Jump to content

kacpergawlo

Użytkownik
 • Content Count

  2290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

kacpergawlo last won the day on April 24 2015

kacpergawlo had the most liked content!

Community Reputation

421 Bardzo lubiany

About kacpergawlo

 • Rank
  Kapitan drużyny

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Skąd
  Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tyle, że on teraz gra w Chinach, nie Australii.
 2. Jest ogromna w której rundzie odpadnw. Jeśli w IV to dostaną 4 mln euro (csy moze nawet więcej z kasa za FG LE), jesli teraz to jakieś ochlapy.
 3. No to odpadł Gula (bo w sumie o nim było głośno), ale podejrzewam, że trenerów na jego poziomie jest dużo więcej i jak ma się rozeznanie na rynku to się o tym wie. Problem w tym, że w Legii nikt (albo przynajmniej nikt decyzyjny) rozeznania nie ma i stąd jak wypadły z trzy nazwiska to już dalszego planu działania nie było. Typowe zachłyśnięcie się mistrzostwem (co jest żadnym sukcesem) i myśleli, że ujadą tak dalej. Wybór Klafuricia to dla mnie mimo wszystko TOP5 najgłupszych wyborów w E-klasie ostatnich lat.
 4. Nie wiem. Zacząłbym od niespecjalnie dziwnego wymogu by głównym trenerem był jakiś główny trener, a nie dyrektor sportowy, czy facet którego największym sukcesem było asystowanie temu dyrektorowi. Skoro mieli kasę na Carlitosa to powinni mieć na jakiegoś przyzwoitego trenera z półki Guli, czy Vrby (skoro bezpośrednio ci im odpadli z innych przyczyn). Jeśli serio nie było dostępnej żadnej ciekawej opcji zagranicznej (w co nie wierzę) to już mogli dołożyć na Brzęczka, czy wziąć Brosza z polskiego podwórka. Powiedziałbym, że głupszej opcji niż Klafurić nie mogli wybrać, ale przecież wcześniej wzi
 5. No i jak tam ten optymalny wybór?
 6. Przecież nie tyle on wygrał co Jaga/Lech przegrały. Legia dalej grała w beznadziejnym stylu, ok wyniki były lepsze, ale też kilka z nich na styku/farcie. Ciekawe, że zapomina się też o tym, że to przy bierności Jozaka Klafuric ogarniał treningi etc. - i jakoś za to za bardzo odpowiedzialności nie bierze. Dochodzi do tego zerowe doświadczenie, zerowe sukcesy poza tym dograniem sezonu etc. Ile razy można popełniać ten sam błąd i brać kogoś beż ŻADNEGO doświadczenia? Ciekawe co, gdy skończy się standardowym zwolnieniem po blamażu w europucharach.
 7. A Klafuric nie jest wynalazkiem?
 8. kacpergawlo

  Kącik prawny

  To co w takiej sytuacji jest polecane? Założyć, że to 20% do czasu interpretacji? Właśnie natknąłem się na ten przepis w internecie i jest dość niejasny, bo o ile elementy HTML, czy CSS nie są językiem programowania, tak już JS, PHP czy cokolwiek innego już jest, więc teoretycznie całość strony można by traktować jako program komputerowy? Chociaż z tego co widzę to większość przychyla się do interpretacji tio.
 9. kacpergawlo

  Kącik prawny

  Mam takie dość proste pytanie: W jaki sposób zawrzeć umowę o dzieło na trzech wykonawców? Dokładnie mamy do zrobienia jednorazowo stronę internetową i chcielibyśmy robić ją we trzech, czy w takim razie zleceniodawca powinien zawrzeć "identyczną" umowę z każdym z nas osobno z zaznaczeniem, że ta osoba będzie współpracowała z dwoma pozostałymi, czy da się to zrobić jakoś na jednej umowie? + na marginesie dla potwierdzenia: jeśli dobrze rozumiem to tworzenie stron podlega pod 50% kosztów uzyskania przychodów?
 10. A niby gdzie miałby pójść do Hiszpanii? W żadnym klubie z czołówki by nie grał, a środek tabeli La Liga mu się raczej nie uśmiecha.
 11. Raczej dlatego, że jest tak słaby, że faworytem jest nawet drużyna bez formy z Azerbejdżanu
 12. Przecież dokładnie o to chodzi, że Jagiellonia z takimi klubami jak Omonia nie jest faworytem. Ba, jak się okazuje nawet z bardzo przeciętnie dysponowanym klubem z Azerbejdżanu też nie jest. Tak naprawdę w europejskich pucharach Jagiellonia jest faworytem tylko z klubami z naprawdę egzotycznych i słabych federacji - i właśnie dlatego najlepiej jakby w żadnych pucharach nie grała. Już nawet Zagłębie potrafiło wygrać chociaż z Partizanem. A no i jeszcze a'propos porównania z Górnikiem Łęczna: Jaga wygrała tylko z Kruoja Pokroje i tymi Gruzinami teraz, może z Górnikiem to przesada, ale z taki
 13. Nom, pokazał to poprzedni sezon Ekstraklasy - Górnik Łęczna = Jagiellonia. Mówię o rezultatach w pucharach - Jagiellonia przegrywa z każdym pol poważnym rywalem, Łęczna też by potrafiła przegrać. Różne klubu z czołówki potrafiły zaliczyć wpadkę w pucharach, ale w przypadku Jagi wpadka to stan permanentny, a mentalność klubu jest taka, że tak będzie stale.
 14. Przecież nigdy nie przeszli żadnego choćby ciut poważnego przeciwnika, a zdarzyło się odpaść z bardzo słabymi. Równie dobrze można by wystawić Górnik Łęczna.
 15. Jak co puchary - Jagiellonia w mordę na pierwszym jakkolwiek powazniejszym (bo przecież nie poważnym) rywalu. Już można by odpuścić to jedno miejsce w pucharach niz pokazywać ten klub komukolwiek
×
×
 • Create New...