Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/28/18 in all areas

 1. 8 points
  Powoli, powolutku, ale jakoś idzie. W tym tygodniu już pojawiły się ściany nośne wszystkie. Działowych jeszcze nie ma, ale w ciągu dwóch tygodni się pojawią Wylewek też jeszcze ni ma. W sierpniu planowane jest zamknięcie parteru i więźba dachowa. Garaż i kotłownia w głębi Kuchnia: Przejście i dalej salon: Kawałek sypialni: Salon i po lewej kuchnia: Okienny widok z sypialni: Ja w salonie, żona w wiatrołapie: Pierwszy plan (oprócz pustaków ) to taras, okno w kuchni, obok okno od salonu: I jeszcze rzucik od (prawie) frontu z garażem: Na zdjęciach to malutkie wygląda. Pozory jednak mylą Rozmiar jest w porządku.
 2. 4 points
  Team "nikt nie spodziewa się wrocławskiej inkwizycji" dotarł do domu. Dzięki chłopaki! Mamy nadzieję, że udało nam się zrobić wam niespodziankę
 3. 2 points
  Perez i Enchi będą zachwyceni Tylko my
 4. 2 points
  Też pamiętam jak jeździłem na budowę do teściów, to wszyscy gadali, że to wygląda jak kurnik Więc na tym etapie zawsze jest takie śmieszne wrażenie.
 5. 1 point
  Kolega Szkodziński Ci podziękuje jutro jedną ze swoich niezliczonych anegdot.
 6. 1 point
  Nie no, jak stoi żona dla skali, to widać, że to nie ziemianka
 7. 1 point
  Będzie wszystko wyjaśnione w kolejnym poście
 8. 1 point
  Jak wygląda sytuacja w grupie w LE? Są jeszcze jakieś szanse?
 9. 1 point
  Majka chyba powalczy o wygranie etapu. 8km do konca i odjezdzaja z Quintana.
 10. 0 points
 11. -1 points
  "Pan Mahdi" nie ma obowiązku ich wykonywać. I tak wykonałem zadanie nr 1 grając Atalantą i udanie rozpocząłem zadanie nr 2 grając Szombierkami. Dla jednych gra w polskich niższych ligach jest nudna, dla innych stanowi esencję Football Managera. Co kto lubi... Ja już przeżyłem i szczegółowo udokumentowałem wspaniałą karierę Motorem Lublin, grając dodatkowo z ograniczeniami. I zwyczajnie nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki. Poza tym jestem aktualnym mistrzem Polski, znalazłem się też w gronie 32 najlepszych wirtualnych menedżerów na świecie, więc niczego już nie muszę udowadniać... 17 lat doświadczenia, setki rozegranych i udokumentowanych sezonów mówią same za siebie.
 12. -1 points
×
×
 • Create New...