Jump to content

Error

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Error

 1. Var w Anglii... mafia czy gamonie?
 2. A tymczasem w statku premiera Chelsea czuje na plecach ostrze szabli Co ta zbieranina Wildera wyprawia...
 3. Borussię dobrze się ogląda, ale troszkę trudniej im chyba kibicować. Atak poezja, ale w obronie kryminał.
 4. Nie, absolutnie nie, przecież to uzależnienie, to po co wracać. Ja miałem klika lat przerwy jak mi się cm4 nie spodobał. Wróciłem przy fm06 i mimo prawie 42 lat na karku, braku czasu bo praca i rodzina, to dalej do fma zasiadam, tylko że już dużo rzadziej
 5. Ciekawe czy przy przewadze 1 zawodnika Mou przesunie autobus trochę wyżej?
 6. Dodaj, że var dał karnego jak 2 minuty dalej grali. Paranoja... A wcześniej Sterlinga nie wyrzucili jakimś cudem. Potem Lloris broni karnego wychodząc przed linię bramkową i fauluje, ale kolejnego karnego ani powtórki nie mają już odwagi przyznać. Ani mózgu ani jaj..
 7. No no, te 2 transfery na koniec utwierdzają w przekonaniu, że czas na Serie B. A tak btw, jurny Cippolini i Lizzanko, to nie może się nie udać...
 8. Oby to nie był wysypany sejw..
 9. No dobra, czas rozpocząć marsz ku Serie B. To ten sezon
 10. Jorguś to najlepsze co spotkało LFC od wielu lat. Niesamowity gość.
 11. Serio porównujecie ten wóz z węglem do Virgila??? Wiem, że tylko z uwagi na kwotę transferu, ale mimo wszystko... Virg zapracował sobie na więcej szacunku.
 12. Pytanie co mu w głowie siedzi, bo mam wrażenie, że jeszcze duży dzieciak z niego. Czy jest mentalnie gotowy na piłkarski sukces, skoro już do Lewego porównujemy, czy będą problemy. Balotelli to się z niego nie zrobi, ale dużo sodówki będzie się do głowy lało i pytanie czy udźwignie.
 13. No właśnie, człowiek rzadko coś wpisze tutaj, a czyta regularnie opki stekena od czasu Norwich United. Więc KUTGW kolego! Zarówno tu jak i w przyszłych FM-ach (następny we Francji poproszę ).
 14. Graty za Serie C. Czekamy na udział w barażach i trzymamy kciuki za Lizzanko
 15. Przy tej okazji nie sposób nie wspomnieć: "W Liverpoolu są tylko dwie dobre drużyny..."
 16. Jest dobrze, nie będzie baraży o utrzymanie. Pytanie co się uda zdziałać podczas okienka. Czy będą chcieli przyjść bardziej konkretni zawodnicy, z którymi można zapukać do serie b. Jak wyglądają finanse i obiekty?
 17. Jeszcze z rozpędu w Serie C wpadniecie
 18. I 2 trofeum w garści, a do tego co istotniejsze awansik. Pogratulować ?
 19. Czyli zgodnie z planem, będzie awansik ? Przyszły sezon będzie ciężki. A może nie....
 20. Feanor, co tam ciągnięcie linii dalej. To jak Atkinson rysował te linie "do skutku" mówi samo za siebie. A dorzucając do tego wybór stopklatki, określenie momentu podania, to takie zabawy w mm spalone są śmiechu warte.
 21. Var+Anglia+spalone=ok???!! No tyle to ja nie jestem w stanie wypić. To nie jest technologia jak goal line czy hawk eye, żeby się bawić w takie wyszukiwanie spalonego jak w sytuacji Firmino czy Sheffield Utd vs Spurs.
 22. Graty za pierwsze trofeum z wielu ;) W następnym sezonie awans ma być.
 23. Error

  Nocny pociąg do

  Podsumowanie Czekamy na okienko i do boju
×
×
 • Create New...