Jump to content

Qcz

Użytkownik
 • Content Count

  2984
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Qcz last won the day on December 20 2014

Qcz had the most liked content!

Community Reputation

307 Bardzo lubiany

About Qcz

 • Rank
  Wiara Lecha
 • Birthday 03/17/1978

Informacje

 • Wersja
  CM3 01/02
 • Skąd
  Pyrlandia
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kurcze tak dobrze schodzą te miejsca, że wziąłem ostatnie 8! Koniec miejsc!!!! a u mnie stoją po 180zł - nr konta na priva
 2. Niestety nie mogę jechać. Sprawy rodzinne. Na moje miejsce wskakuje niejaki Buffu. Miłego wyjazdu Bilet na mecz nie jest imienny?
 3. Jadę z Ernim Flixbusem, będziemy o 11:00 na Berlin ZOB. Wy lądujecie ok 10:00, więc na 11 też dojedziecie gdzieś tam. Dla znawcy terenu: gdzie ustawkę robimy i o której? Odjazd mamy z Berlin Hbf, o 16:43. Jakby ktoś chciał się podłączyć pod GO Pyry to ma podane czym jedziemy (koszt 113zł w obie strony z miejscami VIP we flixbusie). Wir fahren nach Berlin!
 4. Im bliżej kotła Herty tym lepiej. Jak Lad nie idzie to kto race w dupie przemyci?
 5. Jedziemy z Ernim PKP (niech potwierdzi). Panowie o której lądujecie w Berlinie? Rozumiem, że do centrum musicie jeszcze jakieś ubanem dojechać? Na którą mniej więcej? Dopasujemy pociąg do tego. Powrót w nd o której macie? Trza dojechać na lotnisko plus odprawa to z centrum pi oko o której się zmywacie?
 6. Sprawdziłeś cenę dla 1 biletu czy 12? Bo często jest tak że w najtańszej puli masz np 3 bilety a pozostałe za pincet
 7. Chętny - obserwuje temat - czekam na terminarz i opcje dojazdu. Wierze w Erniego i bilet grupowy na PKP Sprawdzałeś Erni? Np naszymi kolejami do granicy i dalej DB na grupowym jakimś? Ja mogę być opiekunem grupy nazwijmy jej operacyjnie "kulturalnych turystów" za wyjątkiem Dema - który wysiądzie w Kutnie na fajce i mu pociąg ucieknie. Wyobrażacie sobie naście osób z Warszawy w PKP i dosiada do tego kilka w POZ? Wagon nasz Pod kątem kierowców, bramek Kulczyka, parkingów, problemów z %, atmosfery - PKP zdecydowanie milszą opcją niż auta, niekoniecznie tańszą, ale chyba "ciekawszą". Z Poznania i tak autem pewnie nikt by nie śmigał, chyba, że Beata nas zawiesie i odbierze Tak czy siak obserwuje - dostosuje w miarę możliwości.
 8. Jeden mały gryl jest. Jakis by nie przydał w sumie ale jak nie będzie to damy radę. Edyta znalazła drugi grill. Jest ok, nie kupować!
 9. Ano tak myślałem, że mi ktoś zaje***
 10. Qcz

  Filmy

  Niestety dla mnie słabszy od pierwszego nawet. Nie było żadnej fabuły, nic. Bardzo słaby.
 11. Qcz

  Kącik historyczny

  @Feanor wykupiłeś pakiet w myheritage ? Troszkę ich poj**, bo mają opcję tylko roczną za full wersję za pincet zeta. Czy idzie kupić z jakiś gruponów czy wersję na miesiąc? Albo jakiś mniej legalny sposób na odblokowanie wersji full? Stronka niezła ale tak jak Scorpio mam większość poblokowane a kontakt idzie tylko z kimś nawiązać posiadając opłacony pakiet...bez pakietu nie ma opcji kontaktu z nikim.
 12. jakich wszystkich "takich"?? średnio co miesiąc ktoś na cmf znika z kasą innych userów? Porównujesz sprawę za która jest paragraf do czego? Że użytkownik A powiedział do użytkownika B: "Ty brzydalu"? Widać jak wścibscy są niektórzy i po co? By wsadzić jakiś durny komentarz? poszydzić? Dajmy FYMowi szansę się wypowiedzieć. Nic nie jest chowane i zamiatane, a o końcowych rozwiązaniach wszyscy będą wiedzieć.
 13. Dzięki. Napisałem do nich maila czy Pieśń Lodu się łapie pod abo i tak, ogarnia to. Jest tak jak pisałem - 8 miesięcy opłacać po 20zł i będę miał 8 kodów na 8 częsci sagi, potem można wyłączyć subskrypcję a pozycję na zawsze zostają na koncie użytkownika. Zawsze lepiej zabulić 160 zamiast 300 ;-) ps. tak jestem z Poznania i jestem z tego dumny
×
×
 • Create New...