Jump to content

Man_iac

Użytkownik
 • Content Count

  7385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Man_iac last won the day on October 6 2017

Man_iac had the most liked content!

Community Reputation

1620 Bardzo lubiany

About Man_iac

 • Rank
  Trener siłowy
 • Birthday 11/24/1985

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  Cracovia
 • Ulubiony klub
  Cracovia, Barcelona
 • Skąd
  Silent Hill
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Boks, piłka nożna, kuchnia, finanse.

Kontakt

 • Gadu Gadu
  1433859

Recent Profile Visitors

10998 profile views
 1. Ale widzę na livescore, że Legia ratuje honor z vicemistrzem Gibraltaru Inna sprawa, że Piast i Cracovia też prowadziły w swoich meczach.
 2. Mówili, że relacja łączona.
 3. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Prawo, prawem, a ciekawe jak sobie wyobrażacie dalszą współpracę takiej osoby z osobami LGBT. Mimo wszystko zakładam, że skoro Ikea tak promuje otwartość, to osoby LGBT są tam nadreprezentowane, a przynajmniej swojej orientacji nie ukrywają. Ktoś, kto nie toleruje homoseksualizmu zwyczajnie się z takimi osobami nie dogada i rozpieprzy zespół, albo doprowadzi do podziału na dwa osoby. Czasem trzeba się pozbyć kogoś tylko dlatego, że nie dogaduje się dobrze z resztą. Niemniej jednak myślę, że Ikea poszła o krok za daleko w kwestii tego homoseksualizmu. Mimo wszystko uważam, że orientacja seksualna (jakakolwiek by nie była) w miejscu pracy powinna być tematem tabu. Po prostu współpracownik to nie ma być osoba, z którą rozmawiasz o swoim życiu seksualnym, uczuciowym, religijnym itp. Ani produkcja, ani sprzedaż mebli tego nie wymaga.
 4. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  I nie łapmy kierowców przekraczających prędkość tak długo, jak mordercy i złodzieje są na wolności. W temacie Ukraińca myślę, że po prostu nie ma rozbieżnych opinii, więc o czym tu dyskutować? Jak znajdziesz kogoś, kto uważa, że to dobrze, to wtedy można zacząć dyskusję.
 5. I zawsze to samochody będą powodować więcej wypadków chociażby dlatego, że w przeciwieństwie do pieszego w miejscu nie staną. Natomiast ważna jest tutaj wzajemna asekuracja. Pewnie każdy kto trochę jeździ samochodem miał sytuację w której uniknął wypadku dzięki dobrej reakcji innego kierowcy, albo sam zapobiegł wypadkowi w sytuacji gdy inny kierowca popełni błąd. Problem polega na tym, że im bardziej piesi są przekonani że to kierowca ma na nich uważać tym mniej tej asekuracji z ich strony i właśnie chociażby tego dodatkowego rozejrzenia się w przykładzie lada.
 6. Może kwestia natężenia ruchu. W Krakowie są drogi, przy których stałbyś naprawdę długo. A jeszcze bardziej dotyczy to takich terenów podmiejskich, gdzie biegnie jakaś wylotówka. Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem pierwszeństwa dla pieszych, uważam że to za bardzo przyzwyczaiło ludzi do tego, że wszyscy tak dbają o ich bezpieczeństwo, że sami już nie muszą i łażą jak cielęta patrząc w smartfony i często wychodzą na drogę nawet się nie rozglądając. Natomiast uważam, że w związku z tym jeszcze bardziej warto się zatrzymać, bo nie przewidzisz kiedy taki pieszy się zniecierpliwi i zrobi ten krok do przodu. A nawet jak zostanie to zakwalifikowane jako wtargnięcie, to jednak to wciąż zupełnie zbędne łażenie po sądach.
 7. W ten sposób sprawiasz, że w którymś momencie pieszy musi po prostu wyegzekwować swoje prawo, bo przy niektórych drogach można naprawdę wieczność czekać zanim będzie wolna. Wtedy sytuacja jest jeszcze bardziej niebezpieczna. Tu potrzebna jest współpraca trzech stron. Zatrzymujesz się, a jednocześnie patrzysz w lusterko, czy na drugim pasie kierowca również się zatrzymuje żeby trabnąc w razie czego. No oczywiście sam pieszy też nie powinien zakładać w ciemno, że się ktoś zatrzyma tylko dojść do granicy pasa na którym stoisz i ponownie się rozejrzeć.
 8. Skoro nawet papież mógł abdykować, to i krzysfiol może.
 9. Man_iac

  Motoryzacja

  No przede wszystkim miejsce na "daj pić" nie jest podczas prowadzenia samochodu. Dziecku nic się nie stanie jak poczeka te kilkanaście minut na dojazd na miejsce, albo na jakiś zjazd postój, jeżeli mówimy o długiej drodze, natomiast może jak się zajmujesz szukaniem i podawaniem butelki zamiast patrzenia na drogę. Skupienie się na jeździe zwiększy bezpieczeństwo dużo bardziej, niż nawet najlepszy fotelik. A dziecko (jeżeli to nie jest już niemowlę) też da się nauczyć, że to nie jest sprawa, którą się załatwia w trakcie jazdy.
 10. Man_iac

  Polityka wewnętrzna

  Dzięki, szukałem tego, ale w linku jmk był tylko nagłówek. Dodam tylko, że mówimy przecież o przestępcy, więc patrzenie na ręce i wzmożona podejrzliwość są w pełni uzasadnione.
 11. 3 mecze, 9 punktów, 0 straconych bramek. W sumie mimo wszystko wolę jak grają chujowo, ale skutecznie, niż gdyby miały wrócić czasy "grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze".
 12. Gdyby był VAR to by był karny dla Macedonii.
 13. Albo ja coś przeoczyłem, albo pomijając tego przypadkowego farfocla Piątka to nawet celnego strzału nie oddaliśmy.
 14. Gdyby tylko jeszcze rozgrywał
×
×
 • Create New...