Jump to content

Yau

Użytkownik
 • Content Count

  730
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

137 Neutralny

About Yau

 • Rank
  Dobrze rokujący junior
 • Birthday 07/25/1977

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. za darmo https://www.epicgames.com/store/en-US/product/football-manager-2020/home
 2. świetne posty. mam pytanko co to jest discord?
 3. Ibra mógłby grać do 60 roku życia. Właśnie mi wygrał mistrzostwo
 4. a jaki jest efekt zmian? Czy średnie posiadanie piłki zwiększyło się? Czy miało to dobry czy zły wpływ na kreowanie akcji ?
 5. Twoi zawodnicy nie będą długo rozgrywać piłki w środku, bo tylko jeden z nich będzie utrzymywał swoją pozycję (w miarę), PD i POP czy WRa bedą sporo biegać. Do tego mają strzelać z każdej pozycji i próbować rajdów z piłką. Do tego masz jeszcze wyższe tempo co raczej nie pomoże w dłuższych utrzymywaniu się przy piłce. W fazie przejścia po odzyskaniu piłki próbują szybkiej kontry co też się wyklucza z długim rozgrywaniem w środku. Bez piłki grasz wysoką linią obrony co skraca pole do gry piłką. Te wszystkie polecenia i role nie dadzą Ci wysokiego posiadania piłki. Drugą sprawą są umiejętnoś
 6. przede wszystkim napisz jak chcesz grac
 7. Właściciel również ma swoje atrybuty cierpliwości i ambicji. Różnie może być
 8. o co chodzi z tymi nadprzyrodzonymi dyrektorami technicznymi? W waszych grach też pojawiają się tacy kozacy z samymi 19/20?
 9. Tak i to działa. Problem pojawia się gdy Brazylijczyk sprzedany do Portugalii również nie zwalnia miejsca
 10. Gram w tą grę sto lat, w Serie A kilkanaście karier ale mimo to w najnowszej wersji nie potrafię zrozumieć zasad pozyskiwania zawodników z poza UE w Serie A. Czasami sprzedaż zawodnika z ikonką sUE zwalnia takowe miejsce a czasami nie.OD czego to zależy?
 11. AI nadal głupsze niż 5 latek. Klauzula dla klubów z ligi 100k, klauzula dla klubów z innych lig - 20mln. Klub z ligi wpłaca klauzulę 100k, oprócz tego wpływa również oferta z za granicy opiewająca na 10 mln. AI oczywiście odrzuca 10 mln ofertę żądając wpłacenia 20. Cóż za realizm!
 12. pierwszy testowy mecz i u mnie sytuacje 1na1 bez zmian. Ale może to przez moją chorą taktykę gdzie mam ich 5-15 na mecz.
×
×
 • Create New...