Jump to content

jmk

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  34792
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  116

jmk last won the day on January 12

jmk had the most liked content!

Community Reputation

7101 Bardzo lubiany

1 Follower

About jmk

 • Rank
  niepozorny użytkownik
 • Birthday 06/23/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  Pogoń Szczecin
 • Ulubiony klub
  Pogoń Szczecin
 • Skąd
  Szczecin
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://www.fmzone.pl
 • Gadu Gadu
  8037999

Recent Profile Visitors

53553 profile views
 1. jmk

  Kącik kulinarny

  Próbował ktoś kiedyś zrobić w parowarze/ garnku na parze....frytki takie do piekarnika? Piekarnik mam zepsuty, smażone w tłuszczu odpada, więc może w ten sposób się da? Bo kupiłem kiedyś (jak działał piekarnik) i nie zjadłem, a miejsce zajmują
 2. jmk

  Filmy

  Midsommar. W biały dzień - co za poje... film, nie polecam. Przeraża, ale nie wyskakującymi mordami, a... budzi lęk, przerażenie nad kurwa człowiekiem.
 3. https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-y540-i7-8gb-256ssd-gtx1660ti-w10_1.bhtml?utm_source=2208151|lowcygier.pl+PL&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=(TradeDoubler)&utm_content=%2F Kozak promka, na takiego polowałem, ale aktualnie nie mam hajsu, zostało 5 sztuk. Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i7-9750H - 8GB RAM - 256GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10 za 4k zł
 4. I w końcu nikt nie polecił nic konkretnego https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mibox-s-mi-box-s-4k-hdr-android-tv-8-1-7697452995 Taki będzie si? Coś drogo, myślałem, że maks. 200 coś się wyrwie.
 5. jmk

  Polscy kibice

  Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin odpowiedziało na apel szczecińskich szpitali i zorganizowało pomoc dla jednego z nich: https://zrzutka.pl/pcudn3 Potem taki wpis: I chociaż ustawa o zgromadzeniach dokładnie mówi o wolontariacie to... zaczęły się donosy m.in do Radia Szczecin:
 6. jmk

  Seriale telewizyjne

  Zero zero zero - serial z HBO o mafii, na podstawie książki, ale... dłuży się, jest nudny, brak akcji, nieciekawe postacie, ciężko kogokolwiek zapamiętać. Zdecydowanie NIE.
 7. Byliby chętnie na dokończenie rywalizacji w... FMie? Dwie opcje: 1) Tryb normalny, czyli symulacja prawdziwej ligi, symulacja co kolejkę i wrzucanie tutaj, każdy startuje ze składem, który miał w tej chwili w Fantasy i co kolejkę może dokonać jednej lub dwóch zmian (żeby nie było, że wszyscy mają koksów, bo budżety). 2) Tryb fantasy fantasy tworzę ligę CMF, wrzucam tam drużyny, które teraz wszyscy mieli w FPL, jak któryś grajek się powtarza to go klonuję i tak samo symulacja co kolejkę i możliwy jeden transfer piłkarza na kolejkę, który w obecnej chwili jest piłkarzem z Premier League. Trochę by to pracy było, dlatego najpierw czy są chętnie, wtedy można dopracować.
 8. jmk

  Filmy

  Rodzina od zaraz na HBO GO, mega... komedia? No wzruszająca komedia
 9. jmk

  Kącik prawny

  Reaper, ale serio? Nie miałeś firmy, wirus nie wpłynął na Twoją firmę , pół roku (?) Byłeś bezrobotny to chyba tragedii finansowej nie było i... Ty patrzysz czy Państwo może Ci pomóc w sytuacji kryzysu ekonomicznego i tragedii setek ludzi, pracodawców i pracowników? Firmy upadają, ludzie tracą pracę, a Ty to sprawdzałeś? Serio? To pomoc dla najbardziej dotkniętych KRYZYSEM.
 10. jmk

  Polityka wewnętrzna

  Podobno jednak... nie?
 11. jmk

  Kącik prawny

  Słuchajcie jak to jest, moja teściowa ma wiejski sklep. Czy prawnie coś musi spełniać/robić, żeby móc wystawić towar do sprzedaży np. na allegro?
 12. https://myfootballmanager.pl/dodatki/other/353/df11-regens-megapack-20-000-twarzy-newgenowregenow-zawodnikow-generowanych-przez-gre
 13. Bo jak sie gra na takich dodatkach to trzeba zaznaczac wygeneruj pilkarzy do grywalnych klubow
 14. jmk

  Motoryzacja

  Czy w obecnej sytuacji można od A do Z zarejestrować kupiony samochód online?
×
×
 • Create New...