Jump to content

Kamtek

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  6535
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Kamtek last won the day on June 7 2018

Kamtek had the most liked content!

Community Reputation

1343 Bardzo lubiany

About Kamtek

 • Rank
  Redneck
 • Birthday 01/18/1980

Informacje

 • Wersja
  CM3 01/02
 • Klub w FM
  przyjaciół wesołego diabła
 • Skąd
  hockey rink far far away
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Dobra szkocka i wirtualno-hokejowe drażnienie Micha...

Kontakt

 • Website URL
  http://www.nhlw.pl

Recent Profile Visitors

14399 profile views
 1. W Nashville obie ekipy z golem w 3T i wynik 5:3 dla Stars. Do tego ze 3-4 solidnie poobijanych już po obu stronach.
 2. Radułow dla Stars i Johansen dla Predators - 3:2 i hokejowe meczycho na sto fajerek w Nashville!
 3. 2:1 dla Stars i zacna play-offowa młócka na lodzie - ręce już też niektórych zaczynają świerzbić, stawiam na jakąś karczemną awanturę przed końcem 2T
 4. Piąty mecz serii Stars-Predators zaczynają golem ci drudzy - Rocco Grimaldi panowanie nad krążkiem niczym jego imiennik nad... Hehe.
 5. Kamtek

  Hokej na lodzie

  W NHL historycznych PO ciąg dalszy. Flames właśnie odpadli po 5 meczach z Avalanche, tym samym po raz pierwszy w historii mamy do czynienia z sytuacją, że zarówno #1 na Wschodzie jak i #1 na Zachodzie kończą rywalizację na pierwszej rundzie.
 6. Kamtek

  Hokej na lodzie

  Za to na ławce na pewno będzie z Vigneault wesoło
 7. Kamtek

  Hokej na lodzie

  W Filadelfii święto. Ch*j z sezonem Flyers, grunt, że Pens odpadli
 8. Kamtek

  Hokej na lodzie

  W NHL historyczne wydarzenie - najlepsza drużyna sezonu zasadniczego po raz pierwszy w historii odpadła już po czterech meczach (w pierwszej rundzie!). Jakieś 95% playoffowych bracketów* wylądowało na śmietniku (ca. połowa ludzi widziała Tampę w finale Pucharu Stanleya - pozostała połowa to hurraoptymistyczni fani innych drużyn oraz przede wszystkim fanbaza z Toronto). Mistrzowski "sweep" sprawili Columbus Blue Jackets, którzy jeszcze z miesiąc temu byli mocno niepewni udziału w PO, a przecież menedżer Jarmo Kekalainen poszedł przy okazji zamknięcia okienka transferowego niemal "va banque". Oddał siedem wyborów w drafcie (w tym po dwa w pierwszej i drugiej rundzie) oraz trzech całkiem ciekawych młodych zawodników, by ściągnąć do zespołu m.in. Matta Duchene'a, Ryana Dzingela i Adama McQuaida. Wiedział, że po sezonie Bobrowski z Panarinem raczej pójdą w świat w poszukiwaniu lepszych miejsc do zarabiania pieniędzy i grania w hokeja, więc podjął potężne ryzyko, ale wygrał na tym. Szok jest potężny, w Tampie pewnie dojdą do siebie gdzieś koło października. Muszą zdać sobie jednak sprawę, że wygrywając jedną czy dwie tercje spośród dwunastu rozegranych, nie mieli szans na nic. Przy okazji, mocno niedoceniani przed sezonem New York Islanders (już bez Tavaresa, który wybrał Toronto, ale z bandą przeciętnych graczy ściągniętych przez starego menedżera Lou Lamoriello i pod wodzą mistrzowskiego trenera Barry'ego Trotza) najpierw wygrali swoją dywizję, a teraz spokojnie wypunktowali Penguins 4:0 w serii i czekają na rywala z pary Capitals-Hurricanes. PS. Mój również, żeby nie było PS2. Blue Jackets wygrali pierwszą swoją playoffową serię w historii klubu (za piątym podejściem).
 9. De Gea pierdoli podwyżkę i/lub transfer do Madrytu. Jedną interwencją.
 10. Defensywa United niezmiennie level Klasa C
 11. Większości piłkarzy opaska kapitańska dodaje +10 do odpowiedzialności. Youngowi niestety odebrała jej resztki.
 12. OK, sędzia lekki dzban w dwie strony. Teraz odpuścił Youngowi atak z tyłu.
 13. Faul Busquetsa na McTominayu, brak żółtej kartki i tłumaczenie Żewłakowa
 14. Kierunek Poznań (starą DK5, nie S5), pierwsza miejscowość po wyjeździe z Wrocławia to Psary i tam przy szkole zawijacie w lewo (drogowskazy na lotnisko Szymanów). Boisko jest jakieś 2,5 km od tego zjazdu z DK5 (przy samej drodze, po prawej stronie).
 15. Young się wygłupił, United w 10 przez końcowe pół godziny.
×
×
 • Create New...