Jump to content

Luk10

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-97 Lubi gadać bzdury

About Luk10

 • Rank
  Trampkarz

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  TKS Trzcianka (fikcyjny)
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka Nożna

Recent Profile Visitors

3267 profile views
 1. Nie mogę nawet zaproponować kontraktu. Może dlatego, że już na wstępie scout nie jest zainteresowany nawet rozpoczęciem negocjacji kontraktowych.
 2. Rozpoczynam karierę z nowym ligami i klubami z niższych lig stworzonymi w edytorze. Czy nie przesadziłem dając reputację mojemu klubowi wynoszącą 1? Czy jakiś trener, scout przyjdzie w ogóle do takiego klubu?
 3. Może spróbuj przez GameRanger'a
 4. Michał Pol gra w Football Managera: https://www.youtube.com/watch?v=FH3ei9gkqxY
 5. Witam, wracam do trybu hardcore, w nowszych FM-ach nie ma tego tematu, więc wracam tutaj. Czy zawodnik przeciwnika wymieniony w relacji z meczu np. że oddał strzał w 4. minucie może być również uważany za wymienionego w newsach i można go scoutować?
 6. Luk10

  Legia Warszawa

  O..., Smokowski wrócił do Canal+ ?????
 7. Luk10

  Legia Warszawa

  Mamy pierwszą kompromitację VAR lub ludzi z niej korzystających! Jak można nie uznać dwóch ewidentnych sytuacji, po których Legia mogła objąć prowadzenie w meczu! Co sędzia robił za tą zasłoną... bo z pewnością nie patrzył w monitor! Pogonić też tą bandę siedzącą budce z monitorami, niech wezmą się za robotę! Całe szczęście, że sprawiedliwości stało się zadość :| uffff
 8. Nie musiałbyś być Fizjoterapeutą. Skoro w biurze pracy oprócz ofert na Managera są też oferty m. in. na fizjoterapeutę, więc dlaczego nie można by odpowiedzieć na to ogłoszenie. Dodanie innych zawodów mogło by urealaniać CV trenerów, bo przecież realni trenerzy zaczynali nie koniecznie od trenowania. Można by w ten sposób poprawiać umiejętności naszego managera. Do scouta należało by m.in. dogadywanie się z klubami, zawodnikami, negocjowanie kontraktów, zdobywanie coraz większej renomy na rynku, spełnianie życzeń w kwestii transferów w danym klubie. Ta opcja mogłaby być rozwiązaniem, gdyby managerowi nie szło w trenowaniu i nie miałby żadnych ofert pracy managera. Musiałby zabłysnąć w innej dziedzinie, żeby przyciągnąć uwagę prezesów.
 9. Też o tym zawsze marzyłem. Dlaczego ograniczać możliwości FM-a do posady Managera. Nie widzę problemu, żeby gracz mógł podjąć dowolną posadę w klubie, np. mógłby zostać Skautem lub nawet fizjoterapeutą.
 10. Czyli pewnie nie będzie można dodać dodatku z niższymi polskimi ligami?
 11. Czy w wersji demo można korzystać z edytora i wybrać grę w dowolnej lidze?
 12. Luk10

  Legia Warszawa

  No to teraz znów Puchar Polski nadzieją na odbudowanie formy Legii!
 13. Zawsze było tak, że dodawało się ligi, z których drużyny mają grać w Pucharze. Mozna było również dodawać pojedyncze zespoły.
 14. A ja myślałem że Coco Jumbo Warszawa ;p
 15. Po "i" nie stawia się przecinków chyba
×
×
 • Create New...