Jump to content

Man_iac

Użytkownik
 • Content Count

  7789
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Man_iac last won the day on October 6 2017

Man_iac had the most liked content!

Community Reputation

1813 Bardzo lubiany

About Man_iac

 • Rank
  Trener siłowy
 • Birthday 11/24/1985

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  Cracovia
 • Ulubiony klub
  Cracovia, Barcelona
 • Skąd
  Silent Hill
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Boks, piłka nożna, kuchnia, finanse.

Kontakt

 • Gadu Gadu
  1433859

Recent Profile Visitors

11429 profile views
 1. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  To tylko spekulacje, ale myślę, że rozgarnięty karierowicz byłby w stanie się ustawić tak, żeby jeszcze z tego powodu został bohaterem walki o sądy, bo ujawnił sprawę i ustawić się na wiatr z drugiej strony polityki.
 2. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Dlatego też podejrzewam, że nie chodzi o wzajemne podpisywanie sobie, bo to by była praktyka może i wątpliwa moralnie, ale nie szokująca na tyle, żeby komuś zaszkodziła. Dlatego jestem przekonany, że jest coś większego kalibru - mam tu na myśli np. podpisy osób, które nic nie wiedzą o tym, że się podpisywały, duchów, innych osób nieuprawnionych do głosowania, albo może w ogóle te listy nie istnieją. Fałszerstwo na tym etapie ma tę wadę, że musisz w to zaangażować te 25 osób, które w dodatku wiedzą co mogą na tym zyskać. Część może się podlizać, część użyć jako narzędzia do szantażu, a ktoś inny może w ogóle poczuć zew kariery i iść z tym do mediów. Moim zdaniem zbyt wiele osób by w to trzeba zaangażować, żeby mieć pewność, że to nie wypłynie.
 3. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Spodziewałeś się czegoś innego, biorąc pod uwagę, że prezes sądu sam został powołany na podstawie sfabrykowanych list poparcia? A że te listy sfabrykowane są to już chyba nawet najzagorzalsi wyznawcy PiS-u wiedzą, bo inaczej przecież nie byłoby powodów do ich ukrywania. Nie wiadomo tylko w jaki sposób zostały sfałszowane.
 4. Przede wszystkim ja nie widzę sensu w zatrudnianiu trenera, który ma zostać zaraz zastąpiony niezależnie od wyników. Jeżeli plotki dotyczące nowego trenera po ME się potwierdzą to może faktycznie lepiej, żeby nikt nic nie zmieniał na tak krótki moment.
 5. Z dotychczasowych praktyk wnioskując bardziej stawiam na Xaviego, który przecież już teraz negocjował.
 6. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Przypuszczam, że mieli już "haka" w momencie, gdy składali tę propozycję. Na wszelki wypadek, żeby wypuścić jak się sprawa rypnie.
 7. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  No w sumie jak wyszła ta sprawa z proponowaniem wynagrodzenia, to powinno jednocześnie zostać złożone zawiadomienie o przestępstwie, bo to korupcja w najczystszym wydaniu. Pewnie i tak by sprawca pozostał niewykryty, bo Ziobro by ukręcił łeb sprawie w prokuraturze, ale przynajmniej byłaby informacja, że śledztwo jest prowadzone w obu kierunkach.
 8. Man_iac

  Polityka zagraniczna

  Jestem tym zaskoczony, ale wygląda na to, że wygląda na to, że Iran faktycznie tylko pod publiczkę ostrzelał bazę po ostrzeżeniu i dąży do deeskalacji. Trump zapowiada sankcje, ale to słowo ostatnio mocno przebrzmiałe, więc może też po prostu chce się wycofać z twarzą.
 9. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Może jak nie znajdą chętnych to napiszą jeszcze wprost o tej nagrodzie 5000 zł dla kogoś, kto powie, że dał kopertę.
 10. Man_iac

  Polityka zagraniczna

  To, co powinni to zupełnie inna sprawa. Nie powinni dokonywać zamachów i nie byłoby problemów. A przecież Amerykanie trzymają się narracji, że zamach na Sulejmaniego był legalny, więc zaakceptowanie odwetu się w tę linię nie wpisuje. Trump po prostu pręży muskuły przed wyborami, więc mam wątpliwości, czy jakiekolwiek delikatne rozwiązanie jest realne.
 11. Man_iac

  Polityka zagraniczna

  No ja podejrzewałem bardziej, że ten odwet to będzie jakiś zamach na cywili na terenie USA, a nie ostrzał instalacji wojskowych. Faktycznie dobrze się stało, ale jednocześnie nie wierzę, że Trump odpuści w roku wyborów i nie dojdzie do dalszej eskalacji. Zresztą Iran też określa ten ostrzał jako "pierwszą część odwetu". A co do paniki na pogrzebie, to przecież w Europie w momencie nasilenia częstotliwości zamachów też do takich sytuacji dochodziło. To była sytuacja, w której obce mocarstwo dokonuje zamachu na ich terytorium i w dodatku grozi kolejnymi. Nie dziwi mnie, że w takiej sytuacji drobiazg w tłumie może powodować taką reakcję łańcuchową.
 12. Z ciekawości. Jakie są wyniki głosowania? Nie mam konta na twitterze, więc mi nie wyświetla.
 13. Oczywiście. Wszystkich, którzy się zgadzają
 14. Zaznaczam, że oceniam tylko po tym meczu, bo i masochizm jest mi obcy, więc rzadko Milan ogląda. Ale stawiać w tym samym szeregu w tym meczu Piątka i Suso
×
×
 • Create New...