Jump to content


KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU


Man_iac

Użytkownik
 • Content Count

  7495
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Man_iac last won the day on October 6 2017

Man_iac had the most liked content!

Community Reputation

1689 Bardzo lubiany

About Man_iac

 • Rank
  Trener siłowy
 • Birthday 11/24/1985

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  Cracovia
 • Ulubiony klub
  Cracovia, Barcelona
 • Skąd
  Silent Hill
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Boks, piłka nożna, kuchnia, finanse.

Kontakt

 • Gadu Gadu
  1433859

Recent Profile Visitors

11124 profile views
 1. Ja z kolei miałem ostatnio spotkanie z Gowinem. Nawet chyba doszliśmy do porozumienia, bo skinął głową dziękując za przepuszczenie na przejściu dla pieszych. To na pewno dlatego dzisiaj skrytykował poziom TVP.
 2. Trzeba zmienić Lewego zanim go ktoś połamie.
 3. Ale teraz to sędzia zaczął pozwalać na jakiś wrestling, jak w pierwszej kartkował za dmuchnięcie.
 4. Przejęliśmy piłkę i zamiast robić kontrę, bo zostało 5 na 5 to nikt nie wychodził na pozycję, tylko wszyscy stanęli. I Macedończycy i Polacy.
 5. Milik wchodzi. Dobra decyzja, bo obrońcy pilnują Lewandowskiego i drugi napastnik powinien mieć miejsce.
 6. Strasznie się kartki sypią. A Austria prowadzi ze Słowenią.
 7. Nie wyszło im tym razem tylko ostatnie 75 minut
 8. Na razie Polska wcisnęła przypadkowo. Piątkowi przez pomyłkę wyszło całkiem efektowne zagranie
 9. Byłoby super, jakby pozostałe mecze się skończyły aktualnym wynikiem. Austria - Izrael 1-1 Macedonia - Słowenia 1-0
 10. A policjantem to nie był ten wyciągany? Mogłem pomylić, bo też rano czytałem. Pierwszą myślą, jaką miałem po przeczytaniu o tym, to że przeginają z kampanią wyborczą, skoro już nawet samochody podpalają, ale w tym przypadku zdecydowanie bardziej wierzę strażakom, niż portalowi, który artykuł opiera na wpisie anonima z facebooka.
 11. Ale to tylko igrzyska, więc może lepiej zostań w domu, zrelaksuj się. W końcu niedziela będzie, więc trzeba wypocząć.
 12. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Właśnie od tego taryfikator przewiduje widełki od 50 do 500 zł. Inaczej powinna być karana wspomniana łupinka, inaczej nietrafienie petem do kosza i zostawienie go tam, a inaczej zostawienie takiego samego peta na środku szlaku w parku narodowym, albo wywiezienie lodówki do lasu. Zaśmiecanie było - tego nikt nie kwestionuje, więc kara się należy. I owszem, należy się również i za samochód i za batonika, tylko za batonika kodeks przewiduje grzywnę, bo to jeszcze wykroczenie, a kradzież samochodu już przestępstwo. Kradzież to kradzież - kłócić się można o to jaka kara, a nie czy powinno się ukarać. Jesli ostatecznie zostalby uniewinniony, spokojnie moglby wystapic o zwrot kosztow nawet w przypadku koniecznosci powolywania kilku bieglych, czy to z jego inicjatywy, czy przez sad. I wtedy okazaloby sie, ze my wszyscy do kupy jako podatnicy zlozylibysmy sie na kilka-kilkanascie tysiecy kosztow procesowych. Czy to wlasnie od tego nie jest sad, zeby to przewidziec i nie obnizac swojej powagi rozpatrywaniem spraw pokroju jednej lupiny od slonecznika? Ale dlaczego sąd miałby oddalić powództwo (uniewinnienie chyba tylko w sprawach karnych), skoro żadna ze stron nie kwestionuje przebiegu zdarzenia? To oznacza, że wykroczenie było, a więc spieramy się tylko o wysokość kary.
 13. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  No i właśnie to tworzy wtedy miliony interpretacji co można wyrzucić, a czego już nie, a najlepsze prawo to proste prawo. A co do zajmowania się sprawą, to przecież tutaj okoliczności zdarzenia nikt nie kwestionował (a przynajmniej nie wynika to z materiałów). Jeżeli gość chce biegłego to proszę bardzo, tylko zamiast odstępowania od kary obciażyć go kosztami postępowania i odechce mu się pajacowania.
 14. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  To gdzie leży granica? Kwestia naturalności śmiecia? Skórka od banana, czy ogryzek też są naturalne. Wielkość? Pet przecież jest niewiele większy. Prawo się albo respektuje, albo nie, bo po prostu takie drobne wykroczenie, którego się nie karze byłoby bardzo trudne do zdefiniowania. Pewnie nikt by złego słowa nie powiedział, gdyby policjanci machnęli ręką, albo skończyli pouczeniem, ale skoro wykroczenie było, a oni zdecydowali się jednak na ukaranie, to i nie powinno się tego kwestionować. Nie rozumiem natomiast dlaczego ten mandat wynosił 250 zł. Jak sprawdziłem - według taryfikatora mandat za zaśmiecanie to od 50 do 500 zł. Jak za łupinkę słonecznika ładuje się 250 zł, to gdzie jest miejsce w tym taryfikatorze na skurwysynów wywożących stare lodówki, czy tony śmieci z działalności do lasów? Chyba tutaj wyszło poczucie władzy i leczenie kompleksów przez funkcjonariuszy. Taki Iconizm.
 15. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Mimo wszystko wyżej cenię inteligencję tych, którzy po prostu skreślą znajome nazwisko na liście innej, niż PiS, bo się polityką nie interesują i nie znają każdego z kandydatów z osobna, niż tych, którzy po tym, co w ostatnich latach się wydarzyło skreślą PiS. Nie ma tu żadnej nielogiczności.
×
×
 • Create New...