Jump to content

adamus

Użytkownik
 • Content Count

  1241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

adamus last won the day on December 20 2019

adamus had the most liked content!

Community Reputation

219 Lubiany

About adamus

 • Rank
  Zawodnik wyjściowej 11
 • Birthday 11/24/1987

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Skąd
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

20277 profile views
 1. Nowa na rynku porównywarka cen gier z różnych serwisów online na różne platformy: https://cdkeys.cheap/pl Serwis dopiero co powstał. Na pierwszy rzut oka działa całkiem sprawnie. Wrzucam jako ciekawostkę bo serwis stworzony przez znajomego.
 2. Chciałbym tylko powiedzieć, że mój głos w ankiecie ją zakłamuje ponieważ przez przypadek zakliknął się zły kandydat
 3. Hmm... chciałbym zwrócić uwagę, że wybory chyba będą nieważne Kiedy będziemy głosować na XVII kadencję MT?
 4. @Reaper pomiędzy tymi kartami graficznymi co podałeś różnica jest prawie zerowa. Przy czym wskazywałbym, że Iris może sobie lepiej radzić bo to z tego co wiem jest chyba nowsza konstrukcja. Jednak ta różnica może będzie prawie niezauważalna.
 5. Ja tak na szybko to spróbowałbym tak: RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} on RewriteCond %{REQUEST_URI} plik.csv [NC] RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L] RewriteCond %{HTTPS} !^on$ RewriteCond %{REQUEST_URI} !plik.csv [NC] RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L] W ogóle do testów używałbym R=302 żeby przeglądarka w pamięci tego nie zapamiętała. JAk będzie działać to dopiero wtedy zmieniałbym na R=301
 6. W okolicy 2k, być może troche więcej, to polecam OnePlus 7T. Świetna wydajność, genialny ekran z odświeżanie 90Hz, bardzo dobry aparat, który ustępuje tylko flagowcom za 4k, no i prawie czysty Android (chyba najlżejsza nakładka na rynku).
 7. A z czego jest zrobiony blat? Jaki to materiał? Ogólnie koszt mega, tym bardziej, że jeszcze z montażem.
 8. To gość, który to zrobił to chyba sam do materiału dołożył. Koszt 4500, o których pisałeś to półdarmo, jeśli w tej cenie są wszystkie pudła, fronty, prowadnice, uchwyty i blat
 9. Może bez frontów i bez blatów
 10. adamus

  Banki

  Teraz nie korzystam bo nie prowadze DG, ale wcześniej było spoko. Ogólnie wygodne konto bo nie trzeba spełniać żadnych warunków aby było za darmo. Cały czas mam tam konto, brak wpływów od dłuższego czasu i zero kosztów. Nest Bank (wcześniej Bank SMART) już od 6lat ma konto za darmo i raczej tego nie będą zmieniać. Oni utrzymują się głównie z kredytów udzielanych firmom.
 11. adamus

  Banki

  @ReaperKonto firmowe za darmo jest w NestBanku: https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/konta/biznest-konto
 12. Tylko uważajcie z materacami. Twardy to nie znaczy dobry i zdrowy dla każdego. Ogólnie twarde zwykle są dla osób z trochę większą wagą. O to tak czy tak najlepiej zapytać się specjalisty ew. poczytać na ten temat opinii np. fizjoterapeutów.
 13. Będzie Pan zadowolony Jeśli dla żony i córki to tym bardziej bo te Acery mają bardzo smukła budowę i są lekkie. U mnie w domu narzeczona ma Aspire 5 od wakacji ubiegłego roku. Jak laptop przyszedł i była to przesiadka z 8 letniego laptopa to byliśmy w szoku, że taki mały. Wygląda prawie jak ultrabook parę lat temu.
 14. Dzisiaj około godziny 12:55 pojawił się na jakiś czas error 503, to samo było chyba w piątek wieczorem. Nie wiem czy to jakies planowane działania na forum, czy może coś dzieje się na serwerze.
×
×
 • Create New...