Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/09/18 in all areas

 1. 2 points
  Ile razy mówimy, mam dość, nie mam już siły czemu ja... Mam ciężko i takie tam, narzekanie to czasem nasze drugie albo i pierwsze imię. Życie jednak szybko nas potrafi zweryfikować i postawić przed nami obraz - a mogło być gorzej. Ostatni tydzień przezywalem te problemy z pozwoleniem na budowę, kiedy ostatecznie wyszła lipa i wszystko trzeba próbować od nowa, przesunac, wszystkie plany przeorganizować o tak dalej to myślałem właśnie 'mam dosc' czemu jest tak ciężko. Usłyszałem wtedy o tym wypadku autobusu z dzieciakami, trochę można sobie zweryfikować podejście do życia - wziac się w garść i próbować dalej. Wczoraj wieczorem znowu dostałem mocny cios na jape, byłem na wizycie u profesora, przyszedł opis tomografii brzucha, mam zmiany ogniskowej w wątrobie, sledzionie i po jednej w każdej nerce. Oczywiście, że może to być nic groźnego i w to wierzę, że skończy się na jakiejś cyscie czy torbieli, ale wyobraznia siłą rzeczy swoje. Od razu dostałem skierowanie do szpitala na hematologie, bo wymagana jest ekspresowa konsultacja i możliwe, że badania pet. Bóg zna mnie najlepiej i jestem pewien, że daje mi do dzwigania krzyż, który jestem w stanie udźwignąć. Trzymajcie kciuki.
 2. 1 point
  Rosjanie wygrali u nas mistrzostwo świata na żużlu, to może my i nich zdobędziemy w piłce nożnej
 3. 1 point
  "Zimna wojna" - zachwycił mnie ten film. Zdjęcia, muzyka, aktorstwo, historia. Historia "niemożliwej miłości" kompozytora Wiktora i artystki z zespołu "Mazurek" (oczywiste odniesienia do Mazowsza) na tle stalinowskiej Polski, choć akcja toczy się też w Paryżu, Jugosławii. Dawno nie czułem czegoś takiego jak "magia kina". A ten film to chyba kwintesencja tego pojęcia.
 4. 1 point
  Swietnie. Zawsze wtedy można bardziej się wczuć w cała historię. Suche wyniki to jednak trochę za malo;)
 5. 1 point
  Nawet miałem pisać, że brakuje opisu kadry, ale uznałem, że opisujesz tyle, ile chcesz
 6. 1 point
 7. 1 point
  @kolek23, ogólnie w dużej mierze się z Tobą zgadzam. Mam jednak ten 'problem', że niesamowicie przywiązuje się do moich żołnierzy zawodników więc na razie raczej zostaniemy w tym składzie, byle tylko nie spaść. @Vami, wiem, na tym błękitno-morskim Mam ogólnie takie pytanie do osób, które tu zaglądają - macie ochotę poczytać o czymś konkretnym związanym z tą karierą? Ogólnie chodzi mi po głowie, żeby trochę bardziej szczegółowo opisać całą kadrę, no ale nie wiem, czy poza mną kogoś to jeszcze zainteresuje. Sam wiem po sobie, że nie zawsze czytam u innych opisy wszystkich zawodników, bo ich zwyczajnie nie spamiętuje. No chyba, że ktoś ładnie i barwnie opisze, no to wtedy tak
 8. 1 point
  Jeżeli chcemy aspirować do gry w europejskich pucharach, to musimy w końcu wygrać jakiś mecz na wyjeździe Co do obrońców, to przyjdzie jeden środkowy, i jeszcze nie mam nikogo na oku. Chciałem bez transferów w tym okienku, ale poniekąd sytuacja mnie do tego zmusza, i nie tylko obrona będzie wzmacniana.
 9. 1 point
  Kurde, od kiedy się nauczyłem trochę hiszpańskiego, to wkurza mnie złe wymawianie nazwisk HUNIOR A NIE ŻUNIOR
 10. 0 points
  Daj pan spokój. Jak mam być szczery Widzew to spierdoli. Dzisiaj się nie dało tego meczu oglądać A jeszcze trener Smuda się na końcu popisał niesamowitym buractwem. Obrońca Widzewa zarobił w cymbał od kibiców. No dno i 2 metry mułu.
×
×
 • Create New...