Jump to content

Yau

Użytkownik
 • Content Count

  727
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

134 Neutralny

About Yau

 • Rank
  Dobrze rokujący junior
 • Birthday 07/25/1977

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a jaki jest efekt zmian? Czy średnie posiadanie piłki zwiększyło się? Czy miało to dobry czy zły wpływ na kreowanie akcji ?
 2. Twoi zawodnicy nie będą długo rozgrywać piłki w środku, bo tylko jeden z nich będzie utrzymywał swoją pozycję (w miarę), PD i POP czy WRa bedą sporo biegać. Do tego mają strzelać z każdej pozycji i próbować rajdów z piłką. Do tego masz jeszcze wyższe tempo co raczej nie pomoże w dłuższych utrzymywaniu się przy piłce. W fazie przejścia po odzyskaniu piłki próbują szybkiej kontry co też się wyklucza z długim rozgrywaniem w środku. Bez piłki grasz wysoką linią obrony co skraca pole do gry piłką. Te wszystkie polecenia i role nie dadzą Ci wysokiego posiadania piłki. Drugą sprawą są umiejętności i styl gry twoich zawodników. Czy są oni w stanie przy odpowiednich rolach zdominować środek pola w trzech? Torreira na pewno się do tego nadaje, nie wiem jak z atrybutami pozostałych 2 zawodników, ale z tego co pamiętam Cataldi ma chyba zagrania, które gryzą się z utrzymaniem piłki.
 3. przede wszystkim napisz jak chcesz grac
 4. Właściciel również ma swoje atrybuty cierpliwości i ambicji. Różnie może być
 5. o co chodzi z tymi nadprzyrodzonymi dyrektorami technicznymi? W waszych grach też pojawiają się tacy kozacy z samymi 19/20?
 6. Tak i to działa. Problem pojawia się gdy Brazylijczyk sprzedany do Portugalii również nie zwalnia miejsca
 7. Gram w tą grę sto lat, w Serie A kilkanaście karier ale mimo to w najnowszej wersji nie potrafię zrozumieć zasad pozyskiwania zawodników z poza UE w Serie A. Czasami sprzedaż zawodnika z ikonką sUE zwalnia takowe miejsce a czasami nie.OD czego to zależy?
 8. AI nadal głupsze niż 5 latek. Klauzula dla klubów z ligi 100k, klauzula dla klubów z innych lig - 20mln. Klub z ligi wpłaca klauzulę 100k, oprócz tego wpływa również oferta z za granicy opiewająca na 10 mln. AI oczywiście odrzuca 10 mln ofertę żądając wpłacenia 20. Cóż za realizm!
 9. pierwszy testowy mecz i u mnie sytuacje 1na1 bez zmian. Ale może to przez moją chorą taktykę gdzie mam ich 5-15 na mecz.
 10. Wam też znikają zawodnicy z "dynamiki" po zdaniu kursu trenerki i wybraniu tej ścieżki kariery? Co najlepsze można ich odnaleźć w grupach towarzyskich ale są puści bez nazwisk
 11. Właśnie skończyłem pierwszy sezon FM2020 i sam nie wiem co sądzić. Wydaje mi się że od wersji 2018 poziom trudności znacznie się obniżył, nie wiem czy to próba zachęcenia nowych graczy czy też moje subiektywne odczucie. Szybkie pytanie do graczy śledzących forumsi: widzę w tym temacie wiele odniesień do sytuacji 1na1. Po sezonie gry wydaje mi się że wiem o co chodzi (mam średnio 5 do 10 nietrafionych 1na1 clear cut chance na mecz), zastanawia mnie czy jest to znany bug nietrafiania tych sytuacji przez napastników czy raczej bug graficzny przedstawiający sytuacje inne niż ccc jako sytuacje klarowne. Czy ktoś z SI odniósł się do tej kwestii? Strasznie dziwnie się to "ogląda", podobnie jak dziwne zachowania skrzydłowych, górne piłki nad obrońcami czy niezrozumiałe zmiany nastawienia AI na defensywne w meczach w których powinni grać ofensywnie.
×
×
 • Create New...