Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 14.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Już wiemy kto im to rysował.
 2. 4 punkty
  KOD to musi być jakaś tajna ramię Kaczyńskiego. Nie wierzę, że można być takimi dzbanami
 3. 2 punkty
  "Sprawdzam": >Koniec października: DGP informuje, iż wielce prawdopodobne jest, że KNF wciągnie Getin na listę podmiotów, przed którymi ostrzega konkurencję - takie są wnioski trwającej od tygodni kontroli; >Czarnecki nic nie robi, o sprawie nikt nie wie; >Sejmowa komisja finansów przepycha poprawkę umożliwiającą przejmowanie takich banków przez państwo (ten wątek winien trafić do absurdalnego); >Czarnecki wykonuje ruch, aferę ujawnia Wyborcza. To by było na tyle w sprawie teorii szantażu. A przecież równie miażdżący dla tej teorii jest wątek poruszony przez @Profesor - Czarnecki byłby samobójcą, gdyby szantażował pisowskiego urzędnika w realiach pisowskiej prokuratury, gdy państwo przebiera nóżkami szykując się do nacjonalizacji jego majątku. Osoba pana Kowalczyka jest doprawdy fascynująca. Był partnerem (nietytularnym) kancelarii radcowskiej nie mając uprawnień, a jak je zyskał - to odszedł. Do jego życiorysu z wpisu Profa trzeba dodać, że już za czasów PiS wylądował w radzie nadzorczej GPW - faktycznie, doskonały kandydat do obsługi banku
 4. 1 punkt
  Po tym poście ich odlubiłem na FB, bo stwierdziłem, że to źle o mnie świadczy, że mam ich polubionych
 5. 1 punkt
  Prośba od jmk: Cześć. Właśnie uruchomiłem możliwość płatności online darowizn dla naszego stowarzyszenia Immunoprotect. Jeśli chcecie wspomóc naszą działalność to teraz jest to jeszcze prostsze. Więcej informacji na stronie: https://immunoprotect.pl/wesprzyj-nas/ Lub bezpośrednio pod linkiem: https://immunoprotect.pl/platnosci-online/
 6. 1 punkt
  Jaki jest kurs na mistrzostwo Anglii Fulham w przyszłym sezonie?
 7. 1 punkt
  Claudio Ranieri w Fulham https://twitter.com/SkySportsNews/status/1062635787680972800
 8. 1 punkt
  https://tdeecalculator.net/
 9. 1 punkt
  Już prowadzisz, pewnie dzięki pańskiej skórce. już się obróciło.
 10. 1 punkt
  Na pewno tym razem Spursi nie będą mieli kandydata
 11. 1 punkt
  Zatem podsumujmy. - Utrzymanie zapewnione w nierealnych okolicznościach, jeden z największych comebacków w historii ligi. - Zdobycie mistrzostwa kraju, czyli zrobienie chyba największej niespodzianki w historii futbolu od czasów Grecji '04. - Wprowadzenie do ligi napastnika, który do niedawna kopał na angielskich kartofliskach, a następnie walczył o koronę króla strzelców, pobił rekord van Nistelrooya w strzelonych golach z rzędu i trafił do reprezentacji Anglii. - Katastrofa śmigłowca w której ginie właściciel klubu - współautor wyżej wymienionych sukcesów. ALE NUDY.
 12. 1 punkt
  No leci powolutku :). 1. tydzień - 112,2 2. tydzień - 109,3 3. tydzień - 107,1 4. tydzień - 105,1 5. tydzień - 103,8 6. tydzień - 102,7 7. tydzień - 101,4 8. tydzień - 100,7 W tygodniu wyciąga średnie, więc nie ma ani tej skrajnej 114,3, ani tej obecnej 99,8.
 13. 0 punktów
  Nie są, ale po wziętym obrońcy demokracji można by się chyba spodziewać więcej? Mieli zapewniać wyższe standardy i w ogóle, to była doskonała okazja, żeby to pokazać w praktyce.
×