Jump to content

Error

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Error


 1. Dodaj, że var dał karnego jak 2 minuty dalej grali. Paranoja... A wcześniej Sterlinga nie wyrzucili jakimś cudem. Potem Lloris broni karnego wychodząc przed linię bramkową i fauluje, ale kolejnego karnego ani powtórki nie mają już odwagi przyznać. Ani mózgu ani jaj..


 2. Pytanie co mu w głowie siedzi, bo mam wrażenie, że jeszcze duży dzieciak z niego. Czy jest mentalnie gotowy na piłkarski sukces, skoro już do Lewego porównujemy, czy będą problemy. Balotelli to się z niego nie zrobi, ale dużo sodówki będzie się do głowy lało i pytanie czy udźwignie.


 3. No właśnie, człowiek rzadko coś wpisze tutaj, a czyta regularnie opki stekena od czasu Norwich United. Więc KUTGW kolego! Zarówno tu jak i w przyszłych FM-ach (następny we Francji poproszę :birthday:).


 4. Jest dobrze, nie będzie baraży o utrzymanie. Pytanie co się uda zdziałać podczas okienka. Czy będą chcieli przyjść bardziej konkretni zawodnicy, z którymi można zapukać do serie b. Jak wyglądają finanse i obiekty?


 5. 30 minut temu, Brudinho napisał:

   

  No bark, kreska ciagnieta jest do barku. Akurat jesli chodzi o spalone var w anglii funkcjonuje ok. 

  Var+Anglia+spalone=ok???!!

  No tyle to ja nie jestem w stanie wypić.

  To nie jest technologia jak goal line czy hawk eye, żeby się bawić w takie wyszukiwanie spalonego jak w sytuacji Firmino czy Sheffield Utd vs Spurs. 

  • Like 2
×
×
 • Create New...