Skocz do zawartości
Nagrody "CM Awards 2018" - głosowanie trwa tylko do 23 stycznia!
CMF Awards 2018

Man_iac

Użytkownik
 • Zawartość

  7049
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Man_iac w dniu 6 Październik 2017

Użytkownicy przyznają Man_iac punkty reputacji!

Reputacja

1420 Bardzo lubiany

O Man_iac

 • Tytuł
  Trener siłowy
 • Urodziny 24.11.1985

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  Cracovia
 • Ulubiony klub
  Cracovia, Barcelona
 • Skąd
  Silent Hill
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Boks, piłka nożna, kuchnia, finanse.

Kontakt

 • Gadu Gadu
  1433859

Ostatnie wizyty

10432 wyświetleń profilu
 1. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Kolejne ciekawe spostrzeżenie na temat działalności propagandzistów TVP. I dodatkowe spostrzeżenie Dominiki Długosz: Na marginesie dodam, że polecam poczytać wpisy Dominiki Długosz, bo pokazuje w warsztacie "dziennikarzy" TVP wiele ciekawostek, na które laik nie ma szans zwrócić uwagi.
 2. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Pocieszam się tylko tym, że obecna redakcja Wiadomości posunęła się na tyle daleko, że po zmianie kierunku politycznego wiatru nie będzie im łatwo się odwrócić i nie będzie im łatwo o nową pracę. Ale pewnie nadzieja matką głupich, bo jest też mnóstwo szmatławców, które takie wypociny kupią i TV Trwam.
 3. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  W sumie to smutne, że nawet w sytuacji unieruchamiania mordercy w pierwszej kolejności podejrzewa się jakieś nielegalne działania policji. Moim zdaniem opisane obrażenia są takimi najbardziej logicznymi przy obezwładnianiu. Faktycznie z wideo wygląda, że nie stawiał oporu, ale jednak w tej ostatniej fazie był dopchnięty do ziemi i całkiem możliwe, że wtedy sobie rozbił pysk. Uraz ręki to też chyba też nic nadzwyczajnego biorąc pod uwagę wykręcanie jej do skucia kajdankami - przecież wystarczy nawet delikatny bierny opór i łatwo szarpnąć rękę trochę za mocno w tej pozycji. Oczywiście nie wykluczam, że na komisariacie kogoś poniosło, ale jednak minimalnie bardziej wierzę policji, niż mordercy.
 4. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  To nie żadna machina, tylko chory psychicznie człowiek, który potrzebował kogoś obwinić na swoją odsiadkę. Nie jest to efekt żadnych politycznych pyskówek, tylko choroby. Być może pyskówki skierowały go na to, że to właśnie polityka PO zaatakował, ale jakby winnym w jego oczach nie było PO, to równie dobrze mogło się oberwać pracownikowi banku do którego się włamywał (np. bo wezwał policję), może strażnikowi więziennemu (np. bo nie chciał wypuścić), prokuratorowi, czy sędziemu. Nie zmienia się polityki dla jednego psychola niezależnie od tego co mówi. Psychole się zdarzają i będą zdarzać i przez pryzmat wydarzenia można raczej się zastanawiać, czy nie można lepiej ochraniać takich imprez, albo czy nie da się lepiej leczyć psychiatrycznie w więzieniu i jak inaczej zapobiegać takim atakom w przyszłości, ale nie można prowadzić polityki pod dyktando morderców.
 5. Man_iac

  Fristaljowy kącik awardsowy

  Zgadzam się z Makk. Może faktycznie lepiej by było przywrócić te kategorię? FYM w tym roku tak rozgromił wszelka konkurencję, że nic innego wygrać nie może. A w ten sposób wydarzeniem mogłoby być coś pozytywnego, co również jest warte wzmianki w historii.
 6. Man_iac

  [Nominacje] Wydarzenie roku

  No zwycięzca jest już znany, ale chociaż nominacją warto odnotować też aferę budowlaną z udziałem Mitnicka i jmk.
 7. Man_iac

  Wisła Kraków

  Zdaje sobie sprawę że w nielegalnej działalności musi to się odbywać w gotówce. Niemniej jednak zakładając że nikt nie płacił tych sum z prywatnej kieszeni to jakoś te pieniądze trzeba wyksięgować. Zapewne poprzez fakturę na fikcyjna usługę wystawioną na fikcyjna spółkę. Znalezienie tego to oczywiście żmudna robota, ale nie niewykonalna. Przynajmniej jakiś czas temu, bo teraz faktycznie najprawdopobniej te papiery są gdzieś pomiędzy Krakowem a Kambodżą.
 8. Man_iac

  Wisła Kraków

  Myślę, że zapominacie o jednej sprawie. Przecież to już któryś nalot policji. Wcześniej szukano tam narkotyków i papierosów z przemytu. Dziwi mnie, że już wtedy nie pociągnięto tematu dalej i nie postawiono pytania dlaczego Sarapata pozwala na coś takiego pod "swoim" dachem i co z tego ma. Tym bardziej, że ten nalot z maja to przecież był już trzeci, a tam dalej nic się nie zmieniło i dalej osoby zamieszane w tamte sytuacje miały dostęp do pomieszczeń klubu. W tym świetle takie pytanie nasuwa się samo, a jednak nikt go nie zadał, dopóki o sprawie nie rozpisały się media.
 9. Man_iac

  Wisła Kraków

  A tutaj głos prawnika na temat zwłoki w postępowaniu prokuratury w sprawie klubu trochę bardziej zbliżony do mojej opinii, niż głos Gacka.
 10. Man_iac

  Wisła Kraków

  https://sport.interia.pl/klub-wisla-krakow/news-wisla-krakow-policja-i-prokuratura-wkroczyly-do-akcji,nId,2772302 Super zapłon prokuratury. W momencie jak od tygodni mówi o tym cała Polska w prokuraturze załadowała się strona w Internet Explorerze i na pewno wszyscy są bardzo zaskoczeni i złapani na gorącym uczynku...
 11. Man_iac

  Wisła Kraków

  Czyli podsumowując. Miasto oddaje klubowi za darmo ziemię, a następnie odkupuje ją za kilka milionów pod pozorem kredytu. A Misiek i Marzenka za pośrednictwem innych swoich kolegów tańczą dalej - tym razem za publiczne pieniądze. Mam nadzieję, że to tylko jakiś żart.
 12. Man_iac

  Wisła Kraków

  Niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się mylę, ale chyba tylko w spółkach skarbu państwa jest taka konieczność.
 13. Man_iac

  Wisła Kraków

  Nie. Zupełnie normalnym jest, że w pierwszej kolejności szuka się lokalu pod działalność, a dopiero po dogadaniu się z właścicielem lokalu rejestruje działalność. To, że nowa firma to nie ma żadnego znaczenia. Jak żadne Miśki nie wchodzą w grę to też zupełnie normalne jest, że kto płaci ten wynajmuje a nie sprawdza się CV dzierżawcy. Nie każda siłownia jest też sieciówką.
 14. Man_iac

  Wisła Kraków

  I co ma ta data do rzeczy?
 15. Man_iac

  Wisła Kraków

  Być może macie rację, a być może to zwykły przedsiębiorca, któremu sharksi wyjaśnili do kogo ta siłownia należy i że jej wynajmowanie nie jest mile widziane.
×