Jump to content

wwosik

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  1856
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

wwosik last won the day on April 24

wwosik had the most liked content!

Community Reputation

588 Bardzo lubiany

About wwosik

 • Rank
  Zawodnik wyjściowej 11
 • Birthday 10/07/1983

Informacje

 • Wersja
  FM 2009
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

4392 profile views
 1. wwosik

  Polityka wewnętrzna

  Zobaczymy, PiS jedzie na rozdawnictwie w czasach prosperity i gospodarce ułożonej przez wcześniejsze rządy. Ale może i nic się nie zmieni i dopiero po latach okaże się, jakim dlugoterminowym tłumikiem rozwoju była ta polityka.
 2. wwosik

  Kącik tatuśków

  U mnie koło 3,5 roku każde. Ale nadal jak się zmęczą na czymś to potrafią zasnąć o 16 i jest siwy dym o 22...
 3. wwosik

  Motoryzacja

  Ale czemu trzeba? Oni przecież nie mają prawa wymagać, byś coś konkretnego miał w aucie. Jakby Ci się żarówka zepsuła to nie możesz pewnie bez niej jechać, ale sam fakt posiadania zapasu nie powinien być obowiązkowy. Tak samo, jak przyjeżdżający do nas nie mieli dajmy na to gaśnic.
 4. wwosik

  Polityka wewnętrzna

  Dzięki. Niezbyt udany ten cytat, ale za sam ten pojedynczy cytat moim zdaniem jeszcze się zwolnienie nie należy. Mam tylko wrażenie, że nie był to pojedynczy cytat.
 5. wwosik

  Polityka wewnętrzna

  Czy teraz Ty trochę nie przerysowujesz? Ale może ja żyję w innym świecie... W głowie mi się nie mieści, że to może być tak odebrane. Poza tym jak to powiedział Samuel Vimes: "...to że ktoś jest przedstawicielem mniejszości etnicznej, nie oznacza, że może być zwykłym dupkiem", a jakiego jest koloru, wyznania czy orientacji to jego sprawa.
 6. wwosik

  Polityka wewnętrzna

  No tak, ale dorosła osoba może w tej sytuacji odmówić. Jakbym mi z pracy zrobili wycieczkę na hamburgery z koniny, to bym poszedł i wziął wegańskiego. Nikt mnie do zjedzenia koniny nie zmusi, co nie oznacza, że mówię, że inni nie mają do tego prawa.
 7. wwosik

  Polityka wewnętrzna

  Czy ktoś ma cały tekst tego wpisu? Ja się z tio o tyle zgadzam, że sam cytat ze Starego Testamentu nie jest jeszcze równoznaczne z nawoływaniem do konkretnego działania wobec konkretnych osób. Natomiast nie bardzo rozumiem, w czym ma się przejawiać pozytywna strona sprzeciwu wobec osób homoseksualnych. Firma przecież nie zachęca do trzymania ich za rękę itp. Ale rozumiem, że spotyka się tu kultura szwedzka z kulturą, w której ksenofobia, rasizm i inne wbijanie wystających gwoździ są zjawiskiem codziennym.
 8. wwosik

  Polityka wewnętrzna

  Swoją drogą, to czytanie dosłowne Starego Testamentu jako zestawu zasad na współczesność to oznaka chorego umysłu. Przy Księdze Rodzaju to się GoT chowa.
 9. wwosik

  Polityka wewnętrzna

  No ja bym za to jednak nie karał. Moje rozumienie jest takie - jest to satyryczna hiperbola, bo nikt na poważnie nie proponuje kamieniowania za złe zachowanie w kuchni. Humor, w tym czarny, jest częścią naszej cywilizacji i nie możemy się go pozbawić. Oczywiście to zależy od kontekstu, jak kolega koledze po udanej siatce na boisku powie "zabiję Cię za to", to nie traktowane jest to jako groźba karalna. Ale w innych okolicznościach tak może już być.
 10. Mauro, damy radę Cię odebrać na spoko. Oczywiście im dalej dojedziesz na własną rękę tym łatwiej, ale spoko wodza.
 11. wwosik

  Kącik absurdalny

  Uważam, że przepisy mają zbyt mały wpływ na zachowanie kierowców na drodze. Uważam, że powinny mieć większy. Ja sam na przejściach również nie wyprzedzam, a pieszych staram się przepuszczać. A swoją drogą, to moim zdaniem akurat w Warszawie jest najwięcej kierowców, którzy przepuszczą pieszych stojących przy przejściu. Im mniejsza miejscowość tym szansa na to mniejsza.
 12. wwosik

  Kącik absurdalny

  Oczywiście istnienie przepisu, że nie wolno wyprzedzać na przejściu nikomu nie przeszkadza. I że należy odpuścić gaz zbliżając się do samochodu, który zbliża się do przejścia. Moim zdaniem wpisuje się to w ogólny egoizm polskich kierowców, gdzie liczy się tylko ja i moja droga.
 13. wwosik

  Ekstraklasa

  A za rok odpadnie nasz najlepszy wynik z pięciolatki wiec jest szansa na poprawienie rekordu.
 14. wwosik

  Turystyka

  OK, widać nie doczytałem. Ale za 2 lata, to już siedzieć będzie
 15. wwosik

  Turystyka

  Wózek to słaba opcja, ale u mnie nawet nieźle się sprawdzila opcja przyczepy do roweru w trybie wózka, że względu na duże koła. Natomiast z nosidełkiem jest zupełnie spoko, zwłaszcza jak masz doświadczenie z plecakiem wielodniowym. Dzieciom tez się świetnie podobalo aż się pobiły które mam nosić. Nosidełko oczywiście z pasem biodrowym i pasami dla dziecka, bo moje zasypiały po paru minutach
×
×
 • Create New...