teraz te podatki są wręcz astronomiczne. Wódka - około 75%, papierosy - około 85%. Ilustrując inaczej - jak chcesz kupić flaszkę dla siebie, to musisz kupić 4, z czego 3 idą psu w dupę. To nie jest podatek, tylko rozbój. Aż dziwne, że jeszcze nie było mowy o podwyżce akcyzy na paliwo, bo jednak zwykle to od grabieży kierowców wszystkie kolejne rządy zaczynają łatać dziury budżetowe.
 4. Man_iac

  KKS Lech Poznań

  Do Cracovii nie ma co tego porównywać, bo po pierwsze Lech ma jednak dużo wyższy potencjał marketingowy, kibicowski, a co za tym idzie też finansowy. Lech ma też prezesa, któremu zależy na wynikach i w Lechu każde miejsce poza podium będzie postrzegane jako porażka. Poza tym Probierz od samego początku swojej kadencji w Cracovii zapowiadał, że buduje młody zespół i wyników nie będzie od razu i na taką strategię umówił się z Filipiakiem - pewnie gdyby powiedział to Nawałka w Lechu to nawet by go nie zatrudnili. No i najważniejszy powód - Filipiak jednak nie ma wielkich ambicji sportowych. To biznesmen, dla którego miejsce zajmowane przez Cracovię jest drugorzędne. Dla niego ważniejsze jest to, żeby klub generował piłkarzy na sprzedaż i nie spadł z ligi, co widać choćby po tym, jak niewielka kwota pozyskana z Kapustki, czy Piątka została reinwestowana w zespół.
 5. Man_iac

  KKS Lech Poznań

  Mimo wszystko czym innym jest te 10 meczów w sytuacji, gdy trener obejmuje drużynę w rytmie meczowym i musi ją przygotować na mecz za kilka dni, a inaczej w sytuacji, gdy miał pełen okres przygotowawczy i okno transferowe. Gdyby drużyna grała gorzej w tych ostatnich jesiennych meczach nikt nie miałby prawa mieć do niego pretensji, ale po przepracowaniu z drużyną kilku miesięcy coś się powinno jednak zacząć rodzić.
 6. Man_iac

  Polscy kibice

  https://krakow.onet.pl/krakow-bojka-w-galerii-policja-zna-tozsamosc-sprawcow/x5jvm12 No maczeta to łatwo dostępne narzędzie, więc jej użycie przez troglodytów aż tak mnie nie zaskakuje. No ale rakietnica?
 7. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  No to trochę inny przykład. Kowalski ma w piwnicy wtryskarkę do plastiku i produkuje jakieś proste zabawki typu plastikowe piłeczki, albo komponent jakiejś większej zabawki, czy coś w tym stylu sprzedając na podstawie umowy jednemu odbiorcy na podstawie umowy o wyłączności dystrybucji. Ciężko mówić o stosunku pracy, bo pracuje kiedy chce, bez nadzoru przełożonego i wskazanego miejsca pracy, a w dodatku sam kupuje materiały, ma własną maszynę i sam ją serwisuje. No i interpretacja tio jednak wylałaby taką firmę razem z kąpielą.
 8. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  No nie znam umów biedronkowych - to tylko przykład, ale wyłączność dystrybucji to nie jest jakaś rzadka praktyka na rynku w bardzo różnych branżach.
 9. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  No dobra, ale firmy produkcyjne produkujące dla jednego sprzedawcy (np. tylko dla Biedronki) też często mają umowę na wyłączność, a ciężko doszukiwać się tu stosunku pracy.
 10. Reca to chyba taki pupilek Brzęczka jak u Nawałki Mączyński. Bo poziom a faktycznie jeszcze daleki od reszty, pomimo asysty.
 11. Grosickiemu brakuje efektów, ale jako jedyny coś szarpie i chociaż dostaje się w to pole karne.
 12. Ale sędzia zdecydowanie na okregówkę A nie na mecze reprezentacyjne. 2 karne już powinien gwizdnać- pierwszy faktycznie trudny do wyłapania, ale drugi ewidentny.
 13. Z takimi drużynami, które w obronie grają calą jedenastką zawsze gra się trudno do pierwszej bramki. Mam tylko nadzieję, że zdążą. Z Austrią był wynik ponad program, bo jednak zakładałem że remis w Wiedniu będzie dobrym wynikiem to teraz szkoda by było to stracić z Łotwą. I jeszcze w dodatku sędzia mocno przeszkadza, a VAR nie uratuje w takiej sytuacji jak z Piątkiem.
 14. Jakieś cuda w meczu Austrii. Niestety nie mogę obejrzeć i tylko w livescorze wynik podgladam, ale do przerwy Izrael prowadzi 2-1. Austria jak sie nie pozbiera to bardzo wcześnie skończy walkę o Euro.
 15. A Słowenia straciła punkty w Izraelu, więc dodatkowy plus dla Polski.
×
×
 • Create New...