Jump to content


KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU


Qcz

Użytkownik
 • Content Count

  2973
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Qcz last won the day on December 20 2014

Qcz had the most liked content!

Community Reputation

299 Lubiany

About Qcz

 • Rank
  Wiara Lecha
 • Birthday 03/17/1978

Informacje

 • Wersja
  CM3 01/02
 • Skąd
  Pyrlandia
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chętny - obserwuje temat - czekam na terminarz i opcje dojazdu. Wierze w Erniego i bilet grupowy na PKP Sprawdzałeś Erni? Np naszymi kolejami do granicy i dalej DB na grupowym jakimś? Ja mogę być opiekunem grupy nazwijmy jej operacyjnie "kulturalnych turystów" za wyjątkiem Dema - który wysiądzie w Kutnie na fajce i mu pociąg ucieknie. Wyobrażacie sobie naście osób z Warszawy w PKP i dosiada do tego kilka w POZ? Wagon nasz Pod kątem kierowców, bramek Kulczyka, parkingów, problemów z %, atmosfery - PKP zdecydowanie milszą opcją niż auta, niekoniecznie tańszą, ale chyba "ciekawszą". Z Poznania i tak autem pewnie nikt by nie śmigał, chyba, że Beata nas zawiesie i odbierze Tak czy siak obserwuje - dostosuje w miarę możliwości.
 2. Jeden mały gryl jest. Jakis by nie przydał w sumie ale jak nie będzie to damy radę. Edyta znalazła drugi grill. Jest ok, nie kupować!
 3. Ano tak myślałem, że mi ktoś zaje***
 4. Qcz

  Filmy

  Niestety dla mnie słabszy od pierwszego nawet. Nie było żadnej fabuły, nic. Bardzo słaby.
 5. Qcz

  Kącik historyczny

  @Feanor wykupiłeś pakiet w myheritage ? Troszkę ich poj**, bo mają opcję tylko roczną za full wersję za pincet zeta. Czy idzie kupić z jakiś gruponów czy wersję na miesiąc? Albo jakiś mniej legalny sposób na odblokowanie wersji full? Stronka niezła ale tak jak Scorpio mam większość poblokowane a kontakt idzie tylko z kimś nawiązać posiadając opłacony pakiet...bez pakietu nie ma opcji kontaktu z nikim.
 6. jakich wszystkich "takich"?? średnio co miesiąc ktoś na cmf znika z kasą innych userów? Porównujesz sprawę za która jest paragraf do czego? Że użytkownik A powiedział do użytkownika B: "Ty brzydalu"? Widać jak wścibscy są niektórzy i po co? By wsadzić jakiś durny komentarz? poszydzić? Dajmy FYMowi szansę się wypowiedzieć. Nic nie jest chowane i zamiatane, a o końcowych rozwiązaniach wszyscy będą wiedzieć.
 7. Dzięki. Napisałem do nich maila czy Pieśń Lodu się łapie pod abo i tak, ogarnia to. Jest tak jak pisałem - 8 miesięcy opłacać po 20zł i będę miał 8 kodów na 8 częsci sagi, potem można wyłączyć subskrypcję a pozycję na zawsze zostają na koncie użytkownika. Zawsze lepiej zabulić 160 zamiast 300 ;-) ps. tak jestem z Poznania i jestem z tego dumny
 8. @Gabe i jak tam zdecydowałeś się? Nie przeczytałem dalszych postów w temacie. W katalogu premium jest Pieśń Lodu i Ognia? Też myślę o przycebuleniu i wykupić abo po 20zł na 8 miesięcy - ściągnąć wtedy cz1, cz2, cz3 (1i2), cz4 (1i2), cz 5 (1i2). Jeśli po wygaśnięciu abo zostają na półce to wyjdzie cały zestaw za 160 zamiast 300 jakby kupić 8 mp3 od razu ;-) Rozumiem, że na swoje konto audioteki można się logować i z telefonu i lapka np? A może ktoś ma u siebie na półce te 8 części i dogadamy się na priva jak mi je udostępnić?
 9. Jak tam w tym Waszym wschodnim kalendarzu jest już jutro czy nadal wczoraj? ;-)
 10. Qcz

  Hall of Fame

  Brata nie było. Nie dopisany debiutant Wojtek3k
 11. Śniadania opłaca się do 20stej wieczorem.
 12. Jakby co to jestem już z Vamim. Dzwońcie do nas, bo każdy pokój wydawany jest indywidualnie. Powiem tylko tyle: pokoje nie ten standard do którego przywykliśmy
×
×
 • Create New...