Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 10.05.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  "Piłkarze Lecha odmawiają jakichkolwiek wypowiedzi. Nie wyjdą do mix-zony. To decyzja drużyny. Powód? "Obecna sytuacja sportowa. Piłkarze proszą o uszanowanie decyzji" twitter.com/D_Smyk " Przecież na boisko też nie wyszli, to o co problemy
 2. 2 punkty
  A to tylko jeden z przykładów konfliktu w szeregach władzy. „Sieci” opublikowały artykuł uderzający w Misiewicza (gdzie celem ewidentnie jest Macierewicz) a przecież nie zrobiły tego z rzetelności dziennikarskiej, ale na wyraźne pozwolenie kogoś, komu na tym zależy. Za chwile w kuriozalnym marszu św. Huberta (chyba tak to sie nazywa) przemaszerują myśliwi, leśnicy i hodowcy zwierząt futerkowych (wg nich są niezbędni by Polska sie rozwijała xD). Całość z inspiracji eks ministra Szyszki, a z błogosławieństwem Rydzyka. Inni PiSowcy dostali zakaz uczestnictwa w tym marszu. Żarło, żarło i rekonstrukcja rzadu zaburzyła misterny układ wzajemnie równoważących sie wpływów wewnątrz obozu władzy.
 3. 2 punkty
  I po cirkusie...
 4. 1 punkt
  Deadpool & Becks BFF
 5. 1 punkt
  Uff, aż otarł pot z czoła. Upiekło mi się Dobrej gry.
 6. 1 punkt
  Ależ. Cirkus pozostaje bez zmian, tylko małpa na trapezie się zmieni.
 7. 1 punkt
  Nominacje do nagród Ekstraklasy Bramkarz Arkadiusz Malarz (Legia) Zlatan Alomerović (Korona) Tomasz Loska (Górnik) Obrońca Emil Dilaver (Lech) Michał Helik (Cracovia) Bartosz Rymaniak (Korona) Pomocnik Damian Kądzior (Górnik) Rafał Kurzawa (Górnik) Arvydas Novikovas (Jagiellonia) Napastnik Igor Angulo (Górnik) Carlitos (Wisła Kraków) Jarosław Niezgoda (Legia) Odkrycie Szymon Żurkowski (Górnik) Sebastian Szymański (Legia) Robert Gumny (Lech) Trener Marcin Brosz (Górnik) Ireneusz Mamrot (Jagiellonia) Jerzy Brzęczek (Wisła Płock) Słabo się robi widząc brak nominacji dla Runje, a jak już chcieli kogoś z Jagi do pomocników, to już Romańczuk bardziej zasłużył niż Novikovas.
 8. 1 punkt
  Google podpowiada jakąś firemkę wycofanebanknoty.pl, ale za 10 funtów dostałbyś 35 zeta, więc kurs dość słaby. Druga możliwość to wymiana w brytyjskim banku centralnym przy następnej wizycie w UK.
 9. 1 punkt
  We Francji sezon zasadniczy się zakończył. Mistrz z zeszłego roku, Clermont, zaliczył słabszy sezon, kończąc ostatecznie poza playoffami, ale w ostatnim meczu, w którym pokonali u siebie Toulouse, oficjalnie zakończyła karierę legenda zarówno klubu (418 meczów w latach 1999-2018), jak i reprezentacji Francji (76 meczów 2001-2012). Na czas zejścia Rougeriego z boiska sędzia zatrzymał zegar, bo uściskom nie było końca (z obu drużyn), a na koniec ustawiono mu szpaler: Merci Monsieur Rougerie ! W innym meczu kolejna historia - Lyon OU po raz pierwszy awansował do rundy pucharowej. Frederic Michalak musi jeszcze przynajmniej o jeden mecz odłożyć sportową emeryturę. Ogrywając w ostatniej kolejce lidera tabeli zapewnili sobie dalszą grę - w ćwierćfinałach jadą do Toulonu, co ma kilka smaczków: wspomniany Michalak, ale też Armitage, Pelissie, Gil, Bruni i jeszcze kilku mniej znanych przywędrowało z Toulon RC po czystkach w 2016. Co więcej, trener Lyonu, Pierre Mignoni jest rodowitym Toulończykiem, ale też i tam zaczynał i skończył karierę, a także był asystentem do 2015 roku. Kolejna historia - w meczu z Pau, Vincent Clerc zdobył swoje 101 przyłożenie w TOP14, tym samym stając się samodzielnym liderem w klasyfikacji wszech czasów, wyprzedzając Laurenta Arbo (na zdjęciu po prawej). Baaaaardzo to było symboliczne, bo właściwie dostał piłkę od kolegi już w polu punktowym No i do TOP 14 po bodajże pięciu latach nieobecności wraca USA Perpignan (gdzie skądinąd Arbo jest trenerem fizycznym)
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  Może dlatego, że dziennikarz nie ma służyć reprezentacji Polski, tylko publikować zdobyte źródła?
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Zazwyczaj akcji z boiska specjalnie nie komentuje, bo wiadomo, emocje, faule, te sprawy. No ale tutaj tu już jest element bycia bardzo złym człowiekiem: Mam nadzieję na dłuuuugie zawieszenie dla Bezjaka. edit: edytowałem wrażliwy fragment.
 14. 1 punkt
  Najlepszy Robin to Faceci w rajtuzach
 15. 0 punktów
  W województwie podkarpackim zorganizowano dla uczniów klas VII i powyżej konkurs, który podpięto pod obchody 100. lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Patronat objął marszałek Kuchciński, a główną nagrodą jest wizyta w Europarlamencie ufundowana przez deputowanego z PiS - T. Porębę. Można wybrać jeden z pięciu tematów i odpowiedzieć w formie pisemnej, plastycznej lub fotograficznej. Poniżej lista tematów do wyboru: - Działalność Lecha Kaczyńskiego w opozycji komunistycznej - Polityka historyczna prezydenta Lecha Kaczyńskiego - NSZZ Solidarność, Lech Kaczyński i św. Jan Paweł II - wspólna rola w odbudowie Polski po 1989 roku - Prezydent Lech Kaczyński jako lider państw Europy Środkowej i Wschodniej - Życiowa postaw prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Czy warto być wiernym do końca? No cóż, zabrakło tylko "Kto miał największy wpływ na odzyskanie niepodległości w 1918 roku i dlaczego akurat prezydent Lech Kaczyński?". Nie wiem czy to jest jakaś forma podlizania się JarKaczowi ze strony pomysłodawców czy może autentyczna forma kultu jednostki, czy zwyczajna głupota, bo tak ordynarne promowanie rzekomych zasług mizernych polityków niemal zawsze kończy się porażką?
×