Jump to content

smigler

Użytkownik
 • Content Count

  5617
 • Joined

 • Days Won

  14

smigler last won the day on August 16 2017

smigler had the most liked content!

Community Reputation

1522 Bardzo lubiany

About smigler

 • Rank
  Trener juniorów

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Płeć
  Nieustawione

Recent Profile Visitors

13713 profile views
 1. smigler

  Souls

  No to akurat rozumiem. Świat prezentowany jest w niedopowiedzeniach, pół zdaniach wypowiadanych przez NPC i poprzez opisy podnoszonych przedmiotów. Nie każdemu ten sposób narracji odpowiada, a dużo soulsowego lore jest efektem fanmade'u. W tym temacie jeśli jesteś zainteresowany zagłębieniem się w historie świata to mogę polecić kanał jutubowy - vaatividya. Co do początku wypowiedzi musisz pamiętać, że gry soulsbournowe są w dużej części nieliniowe. Możliwe, że trafiłeś na bossa, który wcale nie był konieczny do pokonania by sprogresować historię lub dotarłeś do niego odrobinę za szybko. W tej serii jesteś beneficjentem eksplorowania i jeśli czujesz, że dana ścieżka to zbyt wysoki próg jak na teraz to może warto zawrócić i poszukać innej. No ale nic na siłę
 2. smigler

  Souls

  Wydaję mi się, że strasznie tutaj demonizujecie ten mityczny poziom trudności gier od studia FS. Owszem gry przy pierwszym zderzeniu mogą wydawać się wymagające, ale trzeba się przystosować do trochę innego sterowania, nauczyć operować kamerą, która przy niektórych potyczkach potrafi wydziwiać cuda i po prostu być cierpliwym. Ta seria polega na wyciąganiu wniosków z własnych błędów. Myślę, że dużo osób odbija się od tych gier na początku przygody po tym jak zginą w jednej lokacji kilka(naście?dziesiąt?) razy i podchodzą potem do tego na zasadzie "dobra nie nadaję się do tego typu gier". Nie zrażajcie się, bo umieranie to naturalna część tej serii. Uwierzcie na słowo, że te gry wynagradzają finalnie cały włożony w nie trud, a nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż wygranie z bossem po kilkugodzinnej potyczce przepełnionej nieudanymi podejściami. Pisze to osoba, która większość gier męczy na poziomie średnim, niekiedy łatwym, a nigdy trudnym i uważam, że solusy nie są aż takie trudne wymagają tylko cierpliwości. @Hajd z kupowaniem kolejnych soulsów wstrzymaj się do zagrania w 3, następnie w 1, a jeśli jeszcze będzie ci mało to ograj ewentualnie 2.
 3. smigler

  Filmy

  Aha rzeczywiście napisałeś wcześniej, że jest druga, ale przestałem czytać post na spoilerze xd Doceniam mocno te starania i pewnie jutro jak wrócę z kina będziesz mógł rzucić "a nie mówiłem", ale bileciki już zaklepane, a ziomek z którym idę mocno nahajpowany na film to nie będę psuł mu tego.
 4. smigler

  Filmy

  @ajerkoniak tylko jedna scena po napisach? idę w środę to napisz, bo nie wiem do kiedy czekać na sceny
 5. normalnie zapowiedź 3. sezonu True Detective wjechała i premierka w styczniu
 6. smigler

  Rapowe Realia

  nie zapominaj, że voskovy to duet
 7. smigler

  Rapowe Realia

  z tego co jeszcze nie padło Earl Sweatshirt - Doris JPEGMAFIA - Veteran Freddie Gibbs - Pinata/You only live 2wice Princess Nokia - 1992 Kweku Collins - grey Jaden Smith - SYRE na spoti nie znajdziesz, ale sprawdzić warto Joey Bada$$ - 1999 Chance the Rapper - Acid Rap z tych bardziej rnb wszystko od dvsn Khalid - American Teen SiR - November Dodatkowo Gus Dapperton nie wiem do końca do jakiego gatunku go przypisać, ale polecam sprawdzić epki i śledzić to złote dziecko muzyki niektóre odchodzą od tego co podałeś, ale nie wiem baw się jak się coś spodoba bardziej lub mniej to podbij potem na pw to może coś znajdę jeszcze
 8. A gdzie znajdę tę zakładkę "Reputacja"? Widzę zielony prostokąt z liczbą plusów, ale nie da się z nim żadnej interakcji wykonać.
 9. W jakim miejscu można teraz sprawdzić, które nasze posty dostały + albo -?
 10. Dlaczego pół boiska wbiegło w pole karne w czasie tego strzału i sędzia tego nie powtórzył? xD
 11. https://streamable.com/m6eew Ronaldo
 12. Ej mordziaty, a dodaj jeszcze żeby kliknięcie w dymek przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego postu
×
×
 • Create New...